Přejít na výpis diskuzí

Fantom Opery

FILM 4.3.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chyti za srdicko

    fakt krasnej film.A taky sem dost koukala,že Gerry Butler to i fakt zpiva.Fantoma muzete milovat i nesnaset,ale ja ho proste zboznuju a Gerryho taky..fakt supr vykon!A je videt v rozhovoru s nim,že ho ten film taky dostal..prej kdyz si cetl scenar tak brecel..ja se nedivim ja u toho rvu pokazdy.Jeste musim pochvalit krasny pisnicky..a to na operu nejsem!!!
  • tak trochu kritika

    no ja nevim jak vy, ale me tahle verze F.O. prijde jako nejneoriginalnejsi, z tech vsech, co jsem videla(a videla sem jich docela dost). je to prakticky jen mix vsech predeslych provedeni. A to mi prijde jako docela ubohy. Ale trochu to podle myho vyvazi fakt, ze Gerard B. ma krasnou barvu hlasu, skoro jako andel *4* .A ty ostatni pisnicky na prvni i na druhy poslech zaujmou. ale to jsou tak asi jedine dva klady, ktere, jsem tam shledala. zbytek je docela ohrajej. Posudte sami.
  • Pochvala

    Tento muzikál zanechá v každém člověku opravdu krásný zážitek.Ocenění které tento film získal jsou opravdu zasloužená.Už jen zpracování scény.Práce celého štábu lidí,herců,komparzu a všeho kolem je neuvěřitelná.Shlédnout tento film doporučuji všem ať jste jakéhokoliv žánru.Mimochodem poděkujme autoru románu že něco tak skvostného napsal.
  • Dokonalé

    Když jsem ten film viděla porvé breččela jsem.Když jsem ho viděla op druhe ...brečela jsem!Nikdy se mi neohraje a vím že u něj budu brečet pokaždý!!!!Jsou to moje vzory...jednou bych chtela spivat jako oni ale to je jeste daleko....vsem tento nej nej nej film doporucuju!!!!! *14* *14* *14* *3*
  • Zážitek na celý život!!!

    U takového filmu se musí člověk trochu zamyslet a vcítit se do něj.Až když jsem ho viděla podruhé tak jsem se vcítila do příběhu.Tak krásnej film už jsem dlouho neviděla.Na konci jsem až brečela,bylo mi Fantoma hrozně líto.Koukám na ten film jak můžu,asi se mi nikdy neohraje.Skvělé herecké výkony,krásné kostýmy a masky,prostě úžasný. *14*
  • Supeeer

    Myslím, že jsemo za dva měsíce viděla asi 20x... Hudbu jsemi stáhla na netu a hnedka aj do mobilu. Gerard je tam naprosto úžasnej. Neviděla jsme lepšího herce.Už jsem s ním viděla několik filmů a tak můžu potvrdit, že co zahraje to je perfektní! Vřele doporučuju jak tenhle film tak i všechny ostatní kde Gerard Butler hrál! *1*
  • Re: Re: fakt skvělý x)

    já už ho znám nazpaměť,bez českého dabingu je prostě super *14* *5*
  • Re: fakt skvělý x)

    já asi milionkrát! *1*
  • fakt skvělý x)

    tohle je fakt nádhernej film *5* sem se na něj koukala 2x po sobě *3*
  • Fantom Opery

    To je vážně úžasnej film, fakt super ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit