Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vraťte se Lunetici...

    ahoj...až si tu bude kdokoliv číst muj příspěvek,tak rozhodně nejsem blázen a myslím,že hodně lidí na Lunetic vzpomíná v dobrém...já si je z dob jejich slávy sice moc nepamatuju,ale pár plakátů doma mám...stálo by za to zkusit to znovu jako ti krásní kluci z LUNETICU... *14* miluju vás kluci... *9* vraťte se...prosím..vaše věrná posluchačka Peťa *14* a nejsou buzici jak se někteří jedinci domnívají...
  • kámoška martina

    ahoj vsichni taak jak fandite klukom jsou best ja vim..znam martina uz 2 roky a kluky jako vaska a alese s davidem taky nejakej patek znam....a kdyby neco komu se libi vasek tak se bude zennit kdy ste to nevedeli tak paaa...kdy neco čisla na kluky tad vam dam tak napiste paa a fandite
    • Re: kámoška martina

      Copak jsi úplně blbá?Co když toho někdo zneužije,že rozdáváš čísla?Víš,že to se nedělá,když o tom ten druhý neví?To jsi vážně tak ubohá a blbá?
    • Re: kámoška martina

      A odkud se známe?Můžeš mi odepsat na můj meil,určitě ho budeš vědět,když se tak dobře známe
    • Re: kámoška martina

      Jak může být někdo tak ubohý a rozdávat čísla,jestli ti je někdo dal,tak ne určitě abys je rozdávala,ty náno blbá
    • Re: kámoška martina

      Vždyt ona kecá,žádný čísla nemá,to by mohl říct každý *9*
    • Re: kámoška martina

      Musíš být úplně blbá rozdávat cizí čísla,myslím,že už to dlouho tvoji kamarádi nebudou *13*
    • Re: kámoška martina

      Ahoj,tady přítelkyně Martina,musím ti teda napsat,že rozdávat čísla někoho jinýho je dost nefér,nehledě když o tom nevědí.Jestli je teda vůbec máš,že?A jak se jmenuješ,když jsi jeho tak velká kamarádka,já jeho kamarádky všechny znám
    • Re: kámoška martina

      Ahoj,to by jsi neměla dávat čísla,já znám kluky dost dlouho,abych věděla,že se jim to líbit nebude
    • Re: kámoška martina

      Ahoj píšeš že seš kamarádka kluků a že na ně máš čísla..Dala bys mi na ně čísla?? *3* Byla bych ti moc vděčná *3* A předem děkuju za odpověď
      • Re: Re: kámoška martina

        dyžtak mi je taky napiš na meila děkujuu *3* *3* (ty čísla)
    • Re: kámoška martina

      Čauky četla jsem že máš čísla na kluky nemohlas bys mi proím nějaké čísla poslat. Děkuji předem a jestli to nepůjde tak se nedá nic dělat ale stejně děkuji. Mám je všechny moooc a moooc ráda.
    • Re: kámoška martina

      prosím napiš mi ty čísla taky na maila díky moc maruska4556@seznam.cz
    • Re: kámoška martina

      Jak jste to mysleli s těma číslama????já bych je brala!!!
    • Re: kámoška martina

      Ne, že by to od tebe nebylo hezký to je, ale taky mi to příjde docela blbý když je nějakej ten pátek znáš, tak víš jestli by z toho byli nadšení, já bych řekla, že moc ne, kor teda David...
    • Re: kámoška martina

      emh mno čísla by se hodily, ale nedáVEJ________jEštĚ BY si mUSelI MěnIT Sim-kartu-_____kOlIK lIDí by jim psalo:D:D:D *3* *13* :D xd
    • Re: kámoška martina

      Ahoj,jak se máš.CHtěla jsem se optat píšeš že máš čísla na kluky, napíšem mi je.Předem díky za odpověd.Lucka.boom88@seznam.cz *4*
    • Re: kámoška martina

      Ahojky, jak jsi to myslela s těma číslama?
  • Petice!!!

    http://www.petice.nazory.cz/petice/ petice-detail.php?id=111 petice je schválena tak se všichni podepište a schénějte podpisy na různých DF *4*
  • Fotky

    Nemate nekdo fotky z posledniho koncertu? Nebo nevite kde by se daly sehnat? *4*
    • Re: Fotky

      no daji se sehnat bjes na www.centrum.cz a zmački obraski a napis jech jmena jo *3*
      • Re: Re: Fotky

        No jo, ale tam nesjou fotky z toho posledního koncertu ve Štěrboholech, v Praze. Jak za nimi prisel i Martin a odehráli poslední koncert. *9*
  • vzkaz

    Je velka skoda ze jste skoncili Stale mam v pameti jak nas jelo asi patnact ze skoli na vas koncert Super zazitek Zaslachla jsem ze planujete navrat asi to ale nebude pravda . Mejtese krasne at se vam dari
    Pro odpurce Neurazeje nekoho koho ani poradne neznate.
  • Je to pravda???

    ahoj chci se zeptat někde říkali že prej se z nich stali feťáci je to pravda??? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: Je to pravda???

      ahoj...Martin drogy bral před lety, ale pochybuju, že teď jsou feťáci...Ale asi ne... *5*
      • Re: Re: Je to pravda???

        aha děkuju moc a prosím ještě kterej je ten martin a jak se jmenuje ten blonďák??? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: Je to pravda???

          hele podivej se na www.lunetic.ic.cz a tam mas jejich foto a kdo je kdo nebo na www.lunetic.wz.cz a tam je to taky
          • Re: Re: Re: Re: Je to pravda???

            díky moc
            • Re: Re: Re: Re: Re: Je to pravda???

              nemas zac
              *3*
        • Re: Re: Re: Je to pravda???

          ten blondak se jmenuje martin kocian
  • David

    Jak se muzou dat dohromady kdyz se Davidovi nechce? Dlouhy vlasy? Zacal snad brat drogy, nebo se zblaznil? *9* A pak ze je porad v pohode... Asi ne. Ja je chci zpet! Svazeme Davida a donutime ho zpivat *15*
    • Re: David

      Souhlasím *1* svázat a přinést v řetězech na pódium!! *1* Je taky chci hrozně moc zpátky a znám docela dost lidí, kteří by to taky uvítali!!!
      • Re: Re: David

        to ja bych je teda taky chtela spatky a taky znam lidi co taky byly pro ale prinyst ho svazanyho v retezech na podiu s tim teda nesouhlasim musi chtit sam ale jeden spominkovy konzert by ho teda nezabyl
      • Re: Re: David

        to ja bych je teda taky chtela spatky a taky znam lidi co taky byly pro ale prinyst ho svazanyho v retezech na podyu s tim teda nesouhlasim musi chtit sam ale jeden spominkovy konzert by ho teda nezabyl
  • koncert

    ale kluciiiii chtělo by to i do Ústí nad labeeeem *3*
  • Lunetic

    *3* jsou to borci,rada je posloucham a je supr ze jsou spět *4*
  • skupina

    ahojky jak se vam tetkon vede doufam ze mi nato odpovite nechcete prijet na moji oslavu narozenin pristi sobotu pa verca odepis temi prosim dik za otpoved pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit