Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: konečně se dočkákm

    cau jak si je sehnala? :):) taky u prekupnika na netu?
  • pravost

    hele lidi ja sehnala listky u prekupnika na netu a nevim jesli sou pravy. kdo vi napiste mi prosim na maila takovy ty poznavaci znaky. jesli nejsou pravy tak at aspon stihnu sehnat jiny. JINAK SOU BOZI:)
  • Lístek na AC/DC

    Koupím 1 lístek na březnový koncert AC/DC. jmm@seznam.cz
  • Re: ...

    člověče ty máš stejnej nápad jako já :-D Ale ja si to asi ještě nechám na dýl. V Praze ještě nechám dlouhý vlasy A Ac/Dc si vyholím až na další koncerty - jedu do Budapeště a snad když to vyjde taky ješte nekam do Německa. Tak když to budeš mít vyholený pošli mi prosím fotku ať vím jak se to povedlo Dík a zdar
    Jakub
    www.acdcrocks.wz.cz
  • ...

    Zdary lidi, nemáte někdo obrázek nebo fotku někoho kdo má v zádu na hlavě vyholeno AC/DC ??? V březnu jedu, tak se chci trochu vylepšit a kámoška co mi to bude stříhat potřebuje nějakou předlohu a z DVD to neni ono. *5*
  • ac dc

    hele jestli mate nekdo listek staci jeden kamkoli na acdc tak volejte 606528109 na cene mi nezalezi fakt ze ne rekne si kolik chcete ja je musim videt sou skvely *14* *14* *14* *14* *14*
  • acdcrocks.wz.cz

    nové stránky o Ac/Dc: www.acdcrocks.wz.cz
  • Míša Štrebl

    ahoj prosím moc pokud sem někdy příjde Michal Štrebl a bude toto číst tak tě moc prosííím napiš mi na email!!!Vám ostatní se omlouvám za tento příspěvek ale je to důležité.Hledám svýho bratránka a jediný co o něm vim tak poslouchá tuto kapelu.Tak pokud sem někdy příjde aď napíše na email pajka-streblova@seznam.cz nebo pokud ho znáte tak taky napište buď na ten mail nebo na icq 480-673-182 moc vám všem předem děkuji za pomoc.
  • ACbleskDC

    tos kurva ja chci taky jit na ne to je prece AC/DC Hardrockove legendy
  • Vstupenky na AC/DC

    Koupím dva lístky na březnový koncert AC/DC - sezení nebo stání, to je jedno.
    Ozvěte se buď na telefon 737431654, email mi.fridrichova@seznam.cz nebo icq 314-434-010.
    Díky
  • AC DC

    AC je moje nej kapela už od dětství ale 6000kč za vstupenku nebudu nějakýmu vekslákovi cpát. *10* *16* *10*
  • AC_DC

    Koupím vstupenku na AC/DC volejte 723601445
  • konečně se dočkákm

    TAK SE MU MŮJ SEN NAPŮL SPLNIL.MÁM LÍSTKY NA KONCERT AC/DC.A ŽE TO NEBYLO VŮBEC JEDNODUCHÝ JE ZEHNAT!BYLO TO ZA 2 HODINY VYPRODANÝ!MOC SE NA NĚ TĚŠÍM.NEMŮŽU SE DOČKAT!!!!!! *14* *14* *14*
  • legenda

    AC/DC mrtě skupina doufam ze bodou furt takhle pokracovat klobouk dolu *1* *3*
  • KOUPÍM VSTUPENKY

    KOUPÍM VSTUPENKY NA KONCERT AC/DC 17.3.2009 V PRAZE VOLEJTE: 728419499
  • Je libo tricko od AC/DC?

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • ac/dc

    AC/DC je skvělá skupina!Doufám že se u nás zastaví až rozjedou svoje turné které má začít na konci října a bude trvat 18 měsíců!Jestli se tu ukáží tak určitě jdu a jestli budou někde okolo(Víden,atd...)tak jdu taky!Miluji je
  • Re: Re: Jen tak mimichodem

    mlatil bych lidi kteri rikaji ze AC/DC je heavy metal... kdyz uz hard rock ale pro me je to Rock n roll. WE SALUTE YOU AC/DC !!!!!
  • natasa

    Jsou dobří co dobří vynikající az na to ze se mi nekam zaselo jejich triko *8*
  • Nej!

    AC/DC je skvělá skupina. Jejich hudba je prostě fenomenální, dynamická a dokázala mi pomoci i v těch nejobtížnějších chvílích v životě, takže tuto skupinu mám moc ráda. Angus Young je pan Kytarista a doufám, že je budu mít možnost vidět ještě někdy u nás na koncertě *4* AC/DC a rock forever *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit