Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana

FILM 25.3.2008 
428 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lulu007

    Hannah Montana

    Je úplně nej seriál. Jedna kámoška říkala že s ní chatovala. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
    • Re: Hannah Montana

      mám dojem že si vimmišlela *13* *13* *9* *9*
  • sasori

    MONTANA

    NO TO MÁTE PRAVDU... MONTANA JE UPLNE NEJ SERIAL A JE TAM VZDYCKY SRANDA XD.JAKO MONTANA 4EVEEEER *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • iloveeemiley

    hlasujte

    lidicky vsichni co milujete hannu montanu a miley coz ja ano *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* hlasujte na www.eso.nova.cz dneska je tam od ni pry novinka Rockstar coz vsichni znate *15* *15* tak pls hlaaaaaaaaaaaasujteeeeeeeeeeeee *14* *14* *14* *14*
  • negri.baju

    Miluju!

    miluju miley cyrus a jeji hannah montanu...miluju jeji hlas a jeji songy...ona je proste nej! *14* *14* *5* *5*
  • ..

    Je to upe super film . Je to jeden s filmu u kterého se nejvíc nasměju !! *1* *1* *1* Mám ji ráda!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ..

      Menší detail je to seriál.
  • escarlate

    HM Movie

    Nevíte, kdy u nás bude premiéra Hannah Montana Movie? Nebo alespoň v USA?? Asi je ještě moc brzo že? Ale když já se tak těšííííííííím!! *14* *14* *1*
    • Re: HM Movie

      Měl by být v dubnu 2009 , přesně nwm *9*
  • neeej seriál!!

    miluju hannu montanu je upa božííí je to vtipný a ujetý *15* *15* chtěla bych tátu jakýho má ona *3* a lili je upa boží jak jezdí bna tom skatu je hustá a miley a její šatník prostě neeeeeeeej no a samozdřejmě oliver taovej oli troli *1* *1* *1* a jackson rot stuart je tak blbej az je to roztomilý *15*
  • wertulda

    LEEDOVÉ OSTŘÍ 3

    Lepší je Ledové ostří 3(The Cutting Edge - Chasing the dreams). Podívejte se na to na: http://www.youtube.com/watch?v=EReh J4GAPRs&feature=related
    !!!JE TO JEDEN Z NEJ FILMŮ!!!
    !!!NA 100% SE NA NĚJ MRKNĚTE!!!
  • misisek

    New DVD!!!

    Asi před měsícem vyšla "Hannah Monatana: Na scéně" a je to fakt super. Je tam i rozhovor, zajímavé ukázky, video, jak byla Miley Cyrus na castingu a ještě super video THE BEST OF BOTH WORLD! A taky první čtyři epizody. Jsem z toho naprosto nadšená a poslouchejte: VE STŘEDU VYJDE KOMPLETNÍ PRVNÍ SÉRIE! Jsem moc šťastná! *14* *14* *14*
  • jana291995

    fůjky

    Miley je docela dobrá ale zklamala mě i Nicka Jonase...Nesnáším ji..fůj
    • Re: fůjky

      reklas: miley je docela dobra a pak reklas ze ji nesnasis??tak si rozmysli co reknes jo?a miley je super.trapko *7*
    • Re: fůjky

      Fakt zajímavej názor. "Miley je docela dobrá...nesnášim ji. To zní fakt logicky.
    • Re: fůjky

      *13* *10* to vůbec neni pravda Miley je úžasná skvělá a dokonalá jako Hannah ijako Miley *15* *4* *3* *14* *14* *3* *1* úplně jí žeru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15*
    • Re: fůjky

      tak za prví nezklamala nicka!!!!!! on se rozešel s ní kdybys uměla hledat na netu! za všechno muze demi! a selena ji ho takřka prebrala nesnásim demi a selenu! a nech si ty komentáře na miley!! *8*
      • Re: Re: fůjky

        Máš naprostou pravdu *3* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
        • Re: Re: Re: fůjky

          jo he pravda že ten debil Nick se s ní rozešel *9* *9* *9* ale ja demi i selenu mama rada, tak nwm *5* *5* *5* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit