Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta grafika na PS3 mi přijde horší jak minulý ročník...
  • MikeiXX
    Fascinuje mě, že EA není schopné udělat předdefinovanou základní sestavu týmů takovou, jaká skutečně odpovídá realitě. S tím souvísí zároveň soupisky, které jsou tristní. Hráči, kteří přestoupili/odešli v červenci zde ještě nejsou; Negredo v City…Soldado ve Spurs nebo naopak zde zůstavší Dempsey, který hraje za Seattle…apod. (mluvím konkrétně jen o tomto demu)
    • Mart9
      Aktuální sestavy je to poslední, o co v demu jde.
      • MikeiXX
        :) Za to otřesný trávník, který byl v 90% FIFA fotbalech, je pádný argument.
        Mně ty sestavy, týmova strategie a šílené nepřesnosti, které tam produkují, vadí.
        • Mart9
          Nechápeš, co se ti snažím říct. To, že v plné verzi budou aktuální sestavy je tutovka, kdežto trávník vypadají jako ve FIFĚ 08 je grafický problém. Bohatě by přitom stačil ten ze 13.
          • MikeiXX
            Naopak, rozumím Ti moc dobře. Nepamatuji si ročník, kdy po vydání plné verze byly sestavy v rámci přestupů, základních sestav a herních strategií v pořádku. Mně, jakožto velkému fotbalovému fanouškovi, to vadí.
            No a ještě k těm trávníkům. Mně se trávník nelíbíl nikdy a to v žádném virtuálním fotbale. Vždy mi přišel extrémně umělý a takový "vyblitý." A vůbec nezáleželo na počasí.
            • Mart9
              Tak to si asi velký fajnšmekr :) Sestavy jsem nikdy neřešil, protože stejně stačí 3 sezony v manager modu, což je při nadšení z nového ročníku otázka několika týdnů, a je to proházený a postupně se tam začínají objevovat noví, vymyšlení hráči. Trávník byl v loňském ročníku naprosto dostačující, proto mě zaskočilo, že v tomto demu zase vypadá tak špatně.
  • Na PC rozhodně NE! Hra je stejná ve všem jako minulý rok, graficky, stupidní AI, směšně kolize, klasické odrazy míče k soupeři od všeho - rozhodčí, tyč, spoluhráč. Jediná nová věc, které jsem si na PC všiml bylo to, že když byl komentátor nucen přerušit zajímavost o týmu, kterou právě říkal, po akci se k ní vrátil.

    Jinak asi nejtrapnější je ponechání stejných ksichtů, Blasczykowski fakt nemá dlouhé vlasy už nějakou tu dobu.
  • Postrehli ste pocas zapasu nejaku zmenu? Mne sa to nepodarilo.

    Cista pracka penazi...
  • to myslí jako vážně ?? dyť je to jenom fifa 13 s novými statistikami a dresy.. jediná pochvala za soundtrack.. the royal concept, vampire weekend, smallpools, empire of the sun.. přesně podle mého gusta :)
  • zdeeneek
    Zadnej Gambac - zadnej zajem.
    • A kdyby tam byl, tak co? Stejně bys za to nehrál a hrál bys za normální týmy (tak jako každej).

      To stejný třeba Extraliga v NHL. Je tam, krásný, vyzkouším si to a zahraju si za moji domovskou Kometu, ale potom už to nikdy neuvidím a zůstanu u NHL.
      • zdeeneek
        Ja naopak hravam za cesky tymy, bavi me to vic nez hrat za Manchester, Chelsea, Barcelonu, Real Madrid, Juventus a podobny velky kluby. Ze by za ceskej klub nebavilo hrat tebe neznamena, ze to nemuze bavit me.
  • PC FIFA nikdy vice ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit