Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STRANKY

    PODIVEJTE SE NA OFICIALNI FANKLUB STACI NAPSAT JEN LUNETIC A PRIMO POD TOUTO STRANKOU TO NAJDETE JA TAM OBCAS NAPISU JE TO STRANKA POUZE PRO SLUSNY LIDI A PRO FANOUSKY VULGARI VZKAZY ASI SPRAVCE STRANEK NEVIM PO PRECTENI MAZE: JINAK ALES NEKDY ODEPISUJE:
  • Sbírka Lunetic

    Ahoj,

    mám velice rozsáhlou sbírku Lunetic, jsou tam plakáty, 2 stránky, interwiev a obrázky. Napište a já Vám pošlu foto.
  • Karin

    Tohle je úplně debilní já bych na jejich koncert ráda jela ale prostě nemůžu si dovolit jet do Prahy jen tak a čekat jeslti se tam dostanu nebo né jsem nasraná mohly udělat aspon jeden pořádnej koncert někde v Praze v hale...tohle klukům asi nikdy neodpustím jako malá jsem byla úplně nešťastná, že tam nemůžu a teď kdybych si to mohla dovolit je to udělané tak debilně až to bolí.... je mi to moc líto.... *9* *9* *9*
    • Re: Karin

      Presne tak! Udelali to snad schvalne? Tolik let tady cekame, az udelaji koncert a oni kdyz se tedy milostive uraci, tak oba dva udelaji takto a jeste v Cechach. Ja jsem z Moravy a jak si mam sehnat listek do Liberce? Prijedu tam a listky uz nebudou. *8* Tohle me od nich mrzi. Co treba holky ze Slovenska? Ty to maji jeste dal. A nebo mladsi, ktery tam pomalu ani nepusti? Asi uz jim nedela manazera Pavel, ale vzal to do svych zodpovednych ruk Martin. *9*
      • Alfis

        jako plně s tebou souhlasím já jsem jako taky z Moravy a úplně mě to jebe.....mamka mi říkala že by mě pustila kdybych měla jisté lístky ale nelíbí se jí že bych tam přijela ani bych se tam nemusela dostat....jsme z kámoškou mega nadávali ale tak co jiného nám zbývá než jen nadávat asi podáme stížnost nebo tak něco..... *10* *14*
    • :-)

      doufám,že z toho budou aspoň nějaké fotky moc by mě to potěšilo, ale myslím si že nebudou..... *9* *4*
  • Eso

    Lunetici budou tuhle sobotu v Esu (29.11) už se moc těším určitě se koukněte a na nova.cz(eso) si přečtěte on-line rozhovor s martinem kociánem který byl včera píše tam zajímaví věci *14* *14*
  • Lafuju vás...ste meganský !!!

    já je tak moooc miluju...lásky moje meganskýýý...◄3 ◄3 ◄3 JÁ TO BEZ VÁS NEPŘEŽIJŮŮŮ...A DOUFÁM ŽE BUDE DALŠÍ KONCÍK..MUCKÁM VÁS.... :-* :-* :-*
    TY VADO...UŽ VÁS POSLOUCHÁM NĚKDY OD 6-7... A LÁSKA NEOPADÁVÁ...LÁSKÝÝÝ MOJÉÉÉÉ.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Petice

    Na www.newstop.blog.cz jedna holka taky zalozila petici, tak se tam podivejte
  • GO GO VERY GOOD BOY

    ahojky nemate od nich pisnicku go go very good boy?? dyztak pisnete na icq 409 889 762
    jinak mimochodem co sem tedko videla videa z konzertu tk moc zpivat neumej ale stejne je mam rada <3
    • Re: GO GO VERY GOOD BOY

      Neni to gogo very gay boy náhodou
  • Prima pustit žilou

    ahoj lidi Lunetic budou opět v televizi dnes 14.12.2008 na prime ve 22:20 porad Pustit žilou je to talk show tak koukejte *4*
    • Re: Prima pustit žilou

      Ahojky, jj to bylo fakt nádherný..nej bylo jak tam Marťa zpíval..:D :D..jsem se válela smíchy, až jsem všechny probudila, ale uměl to nádherně,tak jak je sám nádhernej, jsem moc ráda že se zase dali dohromady, už jako mrně jsem na nich totálně ujížděla..miluju jee!!;))) *14* *14* *3*
    • Re: Prima pustit žilou

      bylo opravdu pěkné je po tak dlouhé době vidět v televizi ten pořad jsem viděla bylo opravdu pěkné.
      • Re: Re: Prima pustit žilou

        Jo hlavne jak si tak pritáhli Davida to bylo kouzelny nebo jak se tam Martin ucil spivat-tyvejsky *1* *1* *1* *1*
    • Re: Prima pustit žilou

      Taky se těšíš?? já uplně! *14* *14* *14* *4* *3*
      • Re: Re: Prima pustit žilou

        jo uplně moooc
        • Re: Re: Re: Prima pustit žilou

          jo to bylo upe super sranda jeste ted z toho padam smichy! *14* *1* *1* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Prima pustit žilou

            jojo bylo to uplne uzasny chtelo byto vic takovich akticek *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Prima pustit žilou

              to jo bylo to lepsi nez pred tim porady!
  • Koncert

    Moc bych si prala aby se opet vratili na ceskou scenu, ale asi se jim uz opravdu nechce. Jednim koncertem by ale prece nic nezkazili. Ja jsem na tom poslednim koncerte ani nebyla. Dozvedela jsem se o nem az pozde. *9* Takovych nas je vic,ne? Jeden koncert by snad nezabil ani Davida. *3*
  • Přáni

    Ahojky nejvíc se mi líbí Martínek *1* No a mocinky mě mrzí že není žádnej koncert nebo tak...poslouchám je každej den no.... *1* A opravdu bych ocenila kdyby někdo měl na Marťu nebo někoho z nich kontakt a napsal by mi ho na e-mail:VanessaHu@seznam.cz mocinky děkuji a plosím kdyžtak napište *3* *3* *14* *14* *4* Tak plosím napište *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší