Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akorát že S05 byla naplánovaná taky, jenom ne jako součást B5 a ne tak podrobně.
  • 13_11
    Firefly.
  • Četl tady někdo knihy Dana Simmonse - Hyperion, Pád Hyperionu, Endymion a Vzestup Endymionu ? Právě Hyperion byl obrovskou inspirací pro tvůrce Mass Effect a třeba takový konec ME3 a románu Pád Hyperionu mají mnoho společného. Pokud jste nečetli, doporučuji napravit. Jedná se o vrchol science fiction a alespoň se dozvíte, kde tvůrci brali pořádný kus inspirace.
  • Kozy
    série ME určitě patří k málo hrám který si chci znovu zahrát. I přes nudnej a trochu mimo mísu příběh dvojky a pro mě zkaženym koncem díky Leviathanovi. Dobře že z TIMa neudělali reapra.
    DLC Leviathan jsem asi hrát neměl.
  • Jj Babylon 5 jsem chtěl také napsat. Mimo pátou serii to bylo celé naplánované.
    Takovej Battlestar G byl vařenej z vody později.
  • ,,působí dojmem přerušené soulože,,
    Touto větou lze označit celá ME trilogie.
    Epická jízda bez vyvrcholení. :D
  • Spoiler:Nejvíce nechápu proč vydávají DLCčka, mám dohranou hru - hlavní hrdina umře a pak po několika měsících vyjdou DLC, která se rozehrají někde před finální misí - nechci znovu hrát něco co už je pro mě uzavřené. Chápu DLC, která vyšla u 1 nebo 2 ale u 3 to nechápu.
  • Souhlas a souhlas.

    B5 je pro mě osobně nejlepší seriál EVER. Kdo neviděl Shadow War a následující události (v podstatě 4. série), tak přišel o hodně. Velká škoda, že nevyšly The Lost Tales. První díl sice dejme tomu průměr, ale stejně skvěle napsaný a potenciál tam byl.
  • Paul_cz
    Babylon 5. A bylo to poznat, měl naprosto fantastický story/character arc. A také je vidět kolik si toho z něj Mass Effect vypůjčil :-)
    Ale nic proti, Mass Effect trilogie je fantastický achievement..už jen ukočírovat to množství variací a permutací děje muselo být peklo, navíc s šibeničními termíny od EA.
  • Po rychlém přečtení zhruba souhlasím, až na:

    "Pokud však sáhneme ještě hlouběji do kapsy, mimo scénář hry, najdeme tam jiný, starší a nepoužitý konec trilogie – přímo z pera dvorního autora Mass Effectu, Drewa Karpyshyna. Dle jeho idejí mělo dojít k tomu, že Reapeři koumají, jak zastavit rozpínání vesmíru vlivem temné energie, a až spešl sekaná z lidstva by jejich hádanku nakonec rozlouskla. Nebo nerozlouskla – záleželo by na tom, jestli by se hráč k Reaperům přidal, či jim ukázal fakáče."

    Dle blogu DK se o žádný nepoužitý konec nejedná. Protože tenkrát neměli o konci ani tušení. V tom stejném postu DK potvrzuje, že se ME psal vždycky až před dalším dílem, takže nebyla promyšlená celá trilogie dopředu. Což je škoda, ale jak bylo zmíněno v článku, dneska je to standard.

    Bonusová otázka: Jaký scifi seriál byl promyšlený dopředu? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit