Přejít na výpis diskuzí

Hvězdná brána

FILM 4.3.2007 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    co to je za díl, když se sam a jack líbali v ovládací místnosti? *7*
    • jaruska199

      Re: ahoj

      jestli myslíš jak je tam Jack ve žlutym tričku tak to je časová smyčka (window of opportunity);-)
  • ahoj

    ve kterých dílech se Sam bude líbat s Jackem?
    • Re: ahoj

      Bohužel nikdy
      • Re: Re: ahoj

        Promiň, ale to není pravda.
        Sam a Jack se líbaj ve spoustě dílů.
        • adinkalvicekkaty

          Re: Re: Re: ahoj

          jj ale nikdy to není skutečný xD bohužel ... buďto je to v jiný realitě nebo ve snu
        • sweet.vampire07

          Re: Re: Re: ahoj

          Ale nikdy doopravdy *1*
  • ircovka

    Nazdárek

    Ahojky. Jsem ten nejnejnejnejvětší blázen do HB.Nevynechám ani jeden díl.Nejlepší díly jsou podle mě Časová smyčka,Mstitel,Moebius-část druhá a Ztracené město oba díly.
    • adinkalvicekkaty

      Re: Nazdárek

      přesně !!
    • sweet.vampire07

      Re: Nazdárek

      jsi na tom jako já :-)
  • mamikalka

    nn

    jj tenhle seriál je super a napínavej mě hrozně baví *15*
  • stáhnuto

    www.war4all.com
    tady je všech 10řad *4*
    • Re: stáhnuto

      Dík. *4*
  • 1 až 3.řada

    Sháním 1 až 3. řadu SG1,v češtině,třeba ztaženou z TV.Máte někdo?
    • Re: 1 až 3.řada

      stahni si to tady http://forum.sff.cz/viewtopic.php?f =6&t=467 akorat s emusis zaregistrovat ale je to zadara *4*
  • christn

    Super seriál

    Ahoj jen jsem chtěla říct, že kdyby si někdo chtěl koupit hvězdnou bránu seriál tak tady na tom odkaze se Hvězdná brána Sg-1 připravuje, ale ¨vyjde pouze tehdy jestli bude dost zájemců. Proto prosím, kdo chce napište svůj mail do seznamu zákazníků, ať ten super seriál konečně vyjde na dvd!!!http://www.filmcity.cz/inshop /scripts/detail.asp?itemid=15626&Te mplatesDir=dvd
    Jo jinak je to strašne dobrý seriál, akorát mě štve od epizody 9, že tam nehraje Richard Dean Anderson, bez něj to není ono sestava těch čtyř (Sam,Jack,T´ealc a Daniel) byla nej nej nej. A strašně mě mrzí, že nic důležitýho nedojde mezi Sam a Jackem, protože to by bylo super, jo ale toho se nedočkáme *9* No nic....
  • nej serial

    Jestli myslis jak jsou na tech fotkach tak to oni se brat nebudou ty fotky jsou z 10x6 skoro ke konci jinac moc dobry dil,miluji tento serial *14*
  • jaruska199

    Pomoc plz

    mám doma všechny série SG-1 ale občas mi chybí nějakej ten díl, neznáte nějakou dobrou stránku kde bych si je mohla dostahovat. DÍKY MOC ZA VŠECHNY ODKAZY. Jinak samozřejmě nejlepší seriál to je jasny *3*
  • kulihrasek96

    Jackovi hlášky

    Jackovi hlášky to je nejlepší-třeba
    Hamond:Doktore Jacksone, poznáváte neco z toho? Daniel: Ne pane!
    Hamond: a vy Teal'cku? Teal'ck: Ne pane
    Jack: Já taky ne!..........to já jen tak.
    No to byste museli slyšet! *4* tak co Sam a Jack, vezmou se? kdy? *3* *4* *14*
    • adinkalvicekkaty

      Re: Jackovi hlášky

      jj super hláška má Jack xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit