Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MCHR:

    Netvrdím, že jsou boží, ale jsou dost dobří...nejradši mám od nich Vampires Will ...už nevim celi název, ale je poží... *4*
    • Re: MCHR:

      :D a kdyby něco, tak správná zkratka je MCR .. bez toho H *3* *4*
    • Re: MCHR:

      jj,taky se mi líbí *1*
  • ...

    no, tez uz se nejak ztratili, az na tu jednu pisnicku k tomu filmu, ktera me stejne nijak nezaujala *9* ale na koncert stále rada vzpominam *5*
  • Nazor

    Mne se to nelibi, jsou to HOVADA. EMO SAJRAJT
    • Re: Nazor

      no tak my chamical reomance je dobra skupina a nesu emo je to punk takze chcela by som pocut co ty pocuvas niaky rap ci co *13* *13*
    • Re: Nazor

      za prvé: nejsou emo
      za druhé: když se ti to nelíbí tak proč sem lezeš
      za třetí: tvůj názor nikoho nezajímá
  • Helena

    *7* Lidi, neví prosím vás někdo,kdo je ta holka,která tančí(ta,co leží v tý rakvi) v tom klipu Helena? Už moc dlouho to hledám a nikde nevím najít její jméno...KKDyž tak,prosím,napište mi na meil M.A.Whitlock1949@seznam.cz *3* mockrát děkuju *4*
    • Re: Helena

      Sice opožděně, ale přece...v klipu Helena hraje Tracy Phillips
  • Tuuuc

    Ale jo na cd WTTBP jsou super pisnicky ale vetsina je dojak.a jen řikam že je dobře že se s tim new cd vracej ke kořenum...jo a DR je upe supe pisnicka a klip jeste lepsi:-P
    • Re: Tuuuc

      To se mi nějak nezdá že se vracejí ke kořenum.Říct to mužou,ale myslím,že potom co se za poslední rok u nich odehrálo už to nebude takovej trhák to CD...
      The world is ugly a Stay....např.tyhle dva songy s kořenama nemají absolutně nic společnyho...A to že po roce vyletěli se songem DR?Už to nejsou oni...ti staří dobří mcr!Ten song není zase tak skvělej,abych se kvuli němu podělala...Mají i jiny a mnohem lepší,než je DR.
      • Re: Re: Tuuuc

        čus kámo..kele co je ,,The world is ugly a Stay,, neměla by si pro mě nějakej odkaz kde bych se o tom dozvěděla víc....můj mail - Petra.Kotapisova@seznam.cz
        předem dik za odpověď *15*
      • Re: Re: Tuuuc

        me se teda osobne DR strasne libi pripomina mi to strasne Teenagers a jsme rada ze zase vysli trochu na ,,svetlo'' *15* *15*
        • Re: Re: Re: Tuuuc

          Ehmm..co je DR?.. *1*
          • Re: Re: Re: Re: Tuuuc

            už víím Desolation Row...:D
  • hm

    Já se nehádám.Ale DR je nářez a ne dojákxDxD.Jako Cancer a I don't lpve you sou sice dojáky,ale tak nemusí zpívat jen styl WTTBP.Taky musí ukázat jinou stránku srdce.Jinak DR je super song a klip je boží. *15* *15* *15* *15* *15*
    • ....

      My Chemical Romance jsou nejlepší skupina!!Nevíte jesti chystají koncert do Čech?Předem díky za odpověď *4*
  • tuuuc

    mno je to fakt cute kapela a konečně se zase vracej ke kořenum *15* *15* páč to cd BP jako nic moc samej takovej doják a to nejsou oni.... *4* mno nic tak picc a nehadejte se furt *3* *3*
  • !

    Hele di to prdele s těma kecama...Nelez sem,kidyž je neposlouvháš....ubožáku *16* *16* *16* *16*
    • Re: !

      už ne mno:)
  • MNO...

    ..MCHR...jsou ty nejvetší ubožáci co sem kdy fidel...lidi neci vam nikomu rikat co mate poslouchat ptže každej ma svuj styl:)...ale pro me tahle skupina byla dobra do ty doby než sem si stahnul cesky texty...ptž v prekladu spivaj fag píčoviny:! a veci ze kterejch mi je šoufl.,.a na živo je pekně falešnej ten zpevak:!....takže dohromady EMOSATANISTICKÁ SKUPINA :!..FUJ *8*
    • Re: MNO...

      Hou hou..ses nějak rozjel, ne?.mě zase přijde jak pičovina nějaká Byoncé nebo jak se t píše nebo Miley Cyrus (Cyrajt :D) a taky slova jako "fiděl" nebo "fag"... *5*
    • Re: MNO...

      dělaš si prdel? je to mcr a ne mchr *10*
    • Re: MNO...

      mcr je nejlepsi kapela na svete spivaj o tom jakej svet je a je hnusnej *8*
      • Re: Re: MNO...

        MCR jsou skvělý....a jaj říkáš, zpívaj,, jak to ve světě vypadá, jekaj je...jako Green Day..no GD, jelikož hrajou dýl, sou teda krapet lepší..ale stejnak....obě dvě skupiny mi přijdou suprový...
  • new klip!!

    Hele tak sem wčera kukala na ten new klip MCR Desolation Row a je te hustej!!!
    • Re: new klip!!

      No blik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit