Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • okok

    NO je to najlepsia skupina aku poznam na celom svete mozno niekedy boli lepsi iba Queni mozno.Jednoznacne Kabati su aaaKabati a nikto na nich nema su super jednicka.
  • koncert

    Já jdu taky na jejich koncert a hrozně se těším. To bude mazééc *1* Kabáti sou nej česká kapela *1*
  • Kabáti-best kapela

    Kabáti jsou fakt nej kapela.Nejvíc se mi asi líbí písnička Corrida ale jinak všechny sou suproví!!!!!! *1*
  • jaja

    kabááát je prostě super to je ta nej skupyna kterou znáám byla sem na všech vystoupenííí a bylo to suuperrrrr!!!!!!!!!!!!!!!§ *14* jjááá sem do nich bláázen *16* *4*
  • Kabát??

    Lásky moje fakt prostě BEST Kabát 4evr poslouchám je už od narození už když sem byla u mými v břiše sem věděla že KABÁTI jsou BEST *4* ... A HLAVNĚ TOM :) *14*
    • Re: Kabát??

      Cau kabati jsou kabati a jsou BEST čau porse
  • super skupina

    hele kabati jsou nejlepši na svete cela moje rodina je miluje a milovat bude to ze naci blbečci tady piší ze jsou ubozaci atd tak to me stve protoze neznaji dobrou muziku neboili rock od kabatu.jsou stokrat lepsi nez zahrenicni skupiny jo a jsou SLAVÍCI miluju je *14*
  • kabati

    kabati jsou nej nej nejlepší rockeři *14* *14* *15* *4*
  • SUPER

    jste nejlepsi moc vam handim upo *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* hej jste nejlepsi
  • hari

    *3* jste super v loni na Šikláku jsem Vás viděla na živo,je mi skoro 50 a pořád vás můžu jste super kluci *3*
    • Re: hari

      opravdu jsou nejnejnej *16* *10*
  • k

    Jsou nejlepší, žádná jiná česká skupina se jim nemůže vyrovnat... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit