Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to super

    Ahojky lidi byla jsem na tom už po čtvré v kině princ Kaspian je krasavec a Petr taky
    • Re: je to super

      A co Edmund?
      Mě se ze všech nejvíc líbí Skandar a Anna!
      • Re: Re: je to super

        jj i když uz jsem na takovéhle prcky docela stará,musím říct,že má jakési osobní kouzlo. Není to takový ten typický hezoun,který se líbí hned na první pohled, jako třeba Will nebo Ben...
  • konec narnie

    Přesně... Nasbírali už hodně zkušeností, v Narnii už splnili svoje poslání a teď je už jen čeká dosáhnout něčeho ve svém světě... stát se třeba také někým velkým jako v Narnii :)
  • pro Ann

    já si myslím že v tom londýně jak bylo na začátku jak ho tma zmlátili že ho tam nikdo nebral ale v tý narnie ho měli za vldáce a vzhlíželi v něj a ty dva nejstarší právě ty už si uvědomili co je čeká a takovýhle....ale ty mladší ne a právě oni se tam nevrátí...takhle jsem to pochopila já *3*
  • nechápu

    já jsem teda vůbec nepochopila ten konec,proč už se nemůžou vrátit *7* .nevysvětlí mi to pls někdo *8* ?
    • sasame

      Re: nechápu

      Ahoj, Petr a Zuzka už se nemůžou vrátit do narnie, protože jsou moc starý. Všechno je to vysvětlený v knize. *4*
    • Re: nechápu

      Je to blbý, ale už se tam prostě neměli co naučit, tak se tejka musej naučit žít v jejich světě..ale Beník to tam zvládne *3* *14* *15* *16* *14* *1* *4* *15* *14* *15*
    • Re: nechápu

      Jsou už moc staří.
  • Jj

    Kniha je suprová *1*
    • Re: Jj

      akorát premiéru v česku maj dost pozdě(já už to má třeba doma) ale zajděte si na to *5*
      • _petulinkaa_

        Re: Re: Jj

        jo a kde sji to vzal bo vzala?
    • Re: Jj

      film má taky své kouzlo...a fakt se poved *14*
  • kaspian

    hej lidi Kaspián je fakt dost hezkej uz s etesim az to bude u nas v kine. *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: kaspian

      Já taky všem doporučuju!! Byla jsem na tom v kině a bylo to skvělý!!! Mno taq na konci mě naštvalo hlavně to, že se už nevrátěj, ale taky to, jaq dala Zuzana Kaspiikovi pusu mno...uu uuuu uuu to mě fakt jako žralo..ale taq vopoho..nejlepčí je Kaspiik *14* *15* *14* *14*
      VŠEM FILM MOOCINKY DOPORUČUJU!!!
      Můžete mrknout ke mě na blog a dočíst se víc! (degolka.blog.cz)
      • jitushkaa

        Re: Re: kaspian

        Ani ne nooo....Will je nejlepší *3* *4*
    • Re: kaspian

      Kaspian je fakt drsnej...dokonce i lepší jak první díl letopisů, akorát je smutný konec ptz zuzka a petr se už nikdy nevrátí do Narnie*9*...ale za juknutí to fakt stojí...DOPORUČUJU *15*
      • Re: Re: kaspian

        .......Ale Petr se vrátí ....v Poslední bitvě (tj. poslední díl Narnie)
        • Re: Re: Re: kaspian

          Ne Petr se nevrátí.V Poslední bitvě se akorát dostane do nebe, které má podobu Narnie.
          • jitushkaa

            Re: Re: Re: Re: kaspian

            To umře nebo coooo?????? *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit