Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • negri.baju

    Re: Ramadúova Dcera

    ahoj...proc me to vubec prekvapuje, ze te tu vidim?!...ja jsem teprve dneska zjistila ,ze muzu byt fanouskem i filmu!!!!takze hned jako narnie vis jak.....a taky by uz mohli dat svetu vedet kdo ji bude hrat.....uz me s tim trochu stvou!!!! *8*
  • barcax

    Re: sklamání a pochvala!!!

    Máš pravdu..Taky mi budou chybět!Ale jinak to byl ÚŽASNEJ FILM!!!! *4*
  • moseleyka

    Ramadúova Dcera

    newíte někdo kdo bude hrát Ramadúovu Dceru ???Kdyžtak mi odepište na MonishQa.Narnianka@seznam.cz byla bych vám moc vděčná
  • Re: Re: díkes

    mILUJI cASPIANA JE ÚŽASNÝ.
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *4* *4* *4*
  • Re: Re: Super film

    já už ty písniky taky mám, jsou fakt pěkné a nejvíc se mi líbí "The Call" ta je upě nejhezčí *1*
  • Re: Super film

    jo hej dík moc za ten odkaz už celkem dlouho jsem to sháněla a vůbec sem d¨to nedokázala najít tak ještě jednou dík *3* *4* *14*
  • Super film

    Já jsem taky na tom byla a musím říct že je to fakt super film! Pokud se vám líbili písničky tak běžte na tuto adresu:
    http://www.oletopisechnarn ie.estranky.cz/stranka/soundtrack-- -princ-kaspian
    Je to celý soundtrack...!! *1* Už jsem si to stáhla a je super!! *3* *14*
  • Re: Film celkove

    Taky jsem na tom byla v kině a šla bych znova a znova.........bylo to užasnéééééé *1* *14*
  • Re: Re: díkes

    Ben sice není špatný, ale jakmile tam chybí Will tak je to na pytel
  • dadiqa

    Re: díkes

    no pokial tam bude hrat Edmund tak to budem pozerat stale dookola *14*
  • Premiera v ČR

    Ja byla na premiere ve Slovanském domě a to bylo taky super *1* Sice jsem si s nimy nepokecala jako Christian pač neumim zrovna nejlíp anglicky,ale byly opravdu super. hrozne milý *14* žádní nafoukanci,ale normální lidi. Od všech mám podpis a bylo to prostě úžas. *14* Škoda,že se to nebude opakovat *9*
    Na mam webu www.narnians.blog.cz je o tom článek a fotky tak se tam můžete mrknou a napsat nejaky komentar *3*
    Ten film je taky moc hezky,ale lev,carodejnice a skrin mi prijde takovy víc nyrnijyky *9* .Těšim se na další *15*
  • sklamání a pochvala!!!

    Mě se mocinko líbí filmeček Letopisy Narnie *14* ,ale štvemě,že si ve 3díle nezahrají Anna(Zuzka) a Will(Petr)!!!A pak už nikdo...na 4SOUROZENCŮ PEVENSIOVÍCH MÁ SVÉ KOUZLO *9* *9* *9* BUDOU MI MOC VŠECHNY CHYBĚT *16* *9* *9* ...Ale Georgie(Lucinka)Skandy(Edmund)..atd.JSOU PROSTĚ SUPA *14* *14* *14* *14* !!!
    pokud chcete podívejte se na www.kellyb72.blog.cz
    je to můj bloček,budu rády když přispějete *3* ¨...
  • Re: Re: ...

    To jo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • LN:PK

    Mě se strašně moc líbil,je to fakt nádhernej filmík *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Premiéra ve Francii

    Nap premiéře Prince Kaspiana jsem byl ve Francii bylo to uplně super! Po tom co novináři nafotili miliardy snímků bla autogramiáda a tam to bylo nejlepší Ben a Gorgii jsou s tý pětice nejlepší dá se s nima ulně suprově mluvit(ale musíte umět mluvit anglicky čož pro mě nebyl problém jsem napůl angličan a napůl francouz a trošku i čech)jsou strašně mylí povídají si stebou jako by si byl jeden z nich!Dali mi autogram a pak jsme se začali fotit fifotil jsem se snima osmnáctkrát s režisérem Tildou Svimton (Jadis)a prostě skoro s půlkou štábu pak se mi ptali jestly by bylo možný aby se se mnou ještě někdy viděli že by prí se o mě chtěli dozvědět víc!! Bylo to úžasný!!!!!! A uř se těsim na Plavbu Jitřního poutníka *1* *1* *1* *1*
  • _lucinkha_

    Re: Re: díkes

    Bez Petra už to ani nemá cenu... *9*
  • _lucinkha_

    Re: ...

    Petr neboli William Moseley je k sežrání njfích nádhernej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • _lucinkha_

    Re: Fajn

    jj to máš pravdu já na tom byla už třikrát a no blečela jsem je to heský ale njfích mě štve,že příběh začíná čtyřmi sourozenci ve třetím díle tam budou už jen dva a ve čtvrtém ani jeden už tam bude výhradně jenom Caspia *10* *16* *8*
  • Fajn

    No včera sjme na tom byla,bylo to nádherná a jak se zavřela ta brána,tak sjem se mainko rozbrečela *7* ...Chjoo,miluju ty příběhy,jen by to mohli natáčet popořadě a né na přeskáčku *3*
  • _petulinkaa_

    Re: Re: Jj

    jo a kde sji to vzal bo vzala?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit