Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rocsktar s miliardovym rozpoctom nie je schopny fixnut multiplayer po 2 rokoch a tresta tych ktorym sa to podarilo zadarmo? *clap*clpap*
    • Ty voe voni to pořát nedali dohromady??!! Já kuli tomu přestal hrát. Multiplayer byla jedna velká desynchronizovaná komedie. Ono si toho člověk moc nevšimne když nemá vedle sebe druhýho kterej je s tebou v partě a můžeš si zkontrolovat co vidí on. Občas jsem vůbec nechápal, jak můžeme být ve stejný hře.
      Jen vypíchnu, že hra vůbec neřeší, zda řidič opravdu s vozidlem boural nebo se mu vyhnul. K ostatním hráčům v autě mimo řidiče dochází jen velmi zběžná data o trase a směru vozidla a zda se kolize stala či ne si počítá každý klient sám. Docházelo pak k tomu, že když sedíte jako pasažér, zažíváte kolem sebe totální mayhem plný karambolů a výbuchů, zatím co řidič si jede piánko, zkušeně vybírá bokem ty nejostřejší zatáčky a s přehledem myškuje v koloně na dálnici. Vtipné bylo taky to, že hra (opět jako pasažér vozidla) přijmula chybný směr vozidla ve kterym jsme jeli a tak vozidlo jelo bokem (jako 4stopé vozidlo - posunutá zadní náprava).
      Těch chyb tam bylo tolik, že mě to vytrhovalo ze hry, každou chvíly bylo v obraze něco absolutně špatně (něco jako drak letící pozpátku, akorát v 50ti formách a každou minutu jiná).
      A to bylo hypu, že.
      • A nepopisujes nahodou nejaky to posledni BFko? ...;D. Je to klasika, tohle se deje v kazdy podobne spatlany hre. Je to dany prave tim, ze server jako takovej nedela nic, a klienti proste pokazdy spocitaj neco jinyho, takze v BFku se ti zcela bezne stane, ze te nekdo zastreli skrz zelezobetonovou zed, proste proto, ze on ji ve svym vesmiru nema.

        Reseni to pochopitelne ma, zcela trivialni, musi to pocitat srv, jenze to taky znamena, ze je treba na strane serveru radove vic vykonu a nepripojis 100k hracu k HW vytazenymu z popelnice.
      • Taky jsem si myslel že to dělá někdo z kamarádů v private lobby na nějaké WiFině, ale když to dělalo i mě s kámošem kterej seděl vedle na mém internetu který je 75/75mb optika, oba připojený do routeru s povoleným UPNP (takže si může hra otevřít port pro přímou komunikaci mezi hráči i serverem jaký chce) 1Gb metalikou a žádná jiná MP hra tohle nedělá (např takový Planetside 2 je na síť docela náročný), tak jsem usoudil že to má doprasený Rockstar.
        Mimochodem mluvím tu o "odladěné" PC verzi a jejím stavu po cca 3 měsících a pak po dalších 5ti měsících. Jaký stav je teď v listopadu nevím a znovu se mi do toho nechce.
        • firebug
          Já jsem do GTA online naskočil asi někdy v červenci. Párkrát se mi stalo, něco podobného, co popisuješ výše, ale šlo o výjimky způsobené nestabilní rychlostí připojení jednoho ze spoluhráčů (po tom, co jsem ho vykopl, bylo všechno ok). A takové extrémy, jako auto jedoucí bokem, jsem nezažil nikdy. Zkoušel si během hraní monitorovat stav připojení, jestli nedochází k propadům (na obou připojených PC zvlášť)?
          Nechci nijak tvrdit, že GTA online, je dokonale odladěná hra, ale i přes občasné chybky, to je v pohodě hratelné i na mém -znatelně pomalejším- připojení.
      • To se stava jenom kdyz ma nekdo zvas lagy jinak je to ok
      • Level 173, nahrány stovky hodin. Mohu potvrdit, že ani jedno z výše uvedených se neděje. Gramatické hrubky komentovat raději nebudu.
        • 300 hodin v Online nahrano, a tech chyb tam je pozehnane i presne takove, jake tady popsal... asi hrajes jinou hru *3*
        • Level 250 a děje se to stále a pravidelně.
          • Taky nemuzu rict, ze bych toto v Online bezne zazival. Jasne, obcas si to zalaguje a ztrati sync, hraci a provoz se cukaji nebo i teleportuji, ale jsou to fakt vyjimky. Vetsinu casu je synchronizace uplne v pohode
  • evidentne alternativni online by mohli najdenou hrat i ti co si hru stali coz? to se jim zajidalo....
    • Právěže prý nemohli, protože když vyšla beta FiveM, tak se mohli připojit jenom ti, co to mají koupené. Take-Two spíš vadí to, že by lidi nehráli jejich Online a už by nekupovali Shark Karty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit