Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jared je gay!

    Narazila jsem minuly tyden na stranky, kde se Jared priznal, ze je gay. *9* Prej je teplej jak zehlicka. *9*
    • Re: Jared je gay!

      JoooooooOOOOOOOOOoooooooo !!! *14* Jared je GAY !!! *14*
      • Re: Re: Jared je gay!

        Sebastiane, neraduj se...řekl to ve srandě a hned po tom, co mu to docvaklo, že mu to všichni sežrali i s navyjákem, okamžitě to zase stáhl! Kdyby byl gay, tak by asi nechrápal s ženskejma *3* *13*
    • Re: Jared je gay!

      To neni mozne *13* ,protoze ma pritelkyni.
      • Re: Re: Jared je gay!

        on teda ja gay!!!samozrejme!!kazdy to vie!(alebo ani nie *7* ) Vkazdom pripade boli vsetky jeho frajerky len koli zachovaniu vonkajsieho zdania-jeho skutocna laska je ON--- *1*
  • výročí

    Dneska je to 5 měsíců co tu byli Marsíci :).. Já touhle dobou asi seděla buď v metru nebo ještě v tramvaji xD... no ale nezapomenutelnej večer!!... takže Happy výročí Czechelon! :) *14*
  • ....

    Ahoj, neví někdo, kde by se dali sehnat lístky na jejich koncert v polsku 14.12. 2010? Kdyžtak písněte na mail-moc děkuju.
    • Re: ....

      Asi tě zklamu ale všechny lístky byly vyprodány do týdne od uvedení do prodoje, taky jsem to nestihla :(
      • Re: Re: ....

        Chjoo!!!
  • nejlepší

    tahle skupina je celkem stará a dost mě štve že se k nám dostala tak pozdě! no nic asi bych měla bejt ráda že se vůbec dostala..je to fakt hustá kapela arozhodně nepatří k těm co maj dobrý písničky na cd ale na zivo blejou sračky...fakt husty doporučuju!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • merry chrismas

    všem Echelon přeju krásné vánoce a štastný nový rok 2011
  • ???!!!

    to bych teda rada videla ty stanky kde to je napsany ze je TEPLEJ *7* *13* podle me je to kec nejvetsi *5*
  • ...

    Koncert byl fakt dobrý!První předkapela taky dobrá...ta druhá už nic moc:)Ale celý koncert stál za to! *3*
  • ouou

    Mno teda holky (teda aspoň podle nicku soudím že jste všechny holky,kromě toho imbecila co tu nadaval),já měla za to, že když někdo poslouchá 30 seconds to mars, tak kvůli hudbě a ne kvůli Jaredovým modrým očím..Ty jsou sice nádherný, ale věty typu :nemůžu uvěřit že se mě dotkl!!-co to ma jako být?!*7*To zavání fetišismem..No jo, to je asi u každý kapely, ale stejně je to příšerný.Jinak, jejich písničky jsou podle mě vážně dobrý, líbí se mi hlavně to že jsou nezařaditelný do nějaký pseudoškatulky a -ano,musím uznat že Jaredovo screamování je nedostižný. Live v sazce -toho jsem se trochu obávala,přecijenom spousta kapel je na cd super a živáky je pohřbí ale u 30STM tomu tak nebylo.Takže suma sumárum, klobouk dolů týhle kapelce, nevěřila jsem že jde skloubit skvěla muzika a dobrá image. *3* joo a jhestli ma někdo nějaký připomínky,byla bych ráda aby mi je poslal na mail.Takžee tímto už končím,děvčátka,mějte se pěkně.. *15*
    • Re: ouou

      máš pravdu 30stm jsou vážně moc dobrý,ale nemyslím si že by je poslouchali jenom holky například já sem kluk a znám dost kluku kterym se 30stm líbí. *3*
    • Re: ouou

      To máš teda fakt pravdu. Na živáku jsem sice nebyla, ale myslim,že jsou i naživo SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ty Jaredovy oči *8* No prostě jsou NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *15* *8*
  • kk

    hudba dobra ale silene stylizovane a jak bych to rekla vypadaji trochu tepleji nez je mym vkusem...ale dobre
  • GooD skupča

    jejich písničky sou upe supa *14*
    miluju jejich styl *14* prostě sou úžasní..co víc dodat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit