Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Listok na AC/DC

    zta kolik bays ho kamo prodal
  • lolz

    Tahle skupina je nejvíc hardrocková a super skupina kterou jsem kdy do prdele slyšel lolz
  • ...

    skoda ze se z tyhle kapely stala komerce
  • Listok na AC/DC

    mam jeden na predaj na 17.3.09 do Prahy, pripadne vymenim za listok do Wiedne
  • LÍSTKY!!!

    Já chci lístek na AC/DC *9* ...... Sakra to me sere ze museli tak rychle zmizet, kdyby nekomu prebejval (nejlepe dva) tak nabidnete pls na Svihlik1@seznam.cz nebo ICQ: 397-109-992
  • AC DC

    Mam 3 vstupenky ale do Viedne, cena je 150 eur, sektor E na sedenie, pre fanclub
  • Re: Re: konečně se dočkákm

    Ne ne!U překupníka ne.Prostě to byla náhoda.Asi čtvrt roku dopředu jsme věděli že u nás budou mít koncert ale nevěděli jsme termín,tak jsme to poctivě hlídali každej den a hned jak jsme to zjistili tak jsme zpěchali a zehnali *15*
  • Re: Sen

    ok kde jsi chrapal cely ty roky ze jsi jeste australsky kluky nevidel.po revoluci jak jsem jen moh tak jsem obetoval vsechno jen abych je videl.mozna nevis co je to vsechno *5*
  • Re: FRCG

    ses nakej chytrej lopato.odrazuje lidi od toho aby si ten lupen koupili pico.je videt ze jsi hovno fanda.jo a nauc se cesky more nebo to je ostuda *3*
  • aa

    acdc rock forever
  • Re: ...

    jak jako myslis z dvd on je nejaky film z AC/DC nebo co nejak sem to nepobral vis *9*
  • metalak

    hej lidi kdo vy kde sehnat listky na ten koncert v breznu tak se my ozvete pls je to ta nejlepsi kapela na svete a ten kdo rika ze hip hop je vetsi tak ho roskopu jako psa *16* jasny proste to skratim muj email je jikrasik@seznam.cz ozvete se pls rock n roll forever atd proste ne nej nej kurva ty sou ale nejlepsi proste Angus Young je ten nej kytarista ktery muze existovat zdarec sichni rockeri a metalisti at zi je metal a rock *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* zdarec
  • x

    ae lístky do Prahy už nejsou.A kdo si je koupil tak proč by je zase prodával?
  • Re: Re: FRCG

    lístky jsou za cca 3000 se můžete podívat na Ac/Dc do Mnichova, Lipska atd... Vic info na www.acdcrocks.wz.cz
  • Re: FRCG

    Proč myslíš?
  • FRCG

    VŠICHNI KDO JEŠTĚ LÍSTKY NEMÁTE TAK VÁM RADIM VYSERTE SE NA TO PROTOŽE JE UŽ ASI STEJNĚ NESEŽENETE!
  • FRCG

    VŠICHNI KDO JEŠTĚ LÍSTKY NEMÁTE TAK VÁM RADIM VYSERTE SE NA TO PROTOŽE JE UŽ ASI STEJNĚ NESEŽENETE!
  • pomoc

    zdravim všechny,prosim vás potřeboval bych sehnat eště lístky na 17.3.09 na Black Ice tůůůůr.... nemáte někdo na víc:) nebo nevite kde se daj eště sehnat.... dík moc za odezvu..... majte se.... *5*
  • Re: AC/DC

    trochu akčnější fanklub je na www.acdcrocks.wz.cz
  • Sen

    Konečně se mi splnil sen ze studentských let.Konečně budu sedět v březnu naproti pódiu a užívat si tu slastnou hudbu kterou poslouchám už přes 30 let *5* *5* *5* Už aby tu Ti naši kluci byly,nemůžu se dočkat.Uvidíme se v O2 Aréně *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit