Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počkej 5 let a určitě to tam přidají *1*
  • Level 250 a děje se to stále a pravidelně.
  • Level 173, nahrány stovky hodin. Mohu potvrdit, že ani jedno z výše uvedených se neděje. Gramatické hrubky komentovat raději nebudu.
  • Ty voe voni to pořát nedali dohromady??!! Já kuli tomu přestal hrát. Multiplayer byla jedna velká desynchronizovaná komedie. Ono si toho člověk moc nevšimne když nemá vedle sebe druhýho kterej je s tebou v partě a můžeš si zkontrolovat co vidí on. Občas jsem vůbec nechápal, jak můžeme být ve stejný hře.
    Jen vypíchnu, že hra vůbec neřeší, zda řidič opravdu s vozidlem boural nebo se mu vyhnul. K ostatním hráčům v autě mimo řidiče dochází jen velmi zběžná data o trase a směru vozidla a zda se kolize stala či ne si počítá každý klient sám. Docházelo pak k tomu, že když sedíte jako pasažér, zažíváte kolem sebe totální mayhem plný karambolů a výbuchů, zatím co řidič si jede piánko, zkušeně vybírá bokem ty nejostřejší zatáčky a s přehledem myškuje v koloně na dálnici. Vtipné bylo taky to, že hra (opět jako pasažér vozidla) přijmula chybný směr vozidla ve kterym jsme jeli a tak vozidlo jelo bokem (jako 4stopé vozidlo - posunutá zadní náprava).
    Těch chyb tam bylo tolik, že mě to vytrhovalo ze hry, každou chvíly bylo v obraze něco absolutně špatně (něco jako drak letící pozpátku, akorát v 50ti formách a každou minutu jiná).
    A to bylo hypu, že.
  • Musim autora pocastovat hlaskou moji stary cestinarky: "Honzo, ty ses fakt prase, tohle kdyby napsal muj syn tak mu zlamu obe ruce."
  • Na to taky čekám:) *9*
  • gta v multiplayer nema an ito co malo SA:MP roky dozadu. tych par hracov na mape len tazko zabavi
  • firebug
    Zajímavé... ještě by se hodila informace, v čem přesně se mody FiveM a GTA: Multiplayer lišily od původní verze.
    Co jsem tak narychlo koukal, tak FiveM umožňovalo hrát GTA Online s modama a modely od komunity, což mohl být slušněj maglajz a ráj pro cheatery (ale nevím, jen se domnívám). O GTA: Multiplayer jsem nenašel pro změnu nic.
    Máte někdo osobní zkušenost?
  • Tento postup se dá pochopit. Ovšem Take Two by se mělo zamyslet, proč vůbec byla potřeba takovýchto módů. Takže zakomponovat to co lidi bavilo na FiveM do Gta Online, starat se o to a nebude důvod někoho buzerovat, že moduje hru.
  • Právěže prý nemohli, protože když vyšla beta FiveM, tak se mohli připojit jenom ti, co to mají koupené. Take-Two spíš vadí to, že by lidi nehráli jejich Online a už by nekupovali Shark Karty.
  • rocsktar s miliardovym rozpoctom nie je schopny fixnut multiplayer po 2 rokoch a tresta tych ktorym sa to podarilo zadarmo? *clap*clpap*
  • evidentne alternativni online by mohli najdenou hrat i ti co si hru stali coz? to se jim zajidalo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit