Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejhorši kapela na světě už to hoši zabalte *16* *16* *16*
  • Zdravím kapelu Chinaski!Mám rád Vaše písně.Jsem váš fanoušek už několik let...Jste skvělí!
  • koncert ve Varech

    Vážení hudebníci, to , co jsem od Vás slyšel včera ve Varech, bylo naprosté fiasko a tragééédie. Nejspíš za to mohou zvukaři, ale to se fááákt nedalo poslouchat, stál jsem asi 2 metry před zvukařskym pultem ( dle mého názoru ideální poloha ), ale slyšel jsem Vaší interpretaci asi jako v tunelu. Všechny toony, inštrumenty, wokááály slitý do jedný roury a hrrr do nás. S poslechem z CD se to fakticky nedá srovnat. Ty klucí od Edího, co hráli před váma to měli o 105 % hezčí. *9*
  • angellska.blog.cz

    *14* ahojík našla sem neska upa super blog jen o Chinaski *14* *14* *14* *14* je tam hafec fotek a všecho tady odkaz - angellska.blog.cz *14* wwám chci mít taky tolik fotek *9* *5* *14* *14* *14*
  • profil Oty na FCB

    http://www.facebook.com/group.php?v =photos&gid=20288334164#/pages/Ota- Petrina/101697746385?ref=ts
  • *_*

    Moc gratuluji Chinaskám za 2.místo v Českém slavíkovi 2009 *3* *14*
  • Focení

    http://www.stream.cz/video/377493-c hinaski-ukazali-svuj-extra-vtipny-i nstinkt
  • dddddd

    Ozzák to řek dobře:DD
    *1*
    • Re: dddddd

      Nesouhlasim! *1*
  • :)

    Milujůůů a milujůůů!Nejky skupina na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: :)

      znám i lepší *5* *13* *5* *16* *5* *1*
      • Re: Re: :)

        ahoj všichni,můj táta pracuje u instinktu (je to časopis) chinasky si u nich objednali 300 000 výtisků piklio kalendářů s jejich fotkami a texty písní.celých 300 000 výtisků nezaplatili a nakonec řekli že si nic takovýho neobjednali.takže si myslím že tímhle se pro mě chinaski skupina úplně vymazala. *10*
      • Re: Re: :)

        Hmm... já ne! *1*
  • Autpohádky

    Achoj všeci byla jsem na Autopohádkách. No prostě to byla paráda lepší koncert jsem fakt neviděla *14* Prostě je MILUJU!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit