Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana

FILM 25.3.2008 
428 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hsm3

    Miley Stewart

    Ja žeeeeeriem Hannah Montana ♥♥♥♥
  • vashley

    I Love

    Já Miley žeru!!! *14* *14* *14*
    Taky mám o ní blog jak jestli by jste se chtěli juknout tak www.Love-HannahMontana.blog.cz *3* *3*
  • gabriella0

    gabriella0

    ja ji miluji! *14* *14* *14* *14*
    na sve blogu ji mam tak se naněj jukněte.cleinblogisek
  • domula007

    Domula007

    Ahojky lidičky Hannah Montana je Suprr filmík!!Docela jsem se do něj *14* !Tak kdo ho neviděl tak se podívejte ráno 9:30 a večer 17:30 na jetix tam ho uvidíte ale pozor nehraje vždy!!Papa Domula007 *3*
    • Re: Domula007

      Hannah Montanu znam spiva nadherne *3*
      znam Hannu dost dlouho je pekna *3* *3*
    • zdenulinka

      Re: Domula007

      Ahoj lidičky taky se na to dívám pokud mám nato čas ikdyž jsem to neviděla od začátku co to začali dávát ale viděla jsem par dílu a mužu říct nato že jí je tak málo let tak je dost dobrá. *3* *3* *3*
      • zdenulinka

        Re: Re: Domula007

        a jo pokud by jste chtěli pokucat i o něčem jinem tak mužete i na icq-452-528-597 tak zatim páppápá *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • pozdrav

    ahojky... jak se tu vsichni mate??*4* Hannah Montana je uplne neeej serial... *3* je u nej desna p*del *1*
  • adela13

    oou

    nic se tu neděje..
  • monisek111

    Supéééééér

    Tento filmíček je upe boží zbožnuju ho *4*
    • Re: Supéééééér

      Až na to že je to seriál káčo *13*
  • adela13

    Nej díly

    Jaký je váš nejoblíbenější díl? Já mám všechny díly mezi oblíbenýma,protože se vždycky u všem natlemim *14* *1* a hlavně tam kde je Jake *14*
  • adela13

    SUPER

    Pár krát jsem jí viděla na Jetixu jako Hannah Montanu,pak jsem slyšela její písničky a už jsem byla na tom seriálu závislá...je to vtipné,super a teď tam k tomu všemu je Jake..takže tam jsou i krásný kluci.. *1*
  • moe oblíbená zpěvačka

    mam ji hlozne radaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: moe oblíbená zpěvačka

      hANNAH MONTANA JE HUSTÁ VŽDYCKY SE NASMĚJU KDYŽ JÍ DÁVAJ.A UMÍ NÁDHERNĚ SPÍVAT.LILI JE TAKY HUSTÁ A HESKÁ, Jackson JE SAMÁ SRANDA,A NENI JEDINEJ *4* *4* *1*
    • Re: moe oblíbená zpěvačka

      já kaki *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit