Přejít na výpis diskuzí

Fantom Opery

FILM 4.3.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alvinka
    *14* *14* *14*
  • Muzikál od Webbera sice "dobrý" , ale jinak na 50% zcela mimo od reálného příběhu . Muzikálová postava Fantoma je na tom stejně a celkově film je jen laciná komerční záležitost zaměřená především na povrchovou líbivost - škoda . Mohl být natočen daleko kvalitněji , dramatičtěji .
  • me se libej ty pisne a hlavne ti herci ja sem se zamilovala ten film hlavne do fantoma(gerarda buldera) jak s kristynou zpivaj a jak romantycky spolu jsou ale je mi ho lito v tom filmu.jinak doobravdy me se zalibil(a) krystyna a fantom *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *2* *2* *2* *15* *15* a nejlepsi film kde hraje Gerard Bulder je fantom opery a velimi ho doporucuji van vsem.
  • mne se libi fantom opery je to velice muj neoblibenejsim filmem na celim svete zadnej film se nevirovana musim se divat kazdej den minimalne 2 dene *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* muj nejvetsi z nejvetsich idolu na svete je gerard bulter
  • Super!!

    Ty we jako ten film sem zase dneska videla a zase sem upe unesená z Fantoma...zpívá nádherne a to ani není školenej!! Ostatní taky zpívají upa uzasne ale Gerry je super. Sem z nej hrozne unesennáá!! *14* *14*
  • phantom

    Opravdu krásný film! *4* A ty písničky jsou úplně nádherné! Emmy zpívá božsky! *4* Fantom také není k zahození! Na ten film bych se mohla dívat od rána do večera a písničky také zpívat pořád! *14* *14* *14* *14* The phantom of the opera is there.... *3* *3* *3* *3*
  • Anděl hudby

    Gerry se na Anděla hudby*4* fakt hodí. Tak nádherně dominantní a zárověň něžný hlas jsem ještě neslyšela, a to se věnuju hudbě a speciálně zpěvu od 1. třídy. Fakt, kdybych v tom filmu Christine hrála já, tak bych ani nemusela předstírat to, že jsem z toho hlasu mimo. Já byla, jen co jsem slyšela poprvé jeho hlas v tom filmu. Jo, taky jsem viděla ten rozhovor s gerrym, a musím říct,že já u toho bulím taky pokaždé. Je to fakt nádhernej příběh. V knize byl Erik popisovanej hůř, ale kdyby vypadal jako Gerry, tak ho beru všema dvaceti *14*
    • Re: Anděl hudby

      Kdyby vypadal phantom jako Gerry tak to by jsme se o něj asi popraly *14* *3* Také se zpěvu věnuji již od malička - Christine bych chtěla hrát.... *9* A příběh je to opravdu romantický, nejsi sama kdo u něj brečí.... *4*
  • Phantom of the Opera

    Tenhle film je můj nejoblíbenější už jen kvůli výbornému obsazení...musim přiznat,že na konci jsem brečela vždycky mě dojme na konci růže s černou ztužkou a na ní prsten,který jí věnoval...lepší film neznám!! I.L.Y.
    • Re: Phantom of the Opera

      přesně
  • javirgo
    Musím přiznat, že už jsem viděla lepší filmy, ale Fantom mě dostal krásným, dojemným příběhem a především nádhernou hudbou, proto patří k mým nejoblíbenějším. Pan Webber zkrátka umí !!! Film jsem viděla už 4x , ale hudbu stále poslouchám na CD.
  • bééééést

    fakticky nejlepší film ever.... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit