Přejít na výpis diskuzí

Dům voskových figurín

FILM 4.3.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • reusha

    Luxůůůs =D

    Hey , tento film se mi opravdu líbil, i když statut horor bych mu taky nedala *3* Sice mi trochu vadilo to mučení, ale bylo to boží herci pstě všechno... I když Bo se mi taky líbil *1* Pár věcí jsem sice nepochopila (třeba to, kdo byl ten člověk zalitý ve vosku kterého sourozenci našli připevněného na tom stojanu)ale to je už detail...CO mi přišlo velmi komické, byla smrt Paris =DD
  • Re: Božííííííí

    myslím že new dil nenatočí jelikož ten škaredej co mával my přišel jako docela hodnej!! *5*
  • Super!!

    *16* Tyjo tak jsem na to mrkla a myslela žee se podělám!! *15* Jako fakt super horor!!!!Prostě nic pro slabochy!!! *7*
  • malina.kiki

    Sqwělej horůrek....

    Jo je to upe good horor možná taky prot že tam hraje ten krásnej chad michael murray :-) mno už sem to viděla 3x v jednom měsíci(včera potřetí, předevčírem podruhý a když to dávali asi před třema tejdnama na primě tak poprvý...) normálně lidi jak to dávali v noci tak jsem se pak ráno bála vstávat a jít do koupelny že že někde vincent sřihne do nohy :-D
  • hmmmmmmmmmm

    špatnej film to neni strašně sem see bála a v noci se divim že sem usla,fakt horor jak kráva,nedoporučuju těm,kdo se bojí krve,fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj *9*
  • Good horor..

    Ty jo moc dobrej horor.Musím říct,že Paris moc nemusím ae takhle jí to moc seklo *14* *15*.Stejně nejlepší bylo jak jenom vykoukla v bác,,,tyč mezi očima *14* *14*
  • Re: Pls

    hey prsimtě jaka je ta 1 pisnička co je tam u těhc titulek jak ses ptala?:D:Dkdyžtak odpoved na meil děkuju:)mooc
  • tskatie

    Best horoh

    Nejlepší horor, kterej sem kdy viděla, lepší snad už ani neni
  • Dino

    Už tý hánlivý slova co jsi použil svědčí o tvé vysoké inteligenci. Tak si dej odstup a příště když budeš chtít něco kritizovat tak začni u sebe nebo to piš slušně. *3*
  • super

    LUXUSNI FILMECEK *1*
  • Dino kolik ti doopravdy je?

    Uz jenom to ze mas zapnutej caps lock pri psani znaci, ze si dusevne nevyrovnany clovek. Pochybuju ze ti je 18+, i kdyz demence se muze projevovat i u dospelych lidi. Prosimte zamysli se nad tim co si napsal.
  • trapno kokoti

    HEJ VY JSTE UPNĚ VYJEBANI!!!MATE VUBEC 18 ŽE SE DÍVÁTE NA HORORRY NO JA JEN ABY PAK S VYMA MAMINKA NECHODILA ZA RUČIČKY NA ZÁCHOD JEN TAM PRO ZAJIMAVOST JA 18 MÁM A YV CO TADY PÍŠETE TEDA...KROMĚ MĚ:)JSTA PIČUSI VYJEBANÍ A MYSLÍ TE SI BUH VI CO KDYŽ TADY NAPÍŠETE TAKE TY VAŠE PIČOVINY JA BYCH TU DNEŠNÍ MLÁDEŽ ODSOUDILA JSTE BANDA NAJIVEK A MYSLÍTE SI ŽA JSTE DRSÍ NBORCI A BABY NO TĚCH ANI NEMLUVÍM NAPROSTE PIČE!!!!TO JE KUJ NAZOR JO A ANI SE MI NESNAŽ TE NAPSAT JA TADY UŽ NIKDY NEJDU *13* *13* *1* *1* *1* *16* *8* *8* *8*
  • Super

    Dokonalej horror *14*
  • Re: Proboha

    PŘESNĚĚĚ konečně to někdo řekl *16*
  • Proboha

    Hele jako nevím co máte za blbý pindy,je to horor a NÁLEPKU horor má zaslouženě,třeba není takovej jako si představuje(samá krev,hovna bůhvícoještě *8* )ale hlavně že to má děj a trošku tu strašidelnou atmosféru ne?tak blbě nežvante!!! *13* *9* *3* *10* *7* *8* *16* *8* *15* *5* *5* *1* *1*
  • boreckýýýýý

    lepší horor jsem nikdy neviděla!!!!!
    je uplně suprovejjjjj *14* *14*
  • dobrý Béčko

    jako Béčkovej horor je to dobrý...když si k tomu sednete s popkornem a horkou čokládou XD...správnej horor pro bandičku volů na intru který si z toho dělaj pr*el...jako sme my :P
  • Pls

    lidi pls nevite jak SE JMENUJI TY PISNICKY CO HRALY UPLNE NA KONCI ??? sou uplne bozi a ja nevim jak je sehnat :-( proste hraly jak to skoncilo tak sou tam ty titulky,kdo tam hral,hudba,rezie a bla bla bla :-D ...kdyztak pisnete na mail nebo tady,diky :-) jinak super filmik,chad tam byl fakt peknej no *14* ale mam radsi psycho filmy :-)
  • FFFFFUUUUJJJJJ

    FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, naprosto přišernej děsnej "horor" - jestli se tomu dá řikat vůbec horor, je to snd ten nejhorší film kterej sem videla!!!!!!!!! A proto FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *16* *8* *8*
  • Blbost

    Tak já jsem teda spíš na psycho horory než na takový béčka jako bylo tohle. Byla to nuda u které se bojí asi jen 10ti letí caparti. Nechápu že tenhle film nosí nálepku horor. *7* Pro nadšence amerických hororů typu "BAF a hlava je fuč a hlavně že krev cáká" to byla asi síla, ale pro lidi co mají rádi něco u čeho se dá přemýšlet a bojíte se té atmosféry která vládne všude okolo je tenhle film ztráta času. *15* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit