Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spizin

    Děkuju.. *1*
  • Videoklipy

    Jak si stahnout videklipy??Je to velmi jednoduche !!!!!! *4* *4*

    Musite si stahnout program SAVE2PC LIGHT
    Az ho budete mit staci zkopirovat link-to adresa treba z YOUTUBE kde si prave prehravate treba billy talent.Zkopirujte ji do okna LINK.Nahore je SAVE AS-tam si nastavte jaky tip videa potrebujete.Doporucuji flv(WEB)
    pak Download from-date YOUTUBE.kdyz stahujete z YOUTUBE.No a uplne nahore je SAVE TO-Tam si nastavte kde to chcete ulozit.To je vse.Pak staci dat START !!! *3* Doufam ze jste to pochopili a ze jsem Vam pomohla *4* *4*
    • Re: Videoklipy

      ňáký složitý ne...


      stáhnout VDownloader
      spustit ho
      zkopírovat link
      otevřít okno s VDownloaderem
      Uložit
      a je to.

      doporučuju stáhnout vyší verzi
    • Re: Videoklipy

      jj de to diky mots
    • Re: Videoklipy

      ThaNX *14* *5* *15*
    • Re: Videoklipy

      jj ja to zkusím dík
  • slava

    hej pry pracujou na novym cedku,to je super *14*
  • Best skupina

    Best skupina!!! Upa je miluju!!! *14*
  • ...

    no a já se všechno dovídám až poslední :(
  • Otázky na BT

    Lidi, mám pro vás takovou zprávu. Vyhrála sem v soutěži Bravo: Setkej se s Billy Talent, nebudu tady popisovat jak moc se těšim že je uvidim:-). Ale kdoby měl nějakou otázku na Billy Talent tak mi jí může poslat na můj email: plevovasarka@seznam.cz a pokud budu moct tak se na ní přímo BT zeptám a popřípadě vám odešlu odpověď. Mějte se a ptejte se *1*
    • Re: Otázky na BT

      sakriiš :d taky sem soutěžila...njn mě pstě štestí přeje :D
  • Škoda

    Zdar lidi, v Praze sem chytila chřipku a teď sem se nějak vzpamatovala=). Šlo o to, že s nějakýma fanouškama jsme se domluvily, že dáme Aaronovi na meet a Greet dárek k narozeninám. Bohužel z toho sešlo, měl jsme nápad že mu uděláme speciální puk na hokej s logem Billy Talent a fotkou a se vzkazem od fanoušků. Je mi líto, ale peníze se nesešli a bohužel fanoušky nějakým způsobem nespolupracovali. Bylo to děsná škoda když jsem mu jenom, suše popřála na setkání Happy Birthday. Příště byto chtělo víc organizace, ale i to přání narozenin ho potěšilo=). No nic, chtěla jsem vám to jenom říct, spíš jenom těm ským sem se domluvila.
    Mějte se *3*
  • B-day

    Happy Birthday Ben!! ♥ ya!! <3 *3*
  • B.T.

    B.T. jsou nejlepsi punk-rockova skupina kterou znam.Jsou super!!!!!! *1* *1* * *15* *15*
  • IQ test

    udělejte si bajecny EU test pro vsechny na http://cz.iq-test.eu/?d=7733 *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit