Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Conan? Bez Conanova světa?
    Bez Conanova světa není Conanův svět. Toto, bohužel, není Conan. To je Ark bez dinosaurů...
    Vyzkouším to, protože konec konců devět stovek není moc, a když se hraje s kamarády, tak je každá hra dobrá, ale nevypadá to na Conana a jeho svět. Jen na další přežívačkový odvar.
    • Sr_Lobo
      Jen si vzpomen jakou diru do sveta udelal Cimrmanuv Hamlet bez Hamleta a pak neco rikej *15*
      • no myslim, ze je chteli lyncovat :)
  • jsem jedinej komu týpek na ústřední fotce k článku připomíná toho vypitýho rednecka z trojky hratelných postav v GTA V?
  • Luckiller
    >nikdy nebudeš hrát za modrookého Cimmeřana z Hyborian. Nebudeš vykrádat chrámy předliských bohů, nekorunuješ sám sebe králem, ani po tobě nebudou vlhnout nejkrásnější ženy napříč kontinentem
    > proč vůbec žít anon? *9*
    • A takhle to vypadá, když blbec greentextuje v CZ
  • Krescz
    něco pro ženy: http://bit.ly/2kkX5Um
    • Jistě tam bude běhat hráč jménem Klobásník *15*
  • Age of Conan 2... to by bylo... tak snad někdy jindy.
    • Ne díky, jednou bohatě stačilo
  • Radkaa
    No to asi ne. *5*
  • Mám z toho smíšené pocity, ale zase si říkám..těch 900kč není moc, asi to prubnu. Hrál to už někdo?
    • XorxoxTalarius
      Tak pak napis u pristiho clanku pocity :)
      • Asi budu až moc kritický..ale viděl sem gameplaye z alfy..a další ARK Survival s vylepšeným craftingem a buildingem říznutý 7 days to die.

        Já čekal, něco jako Skyrim online :/ Asi sem byl naivní..
        • Očekávat od survival hry v early accessu "něco jako skyrim online"... Nevím jestli bych to označil za naivitu, ale nebudu tě tu urážet
        • sakra...*gameplaye z toho early accessu ..
  • *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit