Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zpět

    21. května v Ostravě .... 23. Praze a 29 v Bratislavě .... jóóó
    • Re: zpět

      my taky deme už se moc těšim ja už jsem byla na eagles a dostala jsem trsátka a paličky. A miluji rock a nesnasim HANNAH MONTANA A HIP HOP.MOC RADA MAM I KATAPULT A BON JOVI A GUNS N ROSES.A NA KISS JEDEME DO PRAHY.MÁŠ LÍSTKY?PROSIMTĚ KOLIK STOJI? *14* *14* *14* *14* *1* *1* *3* *7* *7*
      • Re: Re: zpět

        no stál 1190 na stání u podia - už jsou vyprodaný...začaly se prodávat 4 prosince a 4 prosince sem ho koupil a 4 prosince byli na stání u podia vyprodaný. *5*
  • kissaci v praze

    Jeste jedna vec-Nevite nekdo jestli budou mit kissaci predkapelu jako v roce 2008???ja doufam ze nebudou..diky.. *3*
    • Re: kissaci v praze

      nevim ale asi jo kdyz jako minule zacinaji od 20:00
  • PROSBA

    Zdravím vážení*Zhaním desku (cd) kde PETER MÁ NA BICÍ SÓLO * Možna by stačil název desky +název písně.
    Děkuji předem* *3* *16*
    • Re: PROSBA

      Peter Criss má sólo ve skladbě 100 000 Years na desce Alive! (1975)
  • KISS v Praze

    9.6. 2008 KISS V PRAZE SAZKA ARENA.ABSOLUTNÍ BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
    • Re: KISS v Praze

      Koncert Kiss v Praze je pátek6.6.2008 *13*
    • Re: KISS v Praze

      Pořád tomu jetě nemůžu do prdele uwěřit pane bože to bomba *5* *5*
    • Re: KISS v Praze

      To je bomba!! To že tady budou KISS, mi udělalo obrovskou radost! *14* Nebudu chybět *4*
  • Lístek k podiu

    Máte někdo zájem o lístek na KISS k podiu?? jeslti jo kontaktujte mě na mobil, volat, i sms.ale jen na mobil,sem se asi už nedostanu. 733 577 367
  • Lístek na KISS

    prodám lístek na kiss
  • Ahoj lidičky

    Čus fandové měl jsem v pácu udělat celoukapelu KISS revival loutky bohužel jsem zmáknul jen G.Simonse a P.Stanliho a hlavu E.Cara..na víc jsem se nezmoh..prodávám je..najde se zájemce ale jen solventní--loutky jsou veliké 150cm..a pry z ohlasů super..najde se někdo *4*
    • Re: Ahoj lidičky

      Ahj,máš ještě loutky ?.cinkni 604 636 458
    • Re: Ahoj lidičky

      Mas je jeste?? *14*
  • Double Platinum

    Nechce někdo koupit za rozumný peníze Limitovanou edici na Vinilu sou to dvě desky v dobrém stavu. Představuji si za to tak 1500-2000Kč
    • Re: Double Platinum

      Čau,čau ,za D.Platinu chceš moc,včera jsem koupil japonskou´s OBI za 700,. Sbíráš předměty KISS ?.
  • Neuvěřitelné

    koukám na fotky a nestačím se divit to tam musíte dávat foto i revivalu....???!!!! neslýchané a hanba...!!!! *9* *9* *9* *16* *16* *16* *9* *9* *9*
  • Karneval

    Ahoj, sháním na maškarní karneval oblečení ve stylu Kiss, poradíte někdo jestli se to dá někde půjčit, nebo sehnat. Díky všem ahoj Kissáci *3*
    • Re: Karneval

      čus Jirko já už jsem byla na karnevale za kissáka bylo to nedávno jestli chceš můžeš se podivat na internetu vyhrála jsem 1.místo za nejkrásnější masku.
      A co ty?
      Odepiš mi prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: Karneval

        já tě neznám ale chtěl bych ty fotky pls dej odkaz na kissen(můj profil v registraci) *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit