Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kabát

    Kabáti jsou super ! A kdo je pomlouvá, je idiot! Mají SUPROVÍ PÍSNIČKY třeba:
    Malá dáma , Burlaci na Volze , Burlaci,
    Buldozerem a spoustu dalších ...
  • rockeři

    Kabáti sou jedna z nejlepších skupin u nás,držej už 18 let a maj super texty, ne jako nějakej vymatlanej hip hop, navíc jako jedni z mála ví co je pravej smysl rocku...! *5*
    • Re: rockeři

      to už budu raději poslouchat Lordy než todle!!!! *16* *16* *16*
      • Re: Re: rockeři

        blazen
    • Re: rockeři

      tak s tebou plně souhlasím *14* *14*
  • Vojtek

    Vojtek nic neumí! *8* *8* *8*
    • Re: Vojtek

      Si myslíš...Ten toho umí
    • Re: Vojtek

      ty si krava *15*
    • Re: Vojtek

      Vojtek Umi Vsechno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5*
  • zrušte Kabati

    Zrušte Kabáty! Jsou to vrahové - viz svatba Vojtkova-ožralý řidíč! *13* *13* *13* *13*
    • Re: zrušte Kabati

      tak hele dominiko kabati jsou nej a nejakej 5 letej fracek jako si ty je nemuze zrusit jestli je neposlouchas tak budis ale srat se do toho nebudes jasný *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: zrušte Kabati

      Co si to dovoliješ něco takového vůbec vyslovit?Zrušit Kabáty?Si se asi uhodila do hlavy néééé.Protoženormální člověk by tohle říct nemoh *16* *16* *8* .Kábáti jsou prostě nejlepší skupina kterou znám *3*
    • Re: zrušte Kabati

      kabat je nej kapela jakou znam. A nikdo nebude rikat at je zrusej ty _____ *16*
    • Re: zrušte Kabati

      ahoj dominiko asi ti je tak 5 let jinak bys nic takoveho neřekla a asi neviš co to znamená slovo vrah tak se laskavě vyser na kabaty a neser se do nich každý má sve chyby kabat je super skupina tak se kuokej dát do kupy
    • UIUIUIUIUIUIUI

      ODPOVED DOMINICE:TAK HELE TY _ _ _ _ KABATI SOU UZASNY *4* .
    • Re: zrušte Kabati

      kabáty nezrušujte je to nej nej skupina a moje nej zůstane
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Blbá skupina

    Jsou mnohem lepší skupiny u nás! *9* *9* *9*
    • Moc dobra skupina libi se mi a mmoocc

      Moc fajn skupina posloucham ji od malicka libi se mi a mmmmmooooooccccccc *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*.Kdy budou dalsi desky? *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • Re: Moc dobra skupina libi se mi a mmoocc

        nekdy kolem vánoc má vijit neaká palba *3*
  • Kábáti

    Kabát je ta nejlepší skupina na světě!
    Už jako m alá jsem si na jejich písně pobroukávala když si je táta pouštěl! Sou fakt super hned bych šla na jejich koncert škoda že nehrajou v mém okolí. *9*
  • Supeer

    ja kabaty poslouchala od svejch peti let a posloucham je do ted... ty novy alba uz se mi sice tolik nelibej... jejich nej era skoncila u Go satane go.. ale stejne je zeru a komu se nelibej at si trhne nohou:D myslim, ze jejich texty a zpusob zivota asi nejlip vystihuje ceskej narod a moralku...:D takze Kabat rulezz!:D *5* *14*
  • Makáči

    Není u nás lepší zvuk kapely a Pepa je dost dobrej kolík. Navíc si nehrajou
    na žádný hvězdy.
  • koukni se prosím !!!

    http://s4.bitefight.cz/c.php?uid=79 113 PROSÍM
  • KABÁT

    Kabát - najlešia skupina aká existuje... ich texty majú zmysel hudba je totálna pecka.. *14* *14* *14* a vy co na nich nadávate tak vy ste trapny .. ked sa vam to nepáči tak aspon držte huby... a radsej si chote vyčistiť uši aby ste konečne počuli čo je poriadna hudba... kabáti nemajú vo svete konkurenciu..
    • Re: KABÁT

      nejlepsi dotaz co sem tu videl kdo to napsal je borec! *15*
    • Re: KABÁT

      To máš teda pravdu. NEMAJÍ. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit