Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vysvětlete mi prosím někdo z redakce proč jsou pořád narážky na ten 3d efekt??? V nintendo komunitě se naopak brblá nespokojeně pokud hra není celá s 3D efektem(aktuálně pokémoni). Všichni kolem mne ho používají a je netuším jak k tomu docházíte?
  • Jack1947
    Mobily to uz je (bude) pomalu zachvily jak na PC "zahrajes na plne detaily? jo se 2jadrem minimalne..." teda az na to ze se daji "herni" stroje sehnat za podstatne nizsi castku. I kdyz plati ze Handheldy maji sve exkluzivky ale co neni muze/bude pac jsou zatim na zacatku sveho vyvoje.
  • Lawliet
    No abys za chvíli nezabrečel. Jednak mobily jsou vykonější, než ten tvůj handheld a jednak se obecně ví, jakej potenciál v mobilním hraním je skryt. Je to jen otázka času.
  • Ferdis2
    3DS bola až do toho týždňa najviac predávaná konzola na trhu, takže sa to Nintendu určite vyplatí....
  • Brumla myslel vydrz baterie predpokladam...
  • Rozdíl mezi tabletem a handheldech od Nintenda je ten, že na Nintendu se dá opravdu HRÁT. Na tabletu můžeš maximálně blbnout.
  • Hry od Nintenda na 3DS určite nie sú na 3 hodiny. Narýchlo prejsť pokemona - tak to maš tak 10h, ale keď chceš môžeš tam stáviť aj stovky hodin a ešte stále budeš mať čo robiť. Animal crossing sa dá hrať mesiace, kým prejdeš Mária na 100% tak to sa zapotíš
  • Na vánoce si kupuju 3DS XL. Tablety a mobily nemůžou handheldům konkurovat jednoduše proto, protože nemají tak dobré hry. To je celé. Na tabletu jdou opravdu výborně dobře sekat melouny nebo matlat cestičky ve Where's My Watter, ale pořádné dungeony, strategie nebo RPG s herní dobou 20+ hodin a vymakaným příběhem si tam prostě nezahrajete (čest vyjímkám, které sice existují, ale je jich jako šafránu - např. první Baldur's Gate nebo KOTOR).
  • Jack1947
    Jiste ze jo, takovou malou uzavrenou komunitu si myslim bude mit vzdycky.
  • Tak co myslíte, jak dlouho se ještě tyhle krabičky na trhu udrží, respektive kdy už se Nintendu nebo Sony nevyplatí vydat další generaci v dnešní drtivé převaze mobilů tabletů a jejich levných her na cesty ? Nebo věříte, že si vždy svoje kupce najde kvůli lepšímu ovládání a hrám ?
  • Nu čte se to od fanouška dobře, ale připadá mi to jako labutí píseň Nintenda . Cartridge a 3 hodiny hry na "jednoúčelové" zařízení za cenu použitelného tabletu...
  • BoB.2
    No mohl by posloužit jako slušná zarážka pod dveře tvar na to má.
  • Aby s tím rastrem na TV obrazovce byl správně retrocool ;)
  • Lawliet
    Naco full-hd k oujé? *1*
  • Já určitě ne, protože nesnáším ledvinky. Proto nosím na zádech krosnu s Oujou a fullhd televizí.
  • Veskoslav
    No nevím jak ostatním. Ale nové 2DS mi přijde jako plastová hračka od Pingpongů, která naprosto postrádá velikost 3DS a cenou je taktéž naprosto debilně nastavené.....Nevím, kdo si to koupí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit