Přejít na výpis diskuzí

Hvězdná brána

FILM 4.3.2007 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teweska

    Ahoj

    Ahoj chtěla jsem se zeptat kdy bodou mít Carterová a O´Neill svatbu?
    • Re: Ahoj

      jo budou mit ale nevim kdy nevite to nekdo??
      • destiny

        Re: Re: Ahoj

        Vím jen o jediné a ta byla v díle 10x06 200.
    • kulihrasek96

      Re: Ahoj

      je to fakt nej seriál!!! Ale vůbec nevim že spolu O'nell a Samantha budou něco mít.....natož svatbu, no to je hustý! na Jackovi to bylo vidět, že mu na Sam "záleží" ale až takhle? já sem na sg1 manyjak a tohle jim přeju!
      • teweska

        Re: Re: Ahoj

        vždyť ve fotkách je fotka z jejich svatby
        • adinkalvicekkaty

          Re: Re: Re: Ahoj

          jo jen ta svatba je jen představa ..
  • Názor

    Miluju Jacka,Samanthu,Daniela,Telc'a. Jsou skvělí! Tenhle seriál mě zaujal ze všeho nejvíc a chtěla bych pokračování, viděla jsem i film a jsem ráda že tento seriál vůbec vznikl. A seriál mě zaujal tím, že cestování mezi galaxiemi, jde pomocí brány a Iris. Prostě mě zaujala hvězdná brána, nejdříve sem to moc nechápala, ale pak jsem pochopila.Ta 4 patří do toho seriálu postavově i hercově, ti 4 sou neodlučitelní ať jsou tam jiní nahrazení, není to špatné ale není to ono. Nakonec ta postava jako je ta 1 čtyřka ať jsou v jakém koliv postavení je super a nejlepší. *14* *14* Myslím, že by bylo skvělé to jednou zkusit si takhle cestovat, ale to už je moje fantasie xDD
  • julia6

    Wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    nej seriál in the world *3*
  • prosba o SG-A

    nechcete se přidat k petici Prosba o bránu?
    http://prosba-o-branu.ic.c z/
    • 149.149

      Re: prosba o SG-A

      já se nepřidávám neumím si představit SGA s dabingem...SG-1 je v pohodě ale Atlantis fakt ne *13* zkušeností s dnešním dabingem je až hrůzostrašná! nemluvně o dabingu Heroes kde nejlepší dabing snad měla Clare-Vondráčková...nebo Battlestar Galactica tam to šlo také s kopce...SGA ne! neumím si představit kdo by daboval Carsona! jeho scotský přízvuk by se ztratil...a myslete na Zelenku kdo by ho daboval nepředpokládám že se bude dabovat sám... *9*
  • -Merlin-

    hele lidi nema nekdo ten posledni film to stou atlantidou??? nebo kde ho mam sehnat???
    • 149.149

      Re: -Merlin-

      co takhle stáhnout? *15*
  • tv

    Uš aby to začalo to se zase neodlepím od televize *1* *5*
  • sandra

    dá se někde sehnat kompletní seriál sg?dabovaný?
    • 149.149

      Re: sandra

      ano dá,na warforum *1*
  • dotaz

    nevíte,zda se dá tenhle supr seriál třeba sehnat v nějaký kolekci na DVD? *7*
  • Jupí

    Jupí od června budou na Nově opakovat 1.-10. seérii!!! *1* *1*
    • Re: Jupí

      ale kdyt je srpen

      a nedávej to
    • Re: Jupí

      a nevis přesne od kdy??? *5* *5*
    • Re: Jupí

      Ty nadšenče, na AXN začínají I.řadu už 20. dubna, zatímco II. a III. už beží na AXN sci-fi. Doufám jen, že to dotáhnou komplet do konce, včetně Atlantis a nových filmů. *7* *1*
  • Stargate

    Stargate SG1 byl nejlepší seriál co jsem kdy viděl tým SG1 je lepší než SGA (atlantis) a slyšel jsem že by se každý dva roky nový film což sice není lepší než seriál ale aspoň díky bohu (ne goauldům a oriům) ale pravýmu za film. Stargate SG1 4ever. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit