Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mcr love

    hojte no teda jak tak ctu tak jesi sou mcr emo skupina tak nwm neco pravdy na tom je ale jako nwm i ostatnim lidem se libej so proste nej ja je posloucham zatim asi pul roku ale sou upe nej jo ele prej maj mit ted nakou tu pauzu rocni nebo jak prej ted maj 2 krat tejdne koncik docela di ji zaslouzej ale stejne bych je rada videla v praze ja vim koncik taj byl no ale tak vite co jako mame je radi tak at prijedou znovu no a kdy budou mit new cd nevite nekdo jak se bude jmenovat??????
  • nej skupina na světě

    miluju je moooc! hudba úplně good!!!! *14*
  • Jak malý děcka

    Jako lidi ploč to řešíte není to jedno i kdyby byly nebo nebyly budete je mít mín rádi?Jako se spíš máte bavit která písnička je dobrá která mín a ne všechny příspěvky řešit tuhle volovinu!MCR jsou nej nej nej skupina ale jediný co mi vadí že z ema udělali komerčárnu i když třeba nejsou!Ale jako dokud tu nebyly o emu by skoro nikdo nic nevěděl stejně thy co o tom veděj houby tak si myslej že emo je jen jako že jsou jak malý děcka a řežou se!Tak takovej lidem bych vskázala možná tak FUCK OFF *16* *16* *16* *16* *14* *14* *14* *7* *7* *7*
  • !!!

    přestaňte už prosím vás My Chem nazývat EMO...nemají s ním nic společného..to jen komerce ji dala nálepku EMO a všichni se toho chytli
  • miláčci!!

    milllluuujjjjuu je!!!!! *14* *14*
    • Re: miláčci!!

      jojo,hlavne Gerard!Je kus,nektery fotecky je kus!Na nekterejch fotkach vypada jak model!
      *14* *14* *14* *14*
  • je to skvělá skupina

    Výborná skupina a přeju jim aby jim to šlo pořát stejně tak dobře jako tedka P.S.nejlepší je GERARD *1*
  • super

    jsou skvělý *14*
    není co dodat
  • bomba

    JJJJjjjeeeeeeeeeeeeeeee to opravdu ta nej skupina MILUJI je všechny *14* *14* *14* *14*
  • dasds

    Samá jejich Lucinka... *14* *14* *14* vy ste teda paka...! *15* *14* *14*
  • Miluju je!!!

    MCR je fakt upe nejnejnej skupina,jaká vůbec je!Pražskej koncert byl upe nejúžasnější,Gerardek a spol byli skvělí! *14* A jak už tady někdo písá,tak se taky přidávám a v T-music hlasuju pro tuhle nej skupinku,přeci nenecháme vyhrát Tokio Hotel ne?MCR jsou přeci o 100000%lepší!!! *4* Tak všichni hlasujte pro My Chemical Romance!!!! *14* *14* *4*
    • Re: Miluju je!!!

      Naprosto souhlasim, koncert byl naprosto úžasný!A do T-music hlasuju taky, a všichni kdo tuhla nej kapelu milujete hlasujte, hlasujte, hlasujte
      • Re: Re: Miluju je!!!

        Ahojky kočičky jsem lesbička,a miluju je jako vás pište mi chci vás všechny ošukat please jsem furt panna a chci o to přijít mé číslo 774978973 *14* *14* *14*
        • pro Re: Re: Re: Miluju je!!!

          bez si to povidat nekam jinam a ne tady ... *16* *16* kdo mysliz ze ses ?? *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit