Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    všude = jednou nebo dvakrát... tak ty jsi taky počtař...
  • TheGGG
    ty nejsi kvalifikovaný mluvit o čemkoliv co se týká warhammeru 40 000, nebo her obecně (leda tak nějaké p2w f2p atd.)... hra je to strašná, na to jsem přišel po hodině hraní a pár zhlédnutých gameplayích... na lore to fluše a příběh je odpad, vše ostatní už tu bylo řečeno... na to nepotřebuji nahrát 20 hodin, abych to mohl říct...
  • Grafika je nejmenší problém této hry, kdyby pod tim byla schovaná dobrá hra, ale neni. Ačkoliv v roce 2017 se mohli zmoct aspoň na random prvky u vizáže jednotek, zvlášť orkové jsou divný jak vypadaj všichni stejně
  • Jack1947
    Děkuji, to jsem dostal víc než jsem vůbec chtěl *3*
  • Celej problém týhle hry je v tom že lidi ve vedení vývoje jako kdyby neměli ponětí o čem že W40k je. To je temnej svět o zabíjení, pomstě, vraždění a občasného modlení s k bohům.
    Jenže když ze hry uděláte omalovánku pro 10 letý děcka, tak vám to nekoupí nikdo. 10 letý decka W40k fakt hrát nebudou a HC fanoušci W40k univerza budou brečet protože ta hra má s W40k univerzem společnej leda tak název a pár postav.

    Do dneška nechápu proč nezpracovali ve strategiích Horus Herecy. Tam prostě není co podělat, spousta lidí ten příběh nezná a jedná se jeden z nejlepších příběhů v tom univerzu.

    A ne radši vývojáři udělaj slátaninu.
  • "krecovita reakce" rekl nekdo kdo vsude pise get rekt
  • Ja bych se byt tebou naucil chapat ironii.
  • Tak nejak jsem cekal, ze pod clankem o RTS bude kloudna a vecna diskuze.
  • Však to píšu, bylo to rtt, nikoliv rts
  • Je mi jedno co to bylo ale RTS to moc nebylo. A to nehejtuju, mam v tom nekolik stovek hodin
  • Nerikal jsi ze mas v dow3 nahrano asi hodinu? Tudiz nejsi kvalifikovany na toto tema mluvit
  • No, ani ne, moba podle mě obsahuje tyto prvky

    Creepové co se sami zdarma generují, jdou směrem k nepřátelské základně a nelze je ovládat
    Ovládáš pouze jednoho hrdinu + nějaké miniony co vyvolá
    Mapa má cesty po kterých chodí creepové, tyto cesty jsou chráněny věžemi
    Cílem hry je zničit jádro nepřátelské základny
    Velký výběr hrdinů s různými schopnostm
    Zaměřeno primárně na pvp

    Na toto mi DoW 2 moc nesedí, obecné se říká, že je to spíš real time tactics
  • Ten pocit když jsou eldaři agresivnější než orkové a orkové se zase snaží eldary přepadnout ze zálohy *1*
  • TheGGG
    ehm vzhledem k tomu že w40k je starší jak starcraft, tak bych větu typu "tvoje Protoské (ehm, Eldarské) štíty" ani nepoužíval...
  • TheGGG
    křečovitá reakce od anonymka co opět střídá random nicky každých pět vteřin... a pak komentář o šikaně což je určitě hodně cool v koment sekci pod videi českých youtuberů, kde se s ostatními drsnými hochy 12+ navzájem dohaduješ o tom kdo má lepší K/D v CSku... hlavně aby to mělo i nějakou tu funkci propojení z facebookem, aby jsi mohl celému světu ukázat jaký jsi pán, že umíš klikat na myš *1* *1*. No někdo od hry očekává víc, jinému jen stačí, když si vyléčí komplex vyhráním nějakého zápasu...
  • TheGGG
    zase vám bob utekl... pojďte si ho někde odchytit...
  • Možná, ale od DoW 2 (co byla teprve skutečná moba), je to krok správným smerem
  • "GET R*KT edgy IGN boy"

    Říká fag s komplexem méněcennosti, který musí k multiplayer hře pokaždé připojit frázi typu honění ega atd. Tys byl asi hodně šikanován, že máš takovej omezenej názor (to vlastně ani není názor) na multiplayerový hry? Ale nebudu ti to nějak vyčítat, je běžný jev, že lidi hatujou něco, co neumí nebo tomu nerozumí... *15*
  • neni, je to takovej mix mezi Starcraftem (ovládání, schopnosti jednotek) LoL (design mapy, grafika) Command and Conquer Generals (doktríny, masový produkování hromady postradatelných jednotek, scrap mechanika u Orků je to samé co měli GLA, blahého času když ještě bylo politicky ok dát do hry hratelnou terorisů) a původních DoW (40k omáčka, zabírání bodů)

    Je to jako dort od pejska a kočičky, neni to ani tak dobrý multiplayer titul jako Starcraft, který má proti DoW 3 mnohem víc buildů, lepší balanc, hloubku, každá ze 3 stran je unikátní atd. ani to neni dobrá moba (úplně chybí předměty jako v DoW 2, systém vývoje Elit je moc jednoduchý) ani to neni taková čirá radost ze šílené masové destrukce jako bývali Generals a zároveň tomu chybí většina mechanik, co měli předchozí DoW a CoH.. chlapci chtěli dát do hry všechno, ale nakonec nemají nic
  • Mohli by klidně jít dál a prodávat jednorázové časově omezené bonusy typu: "zaplať 20éček a tvoje Protoské (ehm, Eldarské) štíty budou na 30vteřin nezničitelné" :))
    Prostě klasické mikrotransakce P2W (Pay to Win)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit