Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert??

    Prosím z jakého koncertu je tato ukázka?
    http://www.youtube.com/wa tch?v=xfVq -PNp1f8

    Vyšlo to na dvd??
    Diky za odpověď *3*
  • Hard rocková

    Hard rocková kapela-Kiss!!??? není to náhodou Glam metal *16*
  • KISS

    Cau KISS jsou best !I kdyz uz je to tahne na stare roky jsou porad dobri a dobri...Stanley ma 58 let a postavu ma porad dobrou.Uz to sice neni to co byvalo Eric(S)a Tommy (T)(pro ty co maji radi Ace nebudte sklamani kdyby nefetoval a nehulil hral by s KISS jeste ted..) jsou sice dobri ale ta stara sestava byla mozna lepsi ale ja si to nemyslim..Tahle skupinka az zanikne bude to skoda..ale doufam ze daji aspon jeste ty dva roky to budou mit vyroci 40 let.Ok diky a cau..
  • koncert

    koncert byl ouplně boží!!! *14* musím na ně jít znova... *15* *14* miluju je
  • The best

    Já je můžu,protože jsem rocker a jinak to u mě nebude
  • Kiss v Praze

    Potřeboval bych vědět kdy tu v Praze byli KISS naposled. Dohadujem se s kamarádem
    • Re: Kiss v Praze

      Myslím že to bylo r.1999 při turné Psycho Cirkus, na den přesně ti to ale nepovím.
  • KISS jsou nejlepšííí

    KISS jsou nej lepší něž podělanej hip hop
    kde furt zpívá dokola jako čuraček *15*
    • Re: KISS jsou nejlepšííí

      už mám lupen nA stání u podia *4* *4* *4*
  • Koupím lístek na KISS

    Ahoj, sháním jeden lístek na Kissáky. Někam na sezení, ale ten do předních sektorů. bohužel jsem žila v domnění, že je pro mě známý má a opak je pravdou. Nechci si je nechat ujít, a proto jsem samozřejmě ochotná dát o něco více než 1690 Kč. Nemáte někdo na prodej? *9*
    • Re: Koupím lístek na KISS

      Ahoj, mám navíc dva lístky do sektoru 115. Cena 1490/ks.
      • ahoj, mám zájem o lístky....
      • Re: Re: Koupím lístek na KISS

        Také aháním jedenlístek na KISS. dej mi nějak vědět budu ráda. tady ti posílám můj e-mail:honza.piratzkaribiku@seznam. cz
  • koncert

    ten kocert byl upa uzasnej a doufam ze prijedou zas co nejdriv *14* *14*
    • Re: koncert

      Očekávám že pokud ještě budou hrát přijedou tak za 8, 10 let... ale jinak to bylo užasný, musel jsem na ten koncert jít protože je tu taky možnost že hrály naposledy u nás...když si to vezmeš že z původní sestavy tam už jsou dva a neni jim taky nejmíň, tak nevim nevim, samozřejmě že bych si taky přál aby ještě přijeli..
      • Re: Re: koncert

        No za 8,10 let asi těžko přijedou, vzhledem k tomu že Genemu je teď 59 let a Paulovi 56. Přece jenom je na takovou show potřeba určitá fyzička a zvlášť Paul se už teď musí na koncertech hodně krotit...
        • Re: Re: Re: koncert

          proč by se měl krotit?!
          • Re: Re: Re: Re: koncert

            On bi se mohl klydně skrotit *16* protože má problémi ze srdcem.
  • Metalista

    Kissáci jsou nejlepší táhni s nějakym Jacksonem Kissáci jsou nej.
    • Re: Metalista

      HELE!!!!!!! KISSACI JSOU SICE NEJ, ALE CO MAS PROTI JACKSONOVI???!!!!!!!!! *10*
    • Re: Metalista

      Přesně! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit