Přejít na výpis diskuzí

Dům voskových figurín

FILM 4.3.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kukala som to včera no tak to je brutál ten film ale bol úžastne dobrý lebo sme boli v kine v nitre s mojouv BFF a to bolo 3D *8* *8* *8* *8* *8*
  • jo bylo to dobry.ale taky jsem se trochu bala. *8* *15*
  • Smileyy
    Jsme se na to dívaly s kámoškou,jsme u toho řvaly :D Je to tuctovej horor ale přesto stojí za to se na to podívat...jde z toho fakt mráz po zádech.. :/
  • kate.szv

    :D No teda !

    Včera jsem si tenhle film stáhla a koukala jsem na něj od 23hodin večer ! :D.. musím říct že to bylo až nechutný někdy ae byl to dokonalý film to se musí uznat jako ! !D:
  • Re: Luxůůůs =D

    Ten zalitej ve vosku byl ten jejich kameraman...Dalton :-)
  • Re: trapno kokoti

    tyy kraaavoo..xD....ty si tky pica plsimte, a koho tdy zajima kolik ti je???...vsadim se ze nikoho...tky ti muze bejt upa jedno kdo se tdy diva na horory..vadi ti to??? tk sem nelez trapko....jo a kdyby neco: nemusis psat jk blbka velkym pismenem, nikdo neni slepej ani blbej narozdil od tebe......bez vzit matku za ruku ty, blbko
  • Re: Sqwělej horůrek....

    hej tjxD...se raci divam furt vsude za sebe jestli za mnou nevyleze Vincent s nuzkamaxD *1*
  • perhonen

    Nic nového

    Jeden z těch tuctových filmů, u kterých už od samého začátku tušíte zápletku a jenom se dohadujete, kdo přežije. Téma "rozjařená parta na výletě" - pokolikáté už??
    Jediným originálním kouskem byl nápad s voskem.
  • Re: trapno kokoti

    Když chceš urážet tak aspon pis bez chyb nedá se to pak cíííst ty p...
  • marcikrckova

    HORORR

    tak to bylo drsnyyyy divaly jsme se na to s kamoskama a nekdy jsme s teda hoooodne balyyy *16* *16* *16*
  • lintushka92

    horor?

    Ten film neni ničim zvláštní.. viděla jsem mnoho lepších hororů, u Domu voskových figurín ani nevim, jestli to je fakt horor...
    Ale jedno se mi tam líbí. Když propíchl kůlem Hiltonce hlavu.. *1* *1* *5* To se jim mooooc povedlo. A myslim, že to byl vrchol "herecké kariéry" naší Paris *5*
  • Re: 1NewSter1

    sorry ale je to chad michael murray *1* *1* *1* ale detail je to nejužasnější horor na světě... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 1NewSter1

    Moc dobrej Horor... ale víc mě zaujel Cah Michael Murray (Nick) je sexy!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Proboha

    Každej horor je něčím originální tenhle je tím že tam není krev ale lidi pod voskem...
  • Re: trapno kokoti

    Hejj tak ty si uplně blbá. Co ti je do toho kdo co sem píše starej se laskavě sama o sebe. Co si máš ty vyskakovat že ti je 18? Laskavě se zamysli sama nad sebou jim možná osmnáct není, ale uršitě nechodí na záchod za ručičku s maminkou. Možná to víš ze své zkušenosti žě? No tak se nedívej ani teď když ti je osmnást aby ses u toho neposrala když bys musela požádat maminku aby tě odvedla. *8* *8*
  • Re: trapno kokoti

    Hejj tak ty si uplně blbá. Co ti je do toho kdo co sem píše starej se laskavě sama o sebe. Co si máš ty vyskakovat že ti je 18? Laskavě se zamysli sama nad sebou jim možná osmnáct není, ale uršitě nechodí na záchod za ručičku s maminkou. Možná to víš ze své zkušenosti žě? No tak se nedívej ani teď když ti je osmnást aby ses u toho neposrala když bys musela požádat maminku aby tě odvedla.
  • Re: trapno kokoti

    Upřímně já si o sobě nemyslím, že jsem borec, když jsem se na to dívala. Někdy to bylo hnusný, ale TV jsme nevyply, protože to bylo napínavý a čekali jsme jak to dopadne. Ty se už radši nevyjadřuj a zalez magore *13*
  • House of Wax

    Jo, vidělaa jsem to, když to dávali v TV s kámoškou. Když to začalo tak hodinu se tam nic nedělo, ale pak to bylo opravdu drsný :D Občas jsme to přepli, měli jsme trochu slabší žaludek, ale jinak to bylo pěkný. Akorát co mi přišlo přehnaný, jak tam někomu už nevim komu usekli hlavu, a on ještě mrkal nebo co :D Už si to moc nepamatuju :D A ten useklej prst byl hnusnej:D Ale jinak bezkonkurenční,skvělý prostředí i herci.
  • Re: trapno kokoti

    tobě je leda tak o 10 míň *1* *1* prostě si myslíš je mi 18 - jsem víc! podívej se na to co píšeš a jak píšeš...navíc pod caps lockem aby ses zviditelnila. to jsi taková zapadlá obluda v koutě, který si nikdo nevšímá? jestli jo tak mi tě je upřímně líto. nebo jseš jen vyšinutá zamindrákovaná exotka? nebo spíš obojí, a chováš se jako 5-ti letý děcko (omluvám se 5-tiletým *1* vím že jste inteligentnější :-))
  • Re: trapno kokoti

    PROMIŇ ALE TAKHLE JE URÁŽET NEMUSÍŠ. mĚ JE TAKY 18, LAE NENADÁVÁM JIM JAK TY JSI TRAPNÁ SAMA NE TI CO TAM PÍŠOU ALE TY.... PŘÍŠTĚ SI DVAKRÁT ROZMYSLI CO PÍŠEŠ KRÁVO! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit