Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lvicek97

    Re: nej

    Mno To FaKt MoHli NeeBo SpOň Ten PrVní Pak DruHý a třEtí NeMuSely..TaM jSou ToTiž DoSpělí A PeTroVi To nEsLuší.. *3*
  • lvicek97

    MiLujU NarNIi *14* *14*
  • lvicek97

    Re: nej

    JJ To jO Ve FiLMu jE UpA *kiss* aLe jiNaK Se mi mOcQi NeLíbuJe *3* *14*
  • °°_NeJ_FiLMeK_°°

    Tenhle film?.. *7* Nejlepší který já znám!!!! *14* Prostě ta 4 nemá chybu je mi líto že už tam nebude ale hrát William a Anna *8* *9* *9* *9* To mě opravdu štveee *8* Ale lididčky, chtela jsme vas poprosit jestli náhodou nemáte jakýkoliv kontakt na jednoho z níích jestli ano tak prosíím píísnete...Budu mooc vděčnáá ahoj... *14* *14*
  • mamikalka

    nej

    caspian je peknej ale jen v tom vilmu *1*
  • Narnie

    Miluju tenhle film!! je uplně skvělej !!! a všechny knihy letopisy narnie jsou taky fak fakt moc moc skvělý *14* *14* *14* *14*
  • mamikalka

    Re: ...

    jj to je pravda *4*
  • teweska

    ...

    Super film Kaspian je fakt boží *14* . Ale taky je mohli natáčet tak jak jsou za sebou.
  • mamikalka

    nej

    ten film je prostě zuper a mě se líbí
    petr a caspien sou úúúúúúžo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • blog

    ahojííík hledte plskyyy juknite se na můj blog a hlasujte v anketách a pište komentáře plsky muj blog je o narnii(miluju jí) mno a chtela bych abych měla takovej jakoby trošičku víc navštěvovanej blog *4* plsky plsky
    muj blog: www.narniela.blog.cz
    ju? tag plsík juknite apište komentáře *4* *4* *4*
  • jitushkaa

    Re: Re: kaspian

    Ani ne nooo....Will je nejlepší *3* *4*
  • jitushkaa

    Re: Re: Re: Re: kaspian

    To umře nebo coooo?????? *9* *9* *9*
  • Re: Re: je to super

    jj i když uz jsem na takovéhle prcky docela stará,musím říct,že má jakési osobní kouzlo. Není to takový ten typický hezoun,který se líbí hned na první pohled, jako třeba Will nebo Ben...
  • zebricka003

    Re: Písnička

    tu pesnicku mam..presne z toho filmu....je nadherna... zboznujem ju
  • Re: Písnička

    Jo je to sice na youtube ale není tam přesně tak jak je v tom filmu - chybí tam mezihra a taky tam nejsou bubny, kterýma to ve fimu doladili.ale i tak je moc pěkná *3*
  • Re: Re: Re: kaspian

    Ne Petr se nevrátí.V Poslední bitvě se akorát dostane do nebe, které má podobu Narnie.
  • Re: je to super

    A co Edmund?
    Mě se ze všech nejvíc líbí Skandar a Anna!
  • Re: Písnička

    Najdeš jí na Youtube.com a jmenuje se The Call a složila jí Regina Spektor
  • Písnička

    ahojky nevíte kde bych našla písničku z Prince Kaspiana ta písnička byla úplně na konci tak se Lucinka, Petr, Zuzka a Edmund loučili s Narnií a s Aslanem atd. prosím napište na email Lucka.Vlckova@seznam.cz .... předem dík
  • příspěvek

    Kaspiana jsem viděla už 2x. Je to fajn film,opravdu moc se mi líbil, jen mě trochu mrzí že se to nedrží knížky tolik jako 1. díl. Ale chápu Adamsona, že tam chtěl přidat trošku děje a celkově to oživit trochou akčních scén navíc. Nemůžu si pomoct ale musím se smát tomu,jak tady spousta holek obdivuje hlavní představitele. Je vám jasné, že v reálném životě nemáte šanci je dostat? Radši se dívejte po klucích, kteří skutečně existují a ne po těch, které znáte jenom z plátna *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit