Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě máte šanci na Aukru - za 55000-249000. Přidaná hodnota za těch 249000 je PS3 slim a hra zdarma. *3*
  • gratulace
  • Draken69CZ
    Njn Grygara spolužák ze základky, no snad mu to žádnej žiďák na poště nečórne.
  • seprah
    bude i nějaké vyhlášení nebo tak něco??
    • Sr_Lobo
      Bude, ale až vyjde PS5ka *1*
  • No pokud bych náhodou vyhrál (nikdy nevyhrávám), tak by to bylo první PS právě od PSone na kterém bych hrál :) . Rozhodně bych neprodal a to i přesto, že jsem jinak PC hráč a určitě by u mě PC zůstalo jako primární herní platforma.
  • Hanzales
    Tak to já poslušně hlásím, že jsem si dal s odpovědmi chvíli práce (abych je neměl blbě že) a pokud bych náhodou poprvé v životě něco vyhrál, určitě bych ji neprodal! Ještě ke všemu takový hezký sběratelský kousek! A to poslušně hlásím, že prachy momentálně nemám spíše vůbec ;o)
    • Rejsek
      Taky bych to neprodal...hned. Víš jakou to bude mít později cenu?! *2*
  • Jack1947
    To jsme co za národ že by to každý hned prodával... přejte bude vám přáno ne? achjo *7*

    Někdy fakt nevím co si o nás češích myslet... *11*
    • Rejsek
      Věřím, že jsi jinak normálně uvažující člověk, jen své myšlenky holt nedokážeš zformulovat tak, aby to ostatním dávalo smysl.
  • maros.goc
    darované, vyhrané, alebo inak získané veci, za ktoré ste nevymenili svoje finančné prostriedky je neslušne predávať tretej strane :) darované veci sa proste nepredávajú, tiež sa darujú :) ja až žasnem koľko nevychovaných a ziskuchtivých jedincov bez chrbtovej kosti sa medzi nami pohybuje :)
    • Soutez je zalozena na tom, ze provozovatel na ni vydela vic penez, nez je hodnota darovanych veci. Jak velky trotl nekdo musi byt, aby mluvil o ziskuchtivosti a tenhle fakt uplne ignoroval? Nemel by ses nad sebou zamyslet? *4*
      • On je Goc. Maros.Goc. On je tak troška výnimočný ale nie v tom pozitívnom zmysle slova.
  • pav.beck
    Panebože,už jsem dal "hlas" a doufám že to vyjde...byla by to bomba *3*
  • Draken69CZ
    Tak která kamarádka to vyhraje tentokrát?
    • Mart9
      Lidi jako ty, kteří nevěří poctivosti redakce, by to vyhrát neměli. Já věřím, že soutěž je čistá a jednou mi to vyjde.
      • Draken69CZ
        Já bych to ani vyhrát nechtěl to bych si vyplýtval všechno štěstí do konce života.
      • Croook
        Taky bych hochy zvlast nepodezrival.
        Ale je fakt, ze pamatuju obdobi, kdy v podcastu vyhravaly snad 3:1 zensky. Treba i tri dily po sobe. To uz teda podezrely bylo, ale ani tenkrat snad nikdo nebusil na poplach :D
        Jak je to v FC ted nevim - uz jsem od nej mesice uspesne odrazen. Ale s tim tady vic prudit nebudu :)
        • Mart9
          To vůbec nevadí, že vyhrávaly ženský. Myslíš, že kdyby to někomu dali švindlem, že by si nevymysleli nějaké jméno, které pak v tom dalším FC označí za výherce? To, že vyhrávaly ženský, spíš jen potvrzuje náhodu než švindl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit