Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NÉÉÉJ!!!!!!

    Tuhle skupinu fakt strašně ale oprvadnu STRAŠNĚ moc miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jsou uplně nej nej nej nej!!! *14* *14* *14* *3*
    • Re: NÉÉÉJ!!!!!!

      1. jak vis ze ses rostenka :D
      2, ty je neposlouchas moc dlouho vid :D *9*
  • HLASUJTE

    hlasujte pro 30 Seconds to Mars v t-music chart na óčku!!!

    http://www.t-music.cz/hudba/t-music-chart/

    jejda nechápu proč nejsou i u skupin novinky jako u herců atd...
    • Re: HLASUJTE

      YES! jsou 1. *14* *1* *1* *1*
  • jsou bomboví

    jared s jeho skupinou sou proste super
    miluju je *14* *1* *15*
  • Jukněte

    Znám super blogísek autorka tam přidáva super info každý den jukněte, hodně se tam dovím a některé ty fotky hhh jsem se válela pod stolem .*1* *3* *14* .: rostenkablog.blog.cz
    • Re: Jukněte

      Goood jak cííííp *14* *5* *15*
  • koncert je za nama:(

    OMG nemuzu ani rict jakej byl koncer byl proste uzasnej!!!!!!!!!!ty woe ja je tak milujuuuuuuuuuuuuu *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: koncert je za nama:(

      uzasny koncert uzila jsem si ho
  • Best night in my life!!

    ÁÁÁÁÁ vážně ro stálo za to!!!.. 30 jsou božíí!!!... a sdc ty byli taky hustý!!!!... vážně jsem si to tam užila doufám že se brzy vrátěj!! <3
  • ...

    jak mu ho zkazila???jen se teda malinko bouřili lidi proti slovence ale jinak???
  • PREDAM LISTKY

    Caute, predavam LISTKY, MAM 4 NA RUKE. mne tam zrusili kapelu,koli ktorje som chcel ist,ale kto by mal zaujem vidiet 30 seconds to mars tak mi napiste mail na adresu : kelinko@centrum.sk *3*
  • *In LAf 30STM*

    Muluju 30 SEcOnD tO mArs!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* sOu ta NejÚžASnějŠí sKupiNa cO mŮžE eXistOvaT...nIkDO na nĚ nEmá a nA JarEdA uŽ vŮbEC nN... *14*
  • T-MUSIC CHART

    AHOJÍÍÍÍÍÍK VŠICHNI SLEDUJETE T-MUSIC CHART NA OČKU???? PRÁVĚ TEĎ JSOU TAM 30STM S A BEAUTIFUL LIE BOHUŽEL SKONČILI AŽ PÁTÍ ALE HODNĚ FANOUŠKŮ POČÍTALO,ŽE BUDOU PRVNÍ NJN...MSUÍME SE SNAŽIT TAK HLASUJTE SMSKUJTE VŠECHNO!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: T-MUSIC CHART

      No jasně musíme se snažit aby nám vyhráli *14* sou nejlepší!!!!
      • Re: Re: T-MUSIC CHART

        Nej víc mě potěšilo to, že vždycky byli před Farnou, ale je škoda, že už končej. *14* 30STM 4 ever *14* THE BEST GROUP OF THE ALL WORLD *14* I LOVE THEM 4EVER *14* THE BEST MUSIC *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit