Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mamikalka

    nej

    caspian je peknej ale jen v tom vilmu *1*
    • lvicek97

      Re: nej

      JJ To jO Ve FiLMu jE UpA *kiss* aLe jiNaK Se mi mOcQi NeLíbuJe *3* *14*
  • Narnie

    Miluju tenhle film!! je uplně skvělej !!! a všechny knihy letopisy narnie jsou taky fak fakt moc moc skvělý *14* *14* *14* *14*
  • teweska

    ...

    Super film Kaspian je fakt boží *14* . Ale taky je mohli natáčet tak jak jsou za sebou.
    • mamikalka

      Re: ...

      jj to je pravda *4*
  • mamikalka

    nej

    ten film je prostě zuper a mě se líbí
    petr a caspien sou úúúúúúžo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • lvicek97

      Re: nej

      Mno To FaKt MoHli NeeBo SpOň Ten PrVní Pak DruHý a třEtí NeMuSely..TaM jSou ToTiž DoSpělí A PeTroVi To nEsLuší.. *3*
  • blog

    ahojííík hledte plskyyy juknite se na můj blog a hlasujte v anketách a pište komentáře plsky muj blog je o narnii(miluju jí) mno a chtela bych abych měla takovej jakoby trošičku víc navštěvovanej blog *4* plsky plsky
    muj blog: www.narniela.blog.cz
    ju? tag plsík juknite apište komentáře *4* *4* *4*
  • Písnička

    ahojky nevíte kde bych našla písničku z Prince Kaspiana ta písnička byla úplně na konci tak se Lucinka, Petr, Zuzka a Edmund loučili s Narnií a s Aslanem atd. prosím napište na email Lucka.Vlckova@seznam.cz .... předem dík
    • zebricka003

      Re: Písnička

      tu pesnicku mam..presne z toho filmu....je nadherna... zboznujem ju
      • Re: Re: Písnička

        Ahojky prosím mohla by jsi mě tu písničku poslat na email Holeszovak@seznam.cz
        Je to moooc důležité
        děkujiiii *3*
    • Re: Písnička

      Jo je to sice na youtube ale není tam přesně tak jak je v tom filmu - chybí tam mezihra a taky tam nejsou bubny, kterýma to ve fimu doladili.ale i tak je moc pěkná *3*
    • Re: Písnička

      Najdeš jí na Youtube.com a jmenuje se The Call a složila jí Regina Spektor
  • příspěvek

    Kaspiana jsem viděla už 2x. Je to fajn film,opravdu moc se mi líbil, jen mě trochu mrzí že se to nedrží knížky tolik jako 1. díl. Ale chápu Adamsona, že tam chtěl přidat trošku děje a celkově to oživit trochou akčních scén navíc. Nemůžu si pomoct ale musím se smát tomu,jak tady spousta holek obdivuje hlavní představitele. Je vám jasné, že v reálném životě nemáte šanci je dostat? Radši se dívejte po klucích, kteří skutečně existují a ne po těch, které znáte jenom z plátna *4*
  • moseleyka

    Ramadúova Dcera

    newíte někdo kdo bude hrát Ramadúovu Dceru ???Kdyžtak mi odepište na MonishQa.Narnianka@seznam.cz byla bych vám moc vděčná
    • negri.baju

      Re: Ramadúova Dcera

      ahoj...proc me to vubec prekvapuje, ze te tu vidim?!...ja jsem teprve dneska zjistila ,ze muzu byt fanouskem i filmu!!!!takze hned jako narnie vis jak.....a taky by uz mohli dat svetu vedet kdo ji bude hrat.....uz me s tim trochu stvou!!!! *8*
  • Super film

    Já jsem taky na tom byla a musím říct že je to fakt super film! Pokud se vám líbili písničky tak běžte na tuto adresu:
    http://www.oletopisechnarn ie.estranky.cz/stranka/soundtrack-- -princ-kaspian
    Je to celý soundtrack...!! *1* Už jsem si to stáhla a je super!! *3* *14*
    • Re: Super film

      jo hej dík moc za ten odkaz už celkem dlouho jsem to sháněla a vůbec sem d¨to nedokázala najít tak ještě jednou dík *3* *4* *14*
      • Re: Re: Super film

        já už ty písniky taky mám, jsou fakt pěkné a nejvíc se mi líbí "The Call" ta je upě nejhezčí *1*
  • Premiera v ČR

    Ja byla na premiere ve Slovanském domě a to bylo taky super *1* Sice jsem si s nimy nepokecala jako Christian pač neumim zrovna nejlíp anglicky,ale byly opravdu super. hrozne milý *14* žádní nafoukanci,ale normální lidi. Od všech mám podpis a bylo to prostě úžas. *14* Škoda,že se to nebude opakovat *9*
    Na mam webu www.narnians.blog.cz je o tom článek a fotky tak se tam můžete mrknou a napsat nejaky komentar *3*
    Ten film je taky moc hezky,ale lev,carodejnice a skrin mi prijde takovy víc nyrnijyky *9* .Těšim se na další *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit