Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hl.fotka a rok založení?

    Chtěl jsem se vás zeptat a nechat si poradit jak se dava do prifilu skupiny ta hlavní fotka a rok založení???díky moc za radu *4*
  • ...

    *4* My Chemical Romance je nejlepší kapela jaká kdy byla...(Teda tohle je muj názor) *3*
    • Re: ...

      můj taky
      *4* *4* *4*
    • Re: ...

      můj taky
    • Re: ...

      naprosto souhlasim..sou sqelí..a tan jejich koncert byl žužo!:-* *14* *14* *1*
      • Re: Re: ...

        skoda,ze jsem az z Mezu a prosvihla to,kdyz meli v Praze koncert,to me jeste nezajimali,a ty lupeny by byly pekne drahy.Asi bych tam sebou liskla,videt Gerarda zive!
        *8* *8*
      • Re: Re: ...

        Ty jsi byla na jejich koncertě !!!!!!!!!!!!!????????????? Asi tady v Praze viď....ach jo ty se máš ! co říkáš na Billyho Tallenta ?
    • Re: ...

      my chemical romance jsou nej nej a nej *14*
  • best band

    MCR je jedna z nejlepších skupin co znám.....Jestli sou emo nebo nejsou je zbytečny hadání...až se jich někdo zeptá tag snad odpoví ne *3* A Gee je upe boží *14*
    • Re: best band

      souhlasím, se vším co jsi tu napsala *4* a co se týče Gerarda-naprostá pravda, je to uplnej andílek *4* ať už to je eman nebo ne... *4*
      • Re: Re: best band

        ale musíte uznat že s tima černýma vlasama je hezčíí *14*
        • Re: Re: Re: best band

          jo,cerny vlasy jsou hezci!seknou mu,ale vic se me libi kdyz jsou delsi.i ty cerny linky mu seknou! *14* *14* *14*
  • emo

    MILUJU EMO...ted spis jsem emo :D...a tahle kapela je ta vazne mrte nejlepsi!!!!!!!!! Respektive Gerard je tak sledkej, ze mam chut zabit jeho snoubenku...je nadhernej a jejich koncert v cechach byl ten nejlepsi...MILUJU ho, a protoze jsem emo tak mam zlomeny srdce :D *9*
    • Re: emo

      my chem. nejni EMOskupina *10* ale taky mam my chem.rada lol *14* my icq je488 009 218tak pisejte
      *14*
  • mtr mcr

    jej lidičky vy co mate radi mcr ja vas žeru!!! *14* *14* *14* jejich muzika je proste tak užasná a bezchybná *14* vlastne nejlepší *14* sem jednou cetla jeden rozhovor s nema a malem sem sa pocurala smichy *14* *14* no nic at jim to hraje a doufam ze brzy vydaji nove cd a nebojim se ze bude hrozne *14* jo a franky má nádherný oči mocinky moc *14* *14* *14* *14* *3*
    • Re: mtr mcr

      Mně se zas tak nelíbí, ale Helena, Teenagers... jsou trháky *5* *5*
  • -----

    Na koncertě sem taky byla :-) ale mnohem radši mám Billy Talent... jen mě udivilo co tam chodilo za lidi... samí dětičky... dyt většině těch dětí je tak 13,14.. Emo je hnus opravdu velkej... Nebo spíš takhle.. v týdle zemi se nenajde ani jeden Emo... sou to jen děti co si myslí že jsou.. a asnaží se být in... věřim tomu, že v jiných zemích může Emo existovat a je to jejich problém že tomu věří... ale to že se unás převlečou 13ti letý děti do pružkovanejch hadrů a nemaj vlastní názor... neví co se na světě děje... většina znich ani neví z jakýho popudu tadle kapela vznikla... je mi to líto... už jen z toho důvodu že mám chemiky a talenty moc ráda... proto mi vadí co tydle děti dělaj.. chtělo by to názory a originalitu ne že každej z nich bude vypadat jak z Tokio hotel...
    • Re: -----

      ty si myslíš že lidi poslouchaj my chemical romance jenom kvuli tomu aby byli in??
      mě se my chemical romance taky líbí a nedělám ze sebe nic tak newim mno.....
      nejsem emo a ani newim co to pořádně je a myslim že hodně lidí poslouchá takovou hudbu a nemusej kvuli tomu ze sebe dělat emo...bo co
      • Re: Re: -----

        no já taky nejsem emo.. je mi z toho na blití.. MCR, BT, a podobné kapely které všichni "in a cool" lidi *8* považujou za emo poslouchám ale s emem nemaj nic společnýho MCR už vůbec ne *16* tak me tady lidi nese*** vy fakt o nich nic nevíte.. jestli se vám líbí jenom IDLY tak tohle neni skupina pro vás
  • mcr

    ahojky lidičky ja my chemical romance uplně muluju a posloucham je už 3 roky a mam jejich cdm kdyby nekdo chtěl pošlu naky písničky z předchozích alb jj ahojky i love band mcr a miluju i svojí skupinu mud-pies jedou turne po čr se třeba potkame pa
    *14* *7* *14* *1* *15* *8*
  • best music

    jo a prestante resit jestli jsou nebo nejsou emo!vzdyt je to jedno , hlavne ze delaji tu nejlepsi muziku na svete!
    ale stejjne , kdyz se podivate na jejich videa na you tube- mate pocit ,ze sou smutni, placou nebo ze je zivot nebavi?? *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • mchr

    MCHR super skupina...♪♫ ♥♥♥ sou prostě užasní... *1*
    • Re: mchr

      jj jsou super!! Oni nemají chybu. *15* *3*
      • Re: Re: mchr

        jasně že nemají!! *1* *14*
        • Re: Re: Re: mchr

          no ještě aby měli *3*
  • jejee

    eliku je to tu superr tak hlavne se zaregistrujj *14* *8* *7* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit