Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomoc

    Ahoj newíte nědo jak se jmenuje ta písnička když se bella chce vyspat s Edwardem jak se tem líbaj??? plosím Děkuju
    • crazy.girl3

      Re: Pomoc

      dobrej vkus, nejlepsi pisnicka z celyho filmu
    • your-darling

      Re: Pomoc

      Myslím,že je to písnička My Love a spívá to Sia...kdyby to nebylo ono..tak koukni sem:
      http://www.stmivani.eu/12-fil m/eclipse-soundtrack/ *4* *4*
      • Re: Re: Pomoc

        Děkuju
  • your-darling

    ...

    může mi někdo vysvětlit proč je eclipse mezi nejnovějšími filmy??? *7*
  • vrtulka

    BD - 2. část

    zdravím lidičky. Summitem bylo potvrzeno, že druhá část Rozbřesku bude mít v kinech premiéru 16.11.2012. to znamená, že první část bude v kinech 18.11.2011 a ta druhá až rok poté, a to 16.11.2012. je to teda síla, s tímhle jsem nepočítala a popravdě mě to fakt netěší *9*
    • your-darling

      Re: BD - 2. část

      jo taky sem to četla a fakt mě to dostalo..Jak můžou vlastně jeden film dát až rok po sobě...to na to už nějaký lidi pozapomenou a nebu to dávat smysl... *16*
    • anettka-upirrka

      Re: BD - 2. část

      Booožééé..!!..Já nechápu jak to můřou takhle podělat..!!...To jaku bedeme jak debilové čekat rok na druhou část jo...!!!...Jakoby nestačilo že první čast Rožbřesku bude až víc jak za rok..!!...Tak to už je jako moc....bože já bych šla klidně na 4 hodinovej film a i víc..!!!...Když jsem se dozvěděla že to bude rozdělený na dvě části byla sem upe našvaná ale tak nějak sem doufala že tu druhou část daj alepsoň dřív jak za půl roku..!!...Néé ale oni jsou tak blbí že to daj až po roce... *16* *10* ...Bože já mám upe zkaženou náladu..!!..Jak může bejt někdo takhle uplně blbej to nechápu.!!! *5*
  • Prosíííím!!!

    Lidičky, prosím Vás, kde by se dala stáhnout ta písnička(ukolébavka) co hrál Robert(Edward) na klavír. Snažim se ji najít, ale nikdy nenajdu přesně to, co hrál v tom filmu..Díky moc
    • Re: Prosíííím!!!

      Díky moc.. Už jsem ji sehnala.. *3* *3*
    • Re: Prosíííím!!!

      ahoj ta písnička se jmenuje bella´s lullaby a je od cartera burwella můžeš ji najít třeba na stránkách nadruhou.net
    • your-darling

      Re: Prosíííím!!!

      zkus mp3s.nadruhou.net
      mělo by to být pod bella´s lullaby a nebo jestli nemyslíš tu filmovou verzi tak tam napiš rivers flows in your.... *4*
  • Kontaktní čočky

    Ahoj, prosím nevíte někdo, co mají herci v rodině Cullenových za ty "zlaté" čočky ?? Myslím tím odstín nebo značku..Děkuju moc :-)
    • anettka-upirrka

      Re: Kontaktní čočky

      Zkus si napsat na google v obrázkách do vyhledávače kontaktní čočky barevný...já to zkusila a najde jich to zpoustu a myslím že jedny jsou hodně podobný těm co mají Cullenovi a možná jsou to oni ale jaká je to barva to tam napsaný není.. *9* ..ale myslím že v knížce Edward říkal že mají ňákou jantarovou barvu nebo tak něco..:)
      • Re: Re: Kontaktní čočky

        Ok :-)) Už jsem jedny našla, měly by bejt podobný- myslim od Freshlooku a odstín "medové" :-)
        Tak pak kdyžtak napíšu, jak je ozkoušim .-)
        A děkuju :-)
        • anettka-upirrka

          Re: Re: Re: Kontaktní čočky

          Nemáš zač..:)
    • your-darling

      Re: Kontaktní čočky

      tak to fakt nwm... *9* ..ale až to zjistíš,tak napiš
  • your-darling

    knížka

    Včera jsem si koupila tu knížku -twilight saga:zatmění oficiální ilustrovaný průvodce filmem- a je to úplně super...jsou tam rozhovory s herci,jejich názory na film,mluví tam členové štábu a nechybí ani spousta fotek s filmu i natáčení...takže vřele doporučuju... *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Film

    Včera jsem na tomto byla v kině a tento film byl skvělej...Ale docela mě zklamalo že to nebylo podle knihy...ale jinak skvělej...:DD
  • csfd

    Ahoj tak sem si opět přečetla ty trapný komentaře ba csfd.cz a opět mě to naštvalo. Nechápu ty lidi co se jim nelíbí Twilight saga už od prvního dílu a stejně se na to podívaj aby to mohli zkritizovat.Přeci když se mi nelíbí film tak nekoukám na jeho pokračování. *16* *16* *16*
    • Re: csfd

      Názor mám naprosto stejnej!!!
    • lucik188p

      Re: csfd

      to stebou naprosto souhlasim
  • ahojj

    http://www.youtube.com/watch?v=8O46 vp5stk0
    moje video *4*
  • your-darling

    hillywood

    ahojky..nevíte někdo,kdy má vyjít parodie na Eclipse od Hillywood Show??? *7* *7*
    • gabi5111

      Re: hillywood

      Ja viem iba o Vampires suck a to je parodia na 1 a 2 časť nie na Eclipse a to má byť v kinách od 18.08.2010
      • your-darling

        Re: Re: hillywood

        no to taky potěší...díky *14* *14*
        • gabi5111

          Re: Re: Re: hillywood

          nemáš začo *1* aj ja sa nato teším aj ked som do twilight ságy zažratá *4*
          • anettka-upirrka

            Re: Re: Re: Re: hillywood

            Nevíte nahodou nikdo jak se dávaj titulky do filmu..??..Stáhla jsem si na to už dva programy a stáhla jsem i milión titulek k Vampires suck ale pořád mi to nějak nejde tak mi rosím napište nikdo jak na to.. *7* ..
            • baffy.4

              Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              musej mit uplne stejnej nazev jako film ;)
            • Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              Zkus si stahnout BSplayer přes něj mě to jde. Stačí kliknout levým tlačítkem na myši na obraz filmu a dáš vložit titulky a vybereš kde je máš uložené.
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: hillywood

            přesně...už je to úchylný...na hillywood koukám furt dokola a nemůže se dočkat...
            Jinak mi pomalu,ale jistě twilight vymývá mozek... *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              Nejsi sama..Manžel už se mnou radši ani nemluví *1*
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              na youtube je to bez titulků,ale je to hlavně namixovaná muzika a fráze z filmu takže,to jde docela dobře přeložit... *4*
            • anettka-upirrka

              Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              Na Uloz.to je to anglicky a titulky si k tomu musíš stáhnout zvlášť.:)..Jinak jsem to teda alespoň zatím nesehnala..:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              A to jako anglicky? nebo česky? nebo aspon s titulkama?
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              buď na jejich stránkách,ale většinou na youtube.com
              *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              A kde se díváte na tu parodii od hillywoodu?
            • xkostex

              Re: Re: Re: Re: Re: hillywood

              prej by mela byt snad v patek uz se na ni tesim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší