Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Ja naopak hravam za cesky tymy, bavi me to vic nez hrat za Manchester, Chelsea, Barcelonu, Real Madrid, Juventus a podobny velky kluby. Ze by za ceskej klub nebavilo hrat tebe neznamena, ze to nemuze bavit me.
  • Mart9
    V PC verzi je naprosto otřesný trávník.
  • Děs a běs, od grafiky, pohyby hráčů až po fyziku míče.
  • PC: hra nemá Ignite engine, ale su tam nejaké nové zmeny v engine, hra je o dost pomalejšie taktickejšia, hráči viacej nabiehaju, zakončiť je tažšie, AI znova takisto hlupa, nestriela z dialky snazi sa "prituknut" loptu do branky, ale zas rozohrava rohy aj na kratko vselijakymi signalmi :) ...

    PACE nie je uz hlavnym atributom hry, do hry prichadza aj STRENGHT a to dost ... akurat pridali nove oslavy, UI, zopar animaci pri meneni taziska, nove tvare a to je vsetko, PRE PC NIC , NEOPLATI KUPOVAT !!!!

    P.S.: hra sa viacej podoba PESku ako nikdy predtym, pre mna pozitivum, je to take umele, plechove, ale je to viacej simulacia ako minule ročníky kde bolo HURR DURR hore dole stale dokola, ziadna hra v strede ihriska .... davam plus za to, za to ze tam neni ignite ho ztrhávam ...
  • to myslí jako vážně ?? dyť je to jenom fifa 13 s novými statistikami a dresy.. jediná pochvala za soundtrack.. the royal concept, vampire weekend, smallpools, empire of the sun.. přesně podle mého gusta :)
  • Postrehli ste pocas zapasu nejaku zmenu? Mne sa to nepodarilo.

    Cista pracka penazi...
  • A kdyby tam byl, tak co? Stejně bys za to nehrál a hrál bys za normální týmy (tak jako každej).

    To stejný třeba Extraliga v NHL. Je tam, krásný, vyzkouším si to a zahraju si za moji domovskou Kometu, ale potom už to nikdy neuvidím a zůstanu u NHL.
  • Ta grafika na PS3 mi přijde horší jak minulý ročník...
  • Jojo,už stahuju, děkuju *3*
  • na psn uz demo je.
  • zdeeneek
    Zadnej Gambac - zadnej zajem.
  • JJ presne menu pro pc.
  • Jenom vidim slovo Origin a ztrácim veškerej zájem...
  • To menu je perfektné ale okrem toho sa moc nezmenilo *1*
  • To nikomu nevadí, že sú tie postavy také disproporčné? Veľké divné telá a malé hlavy, držanie tela, ako keby to boli bábky na šnúrkach. Celé zle!
  • Menu je fakt hnus ale hrat se to da xD Sem zvedavej jak to bude vypadat na next-gen jak se psalo , ze soucasne pc to nezvladnou xDD
  • Já si musím počkat až na zítra, kdy to vyjde na PSN.. Nenapsal by mi někdo, jak se to oproti minulému ročníku hraje? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit