Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jemi

    webovka

    fanoušci mrkněte se na tuhle adresu jestli jste jí ještě neviděli: http://www.newmoonthemovie.com/worl doftwilight/#/Home/HomeTwiBottomLef t/HomeBottomRight *3*
  • úúžasnýýý

    jéééééé ten trailer je úpe božíííí........jááá se tááák těším.............ááááááá *1* *1* *15*
  • your-darling

    třeba na tom něco je..:)

    http://twilightinfo.pise.cz/39717-n ovy-mesic-s-ceskym-dabingem.html
    • Re: třeba na tom něco je..:)

      jak jsi to stáhla tak byl to normálně nadabovanej film nebo to bylo jen pouze ta řeč bez videa?
      • your-darling

        Re: Re: třeba na tom něco je..:)

        nadabovaný...
        • Re: Re: Re: třeba na tom něco je..:)

          aha ttj...já myslela že je to normálně už nadabovanej film... *9*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: třeba na tom něco je..:)

            no je to úplně normálně nadabovaný jako a i s obrazem...
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: třeba na tom něco je..:)

              zkus to znovu,taky se mi to párkrát stalo..sice u jinýho filmu,ale to neva... *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: třeba na tom něco je..:)

              aha... mě se to stáhlo bez obrazu...:((
  • kravina

    nechápu jak se tady ve fotogalerii může objevit fotka belly a edwarda jak se berou když svatba by měla být až v rozbřesku..... *7*
    • Re: kravina

      Mno víš ta fotka je fotomontáž fotky která je na konci stmívání na plese.....je tam jen přidělen závoj...toho si všimneš... *3*
      • Re: Re: kravina

        jj všimla jsem si....
  • weu

    Trailer

    heledte je upe náhulovej...ale neměla sem se na něj koukat ted už se nemůžu dočkát toho filmu... *1* *1* hold to nák přetrpím....no budeme muset xD
  • your-darling

    ty vole..!!

    No tak,že ten českej dabing poserou to se věděla,ale že až takhle..t mě nenapadlo..Bellu mluví uplně někdo jinej ..jinak je snad všechno stejný...děs... *9* *8* *8* *8* *8*
    • Re: ty vole..!!

      No dabing posrali úplně...Nepřijde mi že Bellu mluví někdo jinej ale emetta posrali a taky esmě..A sklamal mě i hlas kterej dali jane.. prostě celej dabing je v prdeli.... *16* *16* *16* *16* *16*
      • your-darling

        Re: Re: ty vole..!!

        jo,potom co sem na to koukala dýl tak je Bella asi stejná,ale ze začátku..má takovej jemnější hlas..nebo je to jenom nezvyk oproti Kristen...nwm
        no prostě konec...horší to být nemohlo... *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: ty vole..!!

          no bells ma stejný hlas ale Esme a Emetta ty fakt podělali navic na konci u hlasování jak Charlisle mluvil s Edwardem tak to podělali protože tam něco má říkat Edward aale v dabingu tam furt neco mele Charlisle *10* *10*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: ty vole..!!

            že jo??nějak se mi to tam nezdálo...a ono fakt..
            A jak na oslavě narozenin Edward popisuje Volturiovi tak říká místo,že Carlisle s NIMI žit,tak řekl...Carlisle s NÁMI žil..
            Taky chyba a to je jedna z mála...:( *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: ty vole..!!

          tjn..úplně nejvíc posrali emetta... no nechápu proč emmeta a esme nomohli dabovat ti stejní herci....nejsem si vědoma jestli jasper ve stmívání promluvil ale jak mluví v new moon tak se mi zdá ten hlas taky jiný..a carlei se mi taky zdá jinej...ale možná ne ale tam jak jsou na konci s tou bellou u nich hlasujou tak tam se mi zdá takovej jinej... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: ty vole..!!

            přesně emmett a esme mají hlasy jako byje mluvili věkově uplně jiný lidi..je to prostě k po*rání...Takhle zkazit dokonalej film... *10* *10* *10* *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ty vole..!!

              to s tebou souhlasim...přijde mi jak kdyby esme mluvila nějaká holka ve věku 16 let a emeeta nějakej chlap kolem 45...hrozný...tohle fakt podělali... *16*
  • Přečti si knihu

    Ahoj když film eše není tk si zkus přečíst knihy ty sou upe cool a těším se jak budou aji filmy *4*
  • Trička

    Edward Je Prostě nej *14* nej *14* nej *14* nej: Dnes jsem si objednala Edwarda a už se nemůžu dočkat: http://www.xavier.cz/main/zobraz.ph p?kat=1&new=0&id=74 *14*
    • Re: Trička

      To snad ani není možné.... Juchů... *1* *3* *14* *4* *10* *7* *16* *8* *15* *5* *5* *3* *14* *10* *14* *14* *3* *9* *9* *13*
  • Oči...:-(

    Nevím jaký je váš názor,ale podle mě je děsný jak teď upírům udělali ty oči..jsou moc žluté a z té ukázky na youtube od vrtulky..Bella je má taky o moc tmavší..nwm..je to takový divný...
    • vrtulka

      Re: Oči...:-(

      máš pravdu. musím říct, že ty oči mi taky tak nějak přišli divný. i u té Belly jsem si toho všimla. no snad to bude ve filmu dobrý *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit