Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film

    Včera jsem na tomto byla v kině a tento film byl skvělej...Ale docela mě zklamalo že to nebylo podle knihy...ale jinak skvělej...:DD
  • domcaa

    Špatné doměnky

    Ach, zatraceně..nesnášim tenhle popis Zatmění který se často na internetu vyskytuje. Kdo si přečte tu knihu jasně pochopí o co tam jde. Žádný milostný trojúhelník není. Ano, Isabella sice zjistí, že miluje i Jacoba, ale ani jednou neuvažovala o tom, že by si vybrala jeho. Moc dobře ví totiž bez koho nemůže žít a kdo bude láska její věčné existence.Koho bude nejvíc milovat vždycky. Tak žádné váhání tam není akorát uvědomění podstaty přátelství k Jakovi.
    • nikolousek1

      Re: Špatné doměnky

      Ahoj, já už četla všechny 4 díly a musím říct, že byli úplně super. Dost se těším na ten třetí dál filmu a jsem zvědavá jak to zpracují. I když v té knížce není to její vybírání tak dramatický jak je to v popisu filmu....v knížce je Jacob prostě kamarád, který ho má ráda a potřebuje vidět a Edward je její láska a hotovo....tak snad to ve filmu s tím trojúhelníkem nepřeženou *3*
      • Re: Re: Špatné doměnky

        Taky doufam ze to tam moc neprezenou..Podle toho popisu to tak zni..
    • Re: Špatné doměnky

      jo jenže ve filmu je to vždycky jinak než v knize.. *16*
      • Re: Re: Špatné doměnky

        NE jiný ale podobný si zapamatuj!!! jako třeba bella se bude líbat s edwardem a do filmu daj že se bude líbat s Jakem jo přemýšlejte trocha!!!!!!!!!
        • pajujuska

          Re: Re: Re: Špatné doměnky

          hmmm jenomže kdyby třeba celej rozbřesk se všema detailama jako je to v knížce tak by to byl film na 3-4 hodiny to samy zatmění jiinak zatmění skvělá knížka *8* *8* *8*
    • Špatné doměnky

      Já bych s tím souhlasila, ale jen z části... Knížka je krásná, je to hezký příběh, bez konkurence... Bella se rozhoduje mezi nimi a navíc - ve filmu to bude trochu jinak než v knížce, liší se to sice většinou v detailech, ale ve filmu to může být přesně podle tohohle popisu... *3* Můj názor
    • bellunqa

      Re: Špatné doměnky

      Přesně tak
  • bella1

    edward&jake

    Hele Edward neni žádnej debil to Jacob furt tlačí na pilu nikdy by se nelíbali kdyby tam furt nevopruzoval!!A navíc když jí zahřívá v tom stanu tak si u toho ještě fantazíruje protože ví že to Edward slyší akorát ho jenom porvokuje *16* *16* *16*!!!!!!!!Jacob je prostě KORUNOVANEJ KRÁL VŠECH DEBILŮ *16* *16* *16*!!!!A zbytečně se nasírá.Proto Victorii asi stopoval ne??!!!!!!!!!!Aby to s ní SKONCOVAL!!!!!!!!!!!!!
    • Re: edward&jake

      cože? v jakým dílu sním je ve stanu!??!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* Hajzl! *16* *8* *16* *8* *16* *8*
      • hannahmiley

        Re: Re: edward&jake

        V zatmění.
      • bella1

        Re: Re: edward&jake

        Múžu s tebou jen svatosvatě souhlasit je to HAJZL!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
        • nik011

          Re: Re: Re: edward&jake

          jezs co vam vsem je dyt to je jen film a v tady s toho mate uplne nerva bo co
  • je to pravda nebo ne???

    Ahojky ja sem cetla ze az Renesmee vyroste ma ji hrat Emma Roberts!? Koukala sem i na fotky Renesmee a sem tam se objevila Emma ja Renesmee je to pravda??? *7*
    • lidush

      Re: je to pravda nebo ne???

      Ahoj....pochop ze jeste neni ani jisty jestli se Breaking down bude natacet....a vy uz verite kecum o tom kdo ji bude hrat, kdyz to ani v knizce neni....myslim jako ze vyroste....a kdyz se podivate na fotky na internetu na malou Renesme, tk jich tam je vic....proste lidi nesilte....a nechte se radsi prekvapit....prinejhorsim cekejte na fakta
  • bella1

    DABIMG

    Ahojda takže na ulozto.cz je stmívání v češtině už to stahuju bude to trvat 6hodin ale co počkám si a teď to hlavní, celkem se bojim slyšet předabovaný hlasy protože na to neni dobrej ohlas, v diskusi stmívání to považujou za urážku tak bezvadnýho filmu a já se bojim že maj pravdu *9* *9* *9* *9* ......
    • Re: DABIMG

      už já to mam je to hnus!!!!!!!!!!!!!!!!Proboha ! *16* *16* *16* *16* Třeba jak říkal vodní příkopy tak je místo toho plísen?!! chápete to?? *16* *16* *16* *16* *16*
      • bella1

        Re: Re: DABIMG

        tak to néééééééééééééé plíseň to je ale kravináááááááááá!!!!!!!!! !!!!! To se ale vůbec netešim, odsuzuju se na koukání na to s titulkama to je asi to nejlepší co v tomhle případě dělat *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • luida

          Re: Re: Re: DABIMG

          je vám jasný, že když odsuzujete dabing, že odsuzujete svůj mateřský jazyk češtinu?????!!!!!! My to máme jinak než oni!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: DABIMG

            čeština je krásný jazyk, ale když se dělá film, patří do toho i hlas, režisér neurčuje jenom kde stát, co říct a jak to přesně zahrát, ale třeba i jakým tonem, co do věty přidat zajímavýho. Potom je film "perfektní" a když se podíváš na film v angličtině, který právě kvůli hlasu je o to lepší, je pak zklamáním vidět takový film česky nadabovaný, když ke všemu byli vybráni naprosto otřesný dabléři, u kterých máš pocit, že v životě nic nedabovali, navíc to nemusí být ani herci... o to je to pak horší
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: DABIMG

              Naprosto souhlasím. Dabéři u tohoto filmu jsou otřesní. Cítím s lidmi, kteří jej viděli prvně nadabovaný, jelikož dojem z filmu to naprosto kazí. *9*
  • Je i natočenej i 3.íl???

    Prosím vás je natočený i 3.díl?jo a rada bych věděla kde je ke stažení.Dík piš na meil : peta.poulova@seznam.cz *3*
    • vrtulka

      Re: Je i natočenej i 3.íl???

      tu otázku zda je natočený 3. díl (teda Eclipse - Zatmění) myslíš vážně? Posledních pár týdnů, možná už měsíců se tu diskutuje jen o tom, jak se všichni těšíme na den 1.7.2010, jelikož tehdy jde tento film do KIN *3* tím vlastně odpovídám i na tu otázku ohledně stažení, toto ještě na internetu nikde nestáhneš *3*
  • Jacob vs. Edward

    Mám akovou malou otázečku..Kdo se wám líbí víc Edward nebo Jacob..? *7* (ja su teda pro Jacoba *14* *14* *14* *14* )
    • Re: Jacob vs. Edward

      jednoznačně Edward. Bellu miluje tak moc že by ji nechal jit a být štastná s jiným za to Jacob je sobec a celkove v knižkach mi lezl na nervy nejradši bych mu dala přes držku misto Belly
      • your-darling

        Re: Re: Jacob vs. Edward

        JO tak to jsou moje slova..Jackob je sobeckej debil...A to že je MOŽNÁ hezčí nic nemění na tom co je to za kripla..nic proti...
        takže já hlasuju pro Edwarda..stejně by to vyhrál... *14* *14* *14* *14* *5*
      • lejonkaas

        Re: Re: Jacob vs. Edward

        jednoznačně EDWARD !!!!!!
        jacoba nesnášim je hroznej *1*
      • Re: Re: Jacob vs. Edward

        Ale zlomila by sis ruku... *15*
    • xcornelia14

      Re: Jacob vs. Edward

      JACOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBB BBBBBBB *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Uf:D
      • zuza-nyje

        Re: Re: Jacob vs. Edward

        Nesnáším EDWARDA !!! JACOB 4ever !!! Team edward a team Jacob se ale nemůžou přít, když nějaký kámošce zkouším edwarda vymluvit a vnutit jacoba a píšu jí jaký děsný věci edward dělá, tak oni se dycky opáčí nějakou věcí co provedl jacob !! Třeba: Ale Edward nechce Bellu za jacobem pouštět a hlídá jí, to je takovje idiot. A oni se opáčí: To protože Jacb je nepřítela mohl by Belle ublížit a to Edward nechce !! Takže hádat se o teamu jacob a teamu edward je zbytečný, většinou nevyhrajete. Já se naštěstí moc hádat o tomhle nemusím ptotože většina mejch kámošek je jednoznačnej team jacob a edwarda nesnáší stejně jako já :D
    • Re: Jacob vs. Edward

      je fak zajimavy kolik lidi ma radsi EDWARDA jk JACOBA... *7* *7* *7* *7* ...ae tk každý má právo říct svůj názor.. *3* *3* *3*
    • pajujuska

      Re: Jacob vs. Edward

      jednoznačně jacob *14* *14*
    • ...love

      Re: Jacob vs. Edward

      jacob,jacob,a 10000000000000000000000000jacob..te da jako spíš taylor neš robert
      • Re: Re: Jacob vs. Edward

        joj...taky si myslim ze spis Taylor jk Robert.. *1* *1* *1* ..je mnohem hezci..! *14* *14* *14* *14* *14*
    • martula07

      Re: Jacob vs. Edward

      Werewolf určitě, ale ne Jacob. Kdybych si, ale měla vybrat mezi těma dvěma tak se přikloním k Jacobovi. Koho z vlků máte nejradši?
      • Re: Re: Jacob vs. Edward

        Jacoba jk jinak..!..:D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • martula07

          Re: Re: Re: Jacob vs. Edward

          Tak to já mám nejradši Setha, kterého jsme samozřejmě ještě ve filmu neviděli. BooBoo je skvělý výběr, teda myslím vzhledově, dejme tomu ,že sem si ho tak nějak představovala, teda Setha. Uvidíme, jak bude hrát, bude to velká role "zachránce" *1* .
    • anusqa

      Re: Jacob vs. Edward

      Edward je neeeej *14*
      • Re: Re: Jacob vs. Edward

        Edward *14*
        • jemi

          Re: Re: Re: Jacob vs. Edward

          EDWARD !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Jacob vs. Edward

          Jacob!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Jacob vs. Edward

            ty si muj clovek..;-) *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • barusaa

      Re: Jacob vs. Edward

      ja hlasuju pro Edwarda!! *3*
    • vrtulka

      Re: Jacob vs. Edward

      Edward *14* *14*
    • Re: Jacob vs. Edward

      Edward je nejlepší *1* *1* *14*
    • ducker

      Re: Jacob vs. Edward

      ja pro Edwarda *14* *14* *14*
    • Re: Jacob vs. Edward

      Já pro Edwarda *14* *14* *14*
      • lejonkaas

        Re: Re: Jacob vs. Edward

        EDWARD !!!!!!!!!!!!!!!§ *15* *15* *15* *15* *3* *3*
  • PoDle mě je o nejlepší a nejkrásnější díl z celé twilight ságy.Musím říct že byl opravdu povedený. *2*
  • your-darling

    ...

    Hej lidi, kde ste???
    Tady se nic neděje ani po dvou měsících, takhle ten filmík propadne dolů a to by bylo blbííí.... *9* *9* ...Takže honem diskutujte..:-D
  • premiera

    ahoj...nevite nekdo kdy ma byt premiera zatmeni??? *3*
    • vrtulka

      Re: premiera

      ahojky, premiéra v Česku je stanovena na 1.7.2010 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit