Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucik188p

    ......

    jak bavi mohla předbehnout
    Twilight Saga to fakt nechapu bafi je dobra ale
    Twilight Saga ma n mnohem radeji
  • your-darling

    ...

    Jakto že je Zatmění třetí...??
    Buffy mám ráda, ale ne tolik, aby mohla být na prvním místě... *7*
    • ashley0077

      Re: ...

      to taky nechapu ja Baffy nesnasim takze stim neco udelaeme jasny??
      • your-darling

        Re: Re: ...

        Jasný a co máš v plánu udělat??
        Hlásim se na každou kravinu, která nkoho napadne..:-D *1* *1* *1*
        • ashley0077

          Re: Re: Re: ...

          co takhle sem chodit kazdy den Opravdu to pomaha vyslo to u Jacoba!! (nemusite sem psat ze ho nemate radi) *13*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: ...

            to by pomohlo...A mám ho docela ráda...Ale jenom od Rozbřesku...Tam se mi začal líbit...Jako vnitřně..jinak u mě pořád vede Edward... *14* *14* *14* *14* ...Ale Jake je taky moc good... *3*
            • ashley0077

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              jo jo Edward taky neni k zahozeni !! ale u me zase vede Jake a Jasper!! *14*
        • lucik188p

          Re: Re: Re: ...

          do toho du taky *3*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: ...

            jóó, ale pořád nevím co je v plánu...Vymažeme Buffy z osobností... *3* *1* *1* *1* *1*
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              joo...je docela vtipný, že to nejde.. *1* *1* *1* ...tak máme asi smůlu.. *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Třetí..Tak to je zlý..Souhlasim vymažeme Buffy *1* --- Tahle fráze je trochu otřepaná ale ZATMĚNÍ je nejlepší *1*
  • joliett

    Myšlenky zločince!

    Dneska je Jackson Rathbone ve 22:15 na primě v seriálu Myšlenky zločince!
    • your-darling

      Re: Myšlenky zločince!

      jo jo..včera sem na to koukala s kámoškou..Máme ho rádi...Hraje fakt dobře, ale bylo mi hop tam trochu líto..Taková rozdvojená osobnost..Nwm..ale na konci jako ženskou bych ho nepoznala...To šlo fakt jenom podle očí a toho jeho výrazu.... *14* *14* *14* *14*
      • joliett

        Re: Re: Myšlenky zločince!

        jako holka vypadal fakt dobře, skoro k nerozeznání
      • conchuitka

        Re: Re: Myšlenky zločince!

        Ale....Michaelko....:-) nekéééé nekoukali jsme na to....xP.....jo máš pravdu,jen podle výrazu.......mazééééééééééééc...uá *1* *1* *1* *1* *5*
        • your-darling

          Re: Re: Re: Myšlenky zločince!

          no jo...Veroniko...Hele jako seš fakt vtipná jo...Ale ten výraz jako fakt klasika...Tady, v Big Stan i v Twilight..no prostě Jackson se nám neztratí... *14*
    • lucik188p

      Re: Myšlenky zločince!

      TEN DIL SEM NEVIDELA TAKŽE SE URČITE BUDU KOUKAT . A VIDELI STE SNIM FILM Ten Největší HRAJETAM SICE VEDLEJŠI ROLI ALE TA KOMEDIE JE SUPER ((ALE POKUT STE MLAČI BACHA MLUVI SE TAM SPROSTE *15* ))
      • joliett

        Re: Re: Myšlenky zločince!

        jj to jsem viděla, parádní komedie a je tam krásnej. A taky ještě v Pray For Morning, to je sice horor a dost blbej ale on je tam super.
      • anettka-upirrka

        Re: Re: Myšlenky zločince!

        Booože v tom seriále byl upe krásnej..!!♥♥..Ale to on je všude.. *14*
        Momentálně dávaj v kině nový 3D film Poslední vládce větru...určitě jste na tom už někdo byl....A hraje v něm Jackson Rathbone jednoho kluka jménem Sokka..!!..A je tám tááák úžasnej panebože nemohla jsem se na něj vynadívat a pokud jste ten film neviděli tak doporučuji je vážně skvělej...♥♥ *14* *14*
    • vrtulka

      Re: Myšlenky zločince!

      tak tam je hustej, už jsem ten díl viděla *3*
      • joliett

        Re: Re: Myšlenky zločince!

        já taky ale klidně se juknu znova, je tam fakt drsnej. Prostě dobrej herec se nezapře!
  • good

    Nedávno jsem na tom byla v kině,strašně se mi to líbilo(samozřejmě knížka je lepší)ale i tak bylo to perfektní *14* *1* Strašně se mi líbilo jak je Jasper učil a projel to s Alice bomba nemam co k tomu říct fakt pecka *1* *1*
    • Jaspen and Alice

      sem strasne rada ze tam je konecne videt ze se maj jasper a alice radi bylo to super :-)
    • your-darling

      Re: good

      Jo, taky sem byla v kině teprve v neděli, ale bomba.Když jsem to stáhla z netu, tak se mi ten film moc nelíbil, ale teď mi přijde lepší než ty dva před tím...
      Ale Edward vypadal děsně..Doufám že nebude v Rozbřesku vypadat podobně, nebo nedej Bože ještě hůř... *14* *14*
  • your-darling

    Huráá...

    Koukala jsem na nový žebříčky nej filmů a Eclipse máme jako první a překvapilo mě, že už se umístil i Rozbřesk...
    A ještě k hercům...Rob opět na prnía a Kristen na tuším šestém místě...To je taky good...
    A mimochodem Taylor Lautner se nám posunul ze smutnýho 41.místa na 11...což je taky velkej úspěch.... *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Huráá...

      Bomba...!!! *3* *15*
    • lucik188p

      Re: Huráá...

      taki sem si fšimla *4* a jeto super *4*
  • lucik188p

    muže ni nekdo poradit

    mam dotaz kterejsem vubec nepatři ale snat mi nekdo odpovi. Kdiš si založim vlastni blog a dam si tam obrazek nebo članek nebo neco v tom stilu s jiniho blogu na webu jeto porušeni autorskich prav nebo ne prosim otpoveste nekdo *8*
    • your-darling

      Re: muže ni nekdo poradit

      Nevím přesně, ale jestli chceš kopírovat nějaký článek, tak by ses měla zeptat majitele blogu nebo alespoň uvést zdroj, ale fakt nwm... *4*
      • lucik188p

        Re: Re: muže ni nekdo poradit

        dekuju
  • gabi5111

    Vampires Suck (2010)

    Vampires Suck (2010)
    http://www.megavideo.com/?v =7HZ1PMQ4
    ak chcete tak si pozrite parodiu na Twilight 1 a 2 :-) je to s Titulkami
    • your-darling

      Re: Vampires Suck (2010)

      tak to je nejlepší parodie jakou jsem kdy viděla...Koukala sem na ukázky ale tohle je na 100% lečí...=o)
      Udělali si z toho dobrou srandu... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* ...
      • Re: Re: Vampires Suck (2010)

        Tak to mně taky dost pobavilo..Bože *1* *1* |Jacob a čivava..nebo Black eyed peas..Bože *1* *1* to mně dostalo
  • tejulka007

    Proč ?

    Ahoj prosím proč nebyla Kristen na Teen Choice Awards 2010 ? díki za odpověď *7*
    • Re: Proč ?

      Já mám pocit,že někde natáčela njaký film, ale fakt to nevím jistě... *4*
  • OMG

    Zatmění je krásný film..ale podělaj to jestli rozdělaj Rozbřesk chtěj z toho mít co nejvíc peněz ale v knížce neni děj na 2 dobrý filmy tak to určitě pozmění a bude to trapný no uvidíme podle mě nepujde moc lidí do kina jenom fanoušci proč chodit n otevřenej konec... *16*
    • your-darling

      Re: OMG

      to je fakt tam půjsou asi hlavně fanoušci...Ale tak snad to udělají tak nějak,že se na to půjde koukat...vždyť podle měl každý film tak nějak otevřený konec...nwm..snad neposerou úplně nej díl... *4* *4*
  • your-darling

    last day of summer

    Ahojte...Vím že to sem nepatří,ale nevíte někdo kde se můžu kouknout na film Last Day Of Summer od Nikki Reed??
    Dík moc... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit