Přejít na výpis diskuzí

Super Junior

HUDEBNÍ SKUPINA 13.9.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super Juniór

    Suju sou pstě nééY !!! *14* Jop a zdrawím tjé Ančo ^^ Sem ráda že tu přibýwaj nowý členové *14* Hannie je dobréy *15* ani newadí že je čínan i když ja činany moc ne-e teda.. krom těch hezkejch ^^
  • Super Junior

    jak vivím tak sem moc nechodíte to je blbípáč sem myslela že tu pokecám o super juniorech páč moc lidí co je znaj neznam jen asi tady a to sem ještě nepíšete *9* *9* *7* *16*
  • super junior *muck*

    ahojík tak sem se sem přihlásila a doufám že tu pokecáme o super juniorech já je moc žeru sou upa hustá zkupina a hlavně HanGeng to je muj nej čle ze super junioru ale jinak mám ráda všechny *4*
  • Nůda

    Nůda *9* Nůda *9*
  • chyo....

    Yak to tag widím, moYe snaha o to, aby se z tohodle stalo oprawdowý forum, Ye naprosto zbytečná *9* *16* *8* *9*
    • Re: chyo....

      Ne... jde ti to dobře... jen na tuhle stránku zapomínám... A ostatní o ní neví... :/ Škoda mno... Ale jestli chceš fórum o SJ, TVXQ a tak dál... zkus www.cyon.top-forum.net *Sry za reklamu* Je tao tam super... XD Jinak.. víš co se dělo na nedávnym Dream Koncertu? Oo *7* To bylo pěkně ubohý... *9*
      • Re: Re: chyo....

        Mno yo no.. jo na cyon už sem se zaregistrowala *1* no asi newíím.. powídééy...!
        • Re: Re: Re: chyo....

          Tak koukni na blog kluků, včera jsem to tam dávala...
  • x_X

    Héy yako lidi yestli toto ye diskuse, tak yá sem anglická králowna co cwičí gymnastiku x_X wstáááwačkááá!!! *8*
  • Mandarin na druhou

    Yo Moni.. je prawda, že už to není to co beywáwalo... ye to docela škoda no... ae mandarinky se mi líbí taky... nic proti nim teda nemám... Ye to docela ae škoda... každey ae prostě máme yiney názor
  • Mandarin

    Super Junior M? Snad nikoho neurazim, ale... nesnášim tyhle sub-skupiny... Příjde mi to takový... Prostě rozdělený na tři party, z původních členů v normálnim SJ zůstali jenom dva... Prostě... nic... Jako, nezpívaj špatně, to ne... ale už to není to, co to bejvalo... T.T A je mi to jako dost líto...T.T
    Super Junior, Hwaiting!
  • hmmm

    Teda toto je fakt diskuze jak pod na mě z boku *9*
  • wázne to.. zase..

    Yako.. ae to tu zas wázne nezdá se wám? *7* Wy ste teda fans wám powim.... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit