Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rezie?

    jo a nevite jestli bude sedmej dil rezirovat taky David Yates???
    • Re: rezie?

      ano bude
      • Re: Re: rezie?

        Moc nadšená nejsem že to bude zase režírovat *9* *9* *9* *9* *9* pětku i šestku pěkně z*urvil!!! *8*
  • fotky

    kele ty dva obrazky ve fotogalerii,jsou asi jak pohrbivaji Dobbyho,ne?
    • lidunka2

      Re: fotky

      Jo
  • kl.v

    DIVNY

    HEJ TO JE NAKY DIVNY NE KDYZ TED JE V KINE PRINC DVOJI KRVE TAK NEMOHKLY HNED ZACIT TOCIT 7 JO A TY FOTKY JSOU Z 6
    • nikita007

      Re: DIVNY

      no protože šestka je natočená už od minulýho roku, ale přesunuli to až na letošní léto a ty fotky jsou ze sedmičky
  • admiraladam

    Je to blbi

    Ahoj vsichni taky si myslite ze to je blobost udelat Harry Potter a Relikvie Smrti na dve casti prvni je vyrobena v roce 2010 a druha v 2011 nazda se vam to blby jak si to ma nekdo zapamatovat co bylo v 1 casti kdyz ta 2 cast je az za rok vyrobena.To je fakt posahany ze? *16* *16*
    • Re: Je to blbi

      nechápu co vám je, kdyť je super až se dotočí i dvojka tak určiťě budou všichni rádi že tam je víc podrobností, bude to delší a tak...
    • Re: Je to blbi

      No jo to je blbý že je to na dva díly. Ale druhý díl nebude až za rok ale za půl roku. No aspoň nějaká útěcha.
    • Re: Je to blbi

      jo to je ale porad lepsi nez aby ten film zkratile ne??
  • harry

    já ted čtu Harryho 7 a uplně mě to pohltilo včera sem to četla do 2 do rána nemohla sem se odtrhnou je to uplně super *1*
    • blackapple

      Re: harry

      přesně *3* včera sem ho dočetla...za závěrečná bitva je na 100 stránek ...ani bych nevěřila že snape bude nakonec dobrej.. *5*
  • Film na dvě části

    Je to super knížka, mě jen štve, že ten film má být na dvě části a to je pěkně na h.... jako půjdete do kina a uvidíte jen půlku filmu :/
    • Re: Film na dvě části

      náhodou to je úplňe skvělí!
      škoda že není na 2x i 6 to by bylo určitě lepší a bylo by tam výt věcí a taky by trvalo díl než by se celá sága dotočila a to se vážně netěším až to všecho skončí
  • natusak

    kfof

    doufám že se ten film povede četla jsem knížku a je úplně super ale nemusí byt tak lehký to natočit přece jenom je toho víc než v jiných dílech ale doufám že se jim to podaří *14*
  • ???

    mohl by mi někdo řict co se stalo na tom 2. obrázku co je tady v galerii??? *7* *7*
    • natusak

      Re: ???

      umřel Dobby a právě ho zakopávají a dobyho zabyla belatrix když utíkali ze sídla malfojových
  • mildaa

    knížka

    tedy lidi já sem právě přečetla harryho pottera a relikvii smrti a řeknu vám, že Rowlingová je spisovatelka na úrovni!! *3*
    • Re: knížka

      to jo,ale byla jsem smutná z toho,že zabije tolik postav,které mám moc ráda jako Siria a Remuse ..... *9*
    • alficka

      Re: knížka

      No to máš pravdu...taky sme jí četla dvakrát jak se mi líbí už se taky těším až ho budou dávat jako film...fakt upa moc výborná knížka *3* *3* *14*
  • olousek

    Nejlepčí knížka

    Ahoj!jjannissekk má pravdu je to fakt fajn knížka, kterou jsem už 4 krát přečetla a už ji znám skoro nazpamět je fakt nejlepčí! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit