Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: To Martin

    hele nech martina na pokoji je to jeho zivot o se do tvyho zivota taky nehrabe *13*
  • Re: Re: vzkaz pro Lunetic

    Plosím kluci vraťte se kluci plosím vás o to.Aspoň plosím uvažujte plosím o tom!!!! *9* *9* *9* *9*
  • Re: Re: ctyri ritopichove

    přesně *3*
  • Re: Re: Re: dotaz

    jj nemas zac
    *4*
  • Re: Re: dotaz

    Díky.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Je to pravda???

    nemas zac
    *3*
  • Re: dotaz

    jeste je v ty anglii,myslim co ja vim kde je *3*
  • Re: Re: Re: Re: Je to pravda???

    díky moc
  • dotaz

    Ahoj, nevíte někdo co ted dělá David, jestli je ještě v tý Anglii u prasat nebo už se o něco pokouší tady?
    Díky
  • Re: Re: Re: Je to pravda???

    hele podivej se na www.lunetic.ic.cz a tam mas jejich foto a kdo je kdo nebo na www.lunetic.wz.cz a tam je to taky
  • Re: Re: Re: Je to pravda???

    ten blondak se jmenuje martin kocian
  • Re: Re: Je to pravda???

    aha děkuju moc a prosím ještě kterej je ten martin a jak se jmenuje ten blonďák??? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Re: Je to pravda???

    ahoj...Martin drogy bral před lety, ale pochybuju, že teď jsou feťáci...Ale asi ne... *5*
  • Je to pravda???

    ahoj chci se zeptat někde říkali že prej se z nich stali feťáci je to pravda??? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • vzkaz

    Je velka skoda ze jste skoncili Stale mam v pameti jak nas jelo asi patnact ze skoli na vas koncert Super zazitek Zaslachla jsem ze planujete navrat asi to ale nebude pravda . Mejtese krasne at se vam dari
    Pro odpurce Neurazeje nekoho koho ani poradne neznate.
  • vraťte se Lunetici...

    ahoj...až si tu bude kdokoliv číst muj příspěvek,tak rozhodně nejsem blázen a myslím,že hodně lidí na Lunetic vzpomíná v dobrém...já si je z dob jejich slávy sice moc nepamatuju,ale pár plakátů doma mám...stálo by za to zkusit to znovu jako ti krásní kluci z LUNETICU... *14* miluju vás kluci... *9* vraťte se...prosím..vaše věrná posluchačka Peťa *14* a nejsou buzici jak se někteří jedinci domnívají...
  • Re: Re: vzkaz pro Lunetic

    ahojky to by bylo uplne super kdyby nejaky koncert byl anebo by jste se dali dohromady urcite byste slozili suprovy pisnicky a ja vam moc verim!!!! *14* *3* *14* *4*
  • Re: ctyri ritopichove

    Hele kámo...na Martina nenarážej nebo uvidíš!já ho mámá ráda a sice bral drogy a skupina se rozpadala ale podle mě je to dobře,že se rozpadla...protože každej nemůže dělat v životě pořád tu samou věc!!!taky mi je jich líto ale .... *5*
  • Písničky

    Ahojky lidičky,
    bohužel mam jen jednu písničku od Lunetic a chtěla bych další prosím poslal by mi někdo na e-mail:smoulinka404@seznam.cz ??????? Písničky od Lunetic?????Písničky většinou jménem:Chtěl bych tě líbat , Rok a den , Dotyky , Only you , Udělám co budes chtít nebo můžete i jiné ale mocinky hezké!!!!MOC PŘEDEM DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! *3* *3* *4*
  • lunetic

    lunetic je fajn skupina!!!!!!VRATTE SE!!!!!!!!skoda ze jste se rozpadli *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit