Přejít na výpis diskuzí

Super Junior

HUDEBNÍ SKUPINA 13.9.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pejsek

    ahoj yesunge chtela bych se te zeptat jak se jmenuje tvuj pejsek.Mas ho totiz skoro na kazdy fotce. *14*
  • ......

    Všichni ví že tři členové skončily???
    • Re: ......

      haha neskončili^^ .. Kangin je na vojně, Kibum se momentálně věnuje hectví a Hangeng má zákaz vystupování se suju kvůli právní rozepři s SME.
    • Re: ......

      jo protoze hangeng se rozhodl pro solo
      • Škoda

        Jo HanGeng se rozhodl jít spryč ze skupiny ale potom zase udělaly tři nebo čtryři skupiny ale KiBum se rozhodl jít nahereckou karieru promintě *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: ......

        Tim myslim dodělal naprosto všechny....A ted ještě Kangin v armádě ne.....
        • Re: Re: Re: ......

          přesně tak *9* a Kibum se na to taky pěkně vyprdnul *9* byla to skvělá parta *3* ale pořád je, tak doufejme, že v téhle sestavě už setrvají a zase se "nepotrhaj" *3*
      • Re: Re: ......

        ...pěkně mě nasral *16*
        • Re: Re: Re: ......

          jo mě taky ale co se dá dělat bylo to jeho rozhodnutí a už se to nezmění ale pořád bude patřit ke skupině
  • Anyeong!

    Zdravím všechny tady *1*
    Tay jsem nebyla už hoodně dlouho O_o .. T_T
    Chtělo by to tu trošku oživit :D a dát do kupy fans ^_^
    reklama:
    Http://www.Sapphire-cyon.one-forum.net
    http://kyasurin.blog.cz
  • kuk

    sujustar.blog.cz *3*
  • Sorry Sorry

    Ahojík víte o tom že Super Junior zase zpívaj?Natocily nový videoklip Sorry Sorry a jejich album ma vyjit (11.9.2009 v Koreji)12.9.2009..jestli uz o tom víte tak se omlouvám že říkam to co už tu někde zaznělo:)..jinak pokud se chcete něco dozvědět tak jdete na http://kpopzone.blog.cz/ *3*
    • Re: Sorry Sorry

      zase zpívají? oni nepřestali!"!!!!! jenom se trhli na víc částí aby stíhali víc než jeden celek!!! žádný že přestali zpívat... SUJU Fithing! *14*
    • Re: Sorry Sorry

      ahoj to jejich nový album už vyšlo nebot jej mam už staženy a ta písnička sorry, sorry je uplně bohová a ta jejich choreografie uplně nej *3*
      • Re: Re: Sorry Sorry

        však já vím..ted přáíspěvek sem dávala už dáávno *3*
  • SUJU mp3

    no a ty mp3 tak myslim nějaký jiný ptže třeba U v originalu mam dontdont miracle happines twins love atd mám myslim z new alba jako chapete ... *7* *1* *1*
    • Re: SUJU mp3

      ty písničky co vypisuješ jsou ze tarýho alba z dvojky he he he *1*
  • SUJU

    AhOOOOOj jak je?...no já ŚUJU upa na maximum žeru hlavně hannííííska to je největší zlato asi proto žže je to číínan noale kwása a ty dva new členové ou jen pro M v Číně jinak je jich normal 13 no ale tak co ty mě moc nezajímaj ty new ....hele kdyby ste měli nějaky mp3 třeba hlavně mp3 U v činštině tak plsky napište na icq 397287993....dííííííík *1* *3*
  • Zdravím

    Tak zdravím dva nové členy... Oživíme reklamu. *14* *1* Http://www.Sapphire-cyon.one-forum.net
    Fórum o SJ. Kdo máte blog, tak si tam klidně dejte odkaz, ať je nás víc:P *14*
  • aniohaseo

    I love sungmin *14* *14* *1* *15*
  • OPRAWÁÁ

    * Alčo pardón sem se překlikla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit