Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terinka4

    Zeptej se jestli chceš!!!

    Jestli se chce někdo na něco zeptat ohledně dílu Harry Potter a relikvie smrti tak se mě klidně zeptejte!!! Četla jsem HP7 a viděla i 6.Tak jestli máte dotaz tak se mě klidně zeptejte já ráda odpovím! *3* *4* *4* *3* *14*
    • kathlyn

      Re: Zeptej se jestli chceš!!!

      ahoj preco fred zomre
      • s.e.v.e.r.u.s

        Re: Re: Zeptej se jestli chceš!!!

        freda zavalí rozbitá zeď
  • terinka4

    Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

    Už se hrozně moc těším až uvidím díl HP7! Právě tuto knihu čtu už jsem skoro u konce a je to super a asi si ji dokonce přečtu ještě jednou ,protože je opravdu ta nejlepší!Kdyby jse si ji chtěli přečíst museli by jste vidět HP6 jinak by jste to nepochopili o čem to je!Hrozně moc se těším akorád mě mrzí že je to rozdělené na dva díly budu muset déle čekat!
    • Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

      ???"Kdyby jse si ji chtěli přečíst museli by jste vidět HP6 jinak by jste to nepochopili o čem to je!"???
      pěkná blbost!!! jesli to hce někdo pochopit tak mu filmy moc nepomůžou tam je to trochu skresleny a ne úplňě přesný, jesli to hce nekdo doopravdy pochopit tak by si měl přečíst celou ságu, protože je to celý propojený a věřte tomu že když to jednou přečtete tak zachytíte jen ten hlavní děj když si přečtete výckrát tak toho pochopíte mnohem vít,
      např: Harry zjistí že Snape vyzradil Voldemortovy onu věštbu:
      "Pane Profesore jak si můžete být jistý, že Snape stojí při nás?" Brumbál chvíli mlčel. Působil dojmem že se v duchu rozhoduje. Konečně promluvil. "Sem si jistý, Severusi Snapeovi absolutně důvěřuji." Harry několik vteřin zhluboka díchála snažil se zachovat klid...

      Kolik zvás pochopil skrytý význam?
      • Re: Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

        Vystiženo úplně přesně...četla jsem celou ságu několikrát a teprve pak mi začaly docházet i postranní příběhy..myslím,že ten,kdo nečetl knížky z filmu moc pochopit nemůže.
    • lidunka2

      Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

      Mě se rozhodně četla líp 7 než 6. A už po 6 sem se těšila na 7 *1* *14*
    • ...zuzika...

      Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

      Podle mě je fajn, že to bude rozdělené na 2 díly. Aspoň se budeme mít na co těšit, ne? *3*
    • Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

      no ja knizku hp7 ctu uz po treti a je vazne skvela uz se tisim na film a je skvele ze harry neumre a da se dohromady s ginny ty jejich tri deti musi byt rozkosni
  • viranika

    se tesim

    ja se uz hrozne moc tesiim !!! *14*
    • viktoria.b

      Re: se tesim

      ja se taky hrozne tesim !!! *14*
  • blackapple

    18 November 2010 (Czech Republic)

    18 November 2010 (Czech Republic)
  • alficka

    H.P.

    Proč to proboha museli rozdělit na dva díly já to nechápu *9* *9* *9*
    • lidunka2

      Re: H.P.

      Knížka sama o sobě není zas až tak dlouhá, ale je v ní spoustu děje. *4*
      A kdyby to nechali do jednoho filmu cca 150 minut, tak by tam spoustu věcí nedali a byli by to o ničem.
  • gerbera

    Zemře Draco Malfoy?

    Ne, určitě nezemře.
    • lidunka2

      Re: Zemře Draco Malfoy?

      Jasně, že ne
  • Zemře Draco Malfoy?

    Ahoj všichni,chtěla jsem se zeptat jestli v sedmičce zemře Draco Malfoy moc dík za odpověd.
  • janacka

    odpovedi pro vsechny

    Albus Brumbal zemrel v sestem dile,ano 7 dil bude ale spatna sprava je rozdeleny na dve casti 1 cast prijde do kin v roce 2010 a druha cast prijde do kin v roce 2011 *9* kdybi ste se chteli jeste na neco zeptat pisnete *3*
    • eevik3

      Re: odpovedi pro vsechny

      A nevíš kdo zemře v 8. díle?
      • si-sa

        Re: Re: odpovedi pro vsechny

        Vždyť 8.díl neni...
        • lidunka2

          Re: Re: Re: odpovedi pro vsechny

          Asi myslel/a 2. část 7. dílu *4*
      • eevik3

        Re: Re: odpovedi pro vsechny

        myslela si snad v 7. díle?
  • rominka1995

    J.K.Rowling

    Je to fakt skvělá spisovatelka.Má fantazii,umí všechno popsat jako bych se ponořila úplně do tý knihy.Viděla jsem některé díly i ve filmu takže tam úplně vidím jak to říkají.Je to boží.Ještě nedávno jsem se o HP moc nezajímala ale když dávali tu 3 v telce,upe mě to chytlo.
  • faltas

    NEVIM

    ZEMŘE ALBUD BRUMBÁL ? *9* *9* *9*
    • Re: NEVIM

      Jo Brumbál zemřel v 6. Byla sem na 6. díle v kině. probulela sem to. Sem slyšela že harry zemře, ael pak se vrátí a obětuje se za něj Snejp. Navíc v tom film je to blbě. V knížce bylo ještě že tam brumbál snejpa požádal aby ho zabil, protože by stejně zemřel nějakou pomalou smrtí, protože na něj něco stříklo.
      • tercik10

        Re: Re: NEVIM

        Já to taky probulela *9*
        I když já sem četla všechny ty knihy tak sem to věděla *9* řvala sem jak amina
    • ronaldo22

      Re: NEVIM

      Jo zemře i Harry Potter,ale v sedmém díle se zas vrátí i s Brumbálem.Kdo viděl Harryho 6 tak ste tam slišeli o černé magii zvaná viteál a Lord Voldemort má viteálů sedm,dva už jsou zničené a tak v sedmém díle bude Harry hledat tyto viteáli ale on ani voldemort netuší že jeden viteál je sám Harry,stalo se to když Pán zlazabil Harryho rodiče!!
      • luida

        Re: Re: NEVIM

        Jak zemře Harry? Brumbál vůbec v relikvii smrti nefiguruje!!!!!
        • lidunka2

          Re: Re: Re: NEVIM

          Ale jo. Chvilu jo. To když Voldemort v Zapovězeném lese Harryho zabije. Tak se Harry propadá jako do nějakého světa, co je za smrtí a tam mluví s Brumbálem. *4*
        • Re: Re: Re: NEVIM

          harry nezemre zabije voldemorta teda spiz voldemorta zabije jeho vlastni odrazena kledba harry se pak da dohromady s ginny a budou mit spolu tri deti jeamse, lily a albuse *3* *15*
        • Re: Re: Re: NEVIM

          ahoj Brumbál už umřel v šestce zabil ho princ dvojí krve a to je Severus Snape
    • miley-veru

      Re: NEVIM

      JO je to smůla *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit