Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi proberte se. Žádná 4 nebude. V roce 2016 sice řekli že hledají herce, ale hele. Je 2019 a není ani trailer. Sama herečka Vanessa Hudgens řekla na svém instagramu, že je na to už stará a že tam rozhodně hrát nebude( pokud něco takového bude). Někdo by mohl říct, že trailer je. Všechno jsou to faky. Všimněte si, že je tam vždy( název videa nebo popisek) buď fan made nebo concept. Obojí znamená, že je to jen od fanoušků, kteří se nudili. Samo Disney uvedlo, že hledají naprosto nové tváře, a že žádná tvář co už známe tam nebude. Pokud se ptáte proč to Disney trvá tak dlouho... chtělo si jednoduše udělat reklamu a tak nahlásilo nový film jejich nejúspěšnější série filmů. Už jen to, že tu někdo psal už před 8 lety jak se těší, vypovídá o tom, že ten film prostě nebude. přes osm let natáčet film a nevydat ani trailer? To nedělá ani Disney.

  • ahooj lidi víte muzikál ze střední je muj oblibený film doufám že tam budou hrát herci kteří hrály v jiních dílek jako například zac feron vanessa hungersaslejí tidale ???????? mám vás ráda ????? *14* *14* *14* *14*
  • Lidi High School Musical 4 je potvrzeno na příští rok :)
    a Troy apod. se tam sice objeví ale neví se jak velkou budou mít roli :)
  • Ahoj Lidičky, prosím vás, možná jsem asi dost opožděnej, ale nedal by sem někdo link ke stažení? Teprve nedávno jsem viděl trojku, ale tu čtyřku fakt vuběc nemůžu najít,na uloz.to to snad vubec není, děkuju.
  • Nevíte, kde bych si to mohla stáhnout? Za každou odpověď předem děkuji? *3*
  • Tak mi vysvětlete, jak je možné aby byl HSM4, když už vyšli školu? *7*
  • já jen doufám že tam bude Vanessa Hudgens a Zac Efron protže jako dát do čtyřky jiný herce tak to by nešlo opravdu ne *4*
  • *4*
  • uz aby to bylo a jestli nebude tak je tam uskrtim a jestli tam nedaj puvodni herce tak to je hodne velka skoda za to jim zlamu ruce :-)
  • ¨jestli tam nebudou vanessa a zac e¨fron tak to ta 4 nebude fono prptze vanessa a zac efron tysou zakousnuti moc mi verte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit