Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David

    David vazne dela truhlare? Nevite jestli je jeste s Katkou? Ja jsem psala vsem, az na Vaska, protoze na nej nemam mail a ozval se mi jen Ales. Vzdycky byl nejvic v pohode. *3* Taky bych rada comeback, ale asi se jim uz nechce spolupracovat. *7*
  • Re: To jsou mí pusinky

    To se nemusíš bát ty ubožačko, že zrovna po tobě půjdou *1* *1* Oni už svý přítelkyně mají. *3*
  • Re: ctyri ritopichove

    Holas, chválím a tleskám *3* *4* Moje řeč *3* Nejlepší příspěvěk ze všech, dokonalý. *4* *4* *4* Na ty tři píči se vykašli, jsou to nějaký zoufalý starý panny..nejspíš dost šeredný *15* *15*
  • Re: Re: hahaha

    Nech ho, ma pravdu, máš to v hlavě nějaký hnutý *15* *15*
  • Re: Re: To Martin

    Jo přesně je to jeho už tak dost posranej život.. *5* *15*
  • Re: Re: SRAČKY, CHUJOVINY

    Bože ty seš ale blbá kráva!!!! *15* *15* *15* *15*
  • Re: Co dělá David Škachulďáček:-)

    dela v litvinove v truhlarne prej sem to nekde slysela
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau chlapi, prostřednictvím těchto stránek nabízim vašim přitelkám krásný a dlouhý zápich, zcela jedinečný, jeho dýlka je 25 cm, bude se jim líbit. Po dohodě je možná i sleva. Napište na muj e-mail. *5*
  • Co dělá David Škachulďáček:-)

    Zdárek lidi! Hele, nevíte někdo, co je s Davidem ??? Jetli už se vrátil z tý Anglie, nebo co, napiště mi někdo něco jestli o něm něco víte. Já ho posledně viděla v Litvínově.Zdáááááááááá
  • To jsou mí pusinky

    Na ně mi nikdo hrabat nebude!!!! *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Re: ctyri ritopichove

    jsi dementní blbec kterej je uráží byli super a ty jsi hnusnej buzeranskej b*b*č*k
    jdi někam...se divim že ještě ti to nesmazali *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Nazdárek

    jsem mu taky psala...a ty písničky jsou super...jsem mu psala že se znám s jednou jeho kámoškou tak snad se ozve... *8* *8* *16* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Re: Re: Nazdárek

    nemas zac ja uz sem mu psala i koukla na web je moc hezkej a ta pisnicka taky
    *4*
  • Re: Re: Nazdárek

    díky
  • Re: Nazdárek

    mam e-mail :noggin@nogginmusic.cz
  • Re: Re: vzkaz pro Lunetic

    ahojda Aleši prosím odpověz na mail!!!posílala jsem asi dva nebo kolik tak se ozvy pls.A pokud budeš mluvit s Martinem tak taky aď se ozve.Děkuju moc *8* *15* *3*
  • Re: SRAČKY, CHUJOVINY

    hele ty....oni byli,jsou a budou vždycky nejlepší a pokud se tobě nelíběj tak nevim jaký voloviny můžeš poslouchat ty!astala vista baby. *10* *16* *15* *5* *5*
  • Pro LUNETIC aneb pro všechny členy této skupiny

    Ahojík Lunetici.Prosím nemohli byste mi poslat na mail vaše icq nebo skype???Já bych ho když tak nikomu nedala.Když byste chtěli.Prosííííííííííí
  • Nazdárek

    ahoj asi se ptám zbytečně ale zeptám se.prosím vás nemáte někdo na Martina nebo na někoho z luneticu icq nebo skype nebo mail??????????????????????????????? prosím o odpověď.Předem díky moc *8* *14* *1*
  • odepište

    Má David nějakou babu? Slyšela jsem, že si našel nějakou zrzavou Irku která pracuje někde u krav. *9* Je to pravda lidi? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit