Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano Bob odešel

    Bob,odešel prý kvůly neshodům jakým stylem hudby by měly MCR pokračovat,a po několika drsnějších hádkách se shodli na tom že bude lepší když Bob Odejde..
    Zatím žádného jiného bubeníka nemají a snad ani jiného nehledají..
    Dobrá zpráva je že MCR vydali další desku která by měla vyjít asi začátkem října-listopadu
  • Re: co se děje?

    je to opravdu pravda? nechce se mi tomu věřit, prosím ať není *9*
  • ....

    My Chemical Romance jsou nejlepší skupina!!Nevíte jesti chystají koncert do Čech?Předem díky za odpověď *4*
  • Re: MCHR:

    :D a kdyby něco, tak správná zkratka je MCR .. bez toho H *3* *4*
  • Re: co se děje?

    Pro mě to byl šok jak něco! Normálně mi tekly slzy, nechápu to! On je skvělej bubeník a nevím co mu u MCR chybělo.... strašně mě to mrzí *9*
  • co se děje?

    tak co říkáte na to že bob odešel od MCR? no pro mě docela šok. taky by mě zajímalo přoč odešel *9*
  • Re: Re: Re: Re: Tuuuc

    už víím Desolation Row...:D
  • Re: Re: MNO...

    MCR jsou skvělý....a jaj říkáš, zpívaj,, jak to ve světě vypadá, jekaj je...jako Green Day..no GD, jelikož hrajou dýl, sou teda krapet lepší..ale stejnak....obě dvě skupiny mi přijdou suprový...
  • Re: MNO...

    Hou hou..ses nějak rozjel, ne?.mě zase přijde jak pičovina nějaká Byoncé nebo jak se t píše nebo Miley Cyrus (Cyrajt :D) a taky slova jako "fiděl" nebo "fag"... *5*
  • Re: Re: Re: Tuuuc

    Ehmm..co je DR?.. *1*
  • Novinky

    Ahoj,
    Poslední dobou jsem byla zaměřená spíš na Green Day a tak nevim co se děje v poslední době s MCR, takže pár dotazů...Kdy by mělo vyjít další album, viděla sem na jejich webovkách Tour- Austrália..vůbec se v tom nevyznám :D..Budou taky v ČR?...prosím odpovězte někdo :) Děkuji
  • Re: Nazor

    no tak my chamical reomance je dobra skupina a nesu emo je to punk takze chcela by som pocut co ty pocuvas niaky rap ci co *13* *13*
  • Re: Re: Tuuuc

    čus kámo..kele co je ,,The world is ugly a Stay,, neměla by si pro mě nějakej odkaz kde bych se o tom dozvěděla víc....můj mail - Petra.Kotapisova@seznam.cz
    předem dik za odpověď *15*
  • Re: MNO...

    dělaš si prdel? je to mcr a ne mchr *10*
  • Re: Nazor

    za prvé: nejsou emo
    za druhé: když se ti to nelíbí tak proč sem lezeš
    za třetí: tvůj názor nikoho nezajímá
  • Re: MCHR:

    jj,taky se mi líbí *1*
  • MCHR:

    Netvrdím, že jsou boží, ale jsou dost dobří...nejradši mám od nich Vampires Will ...už nevim celi název, ale je poží... *4*
  • ...

    no, tez uz se nejak ztratili, az na tu jednu pisnicku k tomu filmu, ktera me stejne nijak nezaujala *9* ale na koncert stále rada vzpominam *5*
  • Re: Helena

    Sice opožděně, ale přece...v klipu Helena hraje Tracy Phillips
  • Nazor

    Mne se to nelibi, jsou to HOVADA. EMO SAJRAJT

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit