Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bt

    ahojky jsou to moje nej kapela posloucham je 2 roky a byla sem na nich v praze ale nevyrovna se to tomu jakej byl koncert ve francii bylo to tam good tak se mejte fanoušci bt a mate jejich dvd ja jo kdyžtak kdo bude chtit tak přepalim a pošlun pa i love you billy talent *8* *5* *14* *7*
    • Re: bt

      tak bis mi ho mohla prepalit dik staci jense ozvi na tel 721086835
  • SUPER!

    Borci!Nejlepsi je Fallen Leaves, Surrender a River Below. *5* *1*
    • Re: SUPER!

      jj.ae ted se stejnak prekonali pisnickou rusted from the rain ze decka?upa nadherna pisnicka fakt boziiiiiiiiii *14*
    • Re: SUPER!

      jj toje fakt neco :-) *14*
  • Hey

    Tak tady mám takovou výzvu- teda jestli si jí vůbec někdo přečte. takže všichni víme že je server osobnosti......... tak kdybyste byli taký hodný a přihlásili se do fanklubu členů billy talent jim by to určitě pomohlo a bylo by víc fanoušků třeba na skupinách je tu 101 ve fan a u Bena je 48 tak se přihlaště i tam aby třeba překonal i takovýho Gerarda Waye....
    • Re: Hey

      jojo souhlasím *1*
  • BT rules!

    Bylo to bezchybné..počkat..vlastně chybičky to mělo..postrádala jsem River Below,Living in the shadows a Prisoners for today..ale jinak skvělý!Hlavně Turn your back s Anti flag mě dostal *14*
  • BT

    Jooo BT...super boží skupina *4* ...Miluje jejich pisně,hlavně Fallen Leaves *14* ,ale především miluju je samotnééé *14*
    • Re: BT

      *9* ehmm..takže ty je posloucháš jenom kvůli tomu jak vypadaj!! *13* to není důležitý jak kdo vypadá..hlavní je hudba nebo texty...a vědět taky o čem zpívaj...ale poslouchat je jenom kvůli vzhledu? *13*
      jinak koncert byl úžasnej!!líp to ani nešlo když tam byli i A-F *14* příšte du znova!! *3*
  • Neeeeee

    Ježišiiiii!! Já na then koncert nemůžu! To je hrůza, ja se na něj taak tešila a rodiče mi to nedovolej!!! SAKRA! Šetřim na to jako magor a pak nejedu, neuvidim Bena ani Iena, neuslyšim jejich nádherný hlasy, jejich nádherný kytarový tóny! Já se asi zblázníím!! Víte jak těm co jedou závidím? OMG, chjo fakt děs. Tak si to tam lidi užijte, chjo bete mě.....
  • koncík

    ááá bože lidi!! ten koncert byl magamózně uplně luxusní!!! uáááá bože já chci znova!!
  • Billy Talent

    Heh...hey Billy Talent jsou prostě BEAUTIFUL,the VERY BEST... nebudu psát pořád to samé dookola, ale.....JSOU FAJNÍ, UPE STYLAČI, TY CD POSLOUCHÁM FURT A JEŠTĚ SE MI NEOHRÁLY XD, no není skvělé, lol...a už se těším na další cd...vy doufám taky *8*
  • UUUUUUUUU

    Ten oncert fakt úža a slíbili, že přijedou znova tak ted už se těšim!!!!! *14*
  • Billy Talent

    Koncert byl super a hlavně všichni lidi, prostě všichni co byli takový blázni a přišli na koncert, s nikym nebyli problemy, nic takovýho protoře bylo vidět že všichni si přišli poslechnou tak super kapelu, prostě náadhera... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit