Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preload na Steame ma 12 343MB, uff to som vazne necakal. Taky Dishonored ma 5390 MB.
  • Na i5/i7 s GeForce 660M: Medium - 60FPS, High - 45FPS
  • opr. VIE*
  • Viem mi niekto napisat na akom notebooku (konfiguracia) to slape v pohode?
  • Ted jsem si přečet tvůj blog;)...respektive článek o návratu k starýmu xcomu. Koukám, že vítá navrátilce docela podobně:). Stejně je neuvěřitelný jak hra která má pár mega dokáže navodit i dneska takovou atmosféru. Pěkný čtení;).
  • se nedivím že neměl TFTD rád, ono to bylo daleko hardcorovější, technologický postup pomalejší, zato smrt a neúspěšné mise docela časté. Bohužel s tímhle by dnešní casual shráči neuhráli ani první misi. Dneska se to bohužel nenosí :(
  • Možná budu vypadat jak "ufon" , ale zajímalo by mě kolík bude mit XCOM konců? Jestli jde hru dohrát s neúspěchem?
  • To se mě stalo jednou u jednoho vojáka, jinej tak dlouho nevydržel. Prostě takový znamení že už má jít do "důchodu" *2*
  • Tohle se mi ani jednou nestalo. Ale uz jsem tu psal,ze ja jsem nikdy nepouzival save/load pri smrti vojaka,takze mozna to bylo jen tim,ze jsem nikdy u zadneho vojaka nemel staty na max
  • Mno a ve výsledku to stačí...už jsem jim ty prachy taky dal, i když se mi spousta věcí v teorii nelíbí.
  • Tak vyvojáři se podle toho chovaj a když se koukneš komu to hlavně bude chtít prodávat...sice to video je vtip, ale nicméně veskrze je to jeho cílovka. Minoritní zájmový skupiny jako je třeba komunita kolem herního webu mu ty hlavní příjmy nevytvoří. I když třeba DayZ,Dark Souls,Legend Of Grimrock aj. ukazujou, že i těch hardcore hráčů je dost, tak velký firmy na ně mířit nechtěj a soustředěj se na to jak zaujmout casual hráče a vědí, že ty hardcore fandové jim to sežerou i zjednodušený. Radši se budou soustředit na konzole a ovládání pomocí gamepadu než na to aby hráče zahltili možnostma, který by ho mohli odradit...a to řikám z pozice člověka co hraje i na konzolích už od snesu. Není to kritika konzolí jen konstatování, že kvůli zvolení cílovky spoustu principů ořezali.
  • Paulcz
    Větu "dneska by asi moc lidí nebavilo" bych nejraději vzal a vrazil ti jí do zadnice, naprosto zcestný myšlení. Debilní předsudky a výmluvy :)
  • postolka
    Neslo o graficky bug ale o to, ze jak se staty dostaly pres 255 tak doslo k "preteceni" a zacinalo se od nuly. Mise pak zacinala tim, ze pulka nejlepsich vojaku omdlela, protoze meli 2 HP a druha pulka zpanikarila kvuli nizke moralky :D.
  • pravda a navic na stemu je plne funkcni verze ..tak ze kupit a dohrat...povinost !! *16*
  • hele ja te chapu ono to souvisi stim ze je to primarne pro kozole a vtuto chilili to je pro me taky na slevu a to kvuli ovladani
  • Coffin.Corner
    Jak nedohráli? Ten grafický bug zase nebyl tak nepřekonatelný, ale hlavně, kdo by to vzdal, těsně před páskou? *3*
  • Teda starosti nekterych lidi bych opravdu chtel mit.
  • A mohu se zeptat kdy má vyjít? 1 byla fajn :)
  • Tak konzolové pirátstvo už od včerejšího večera mastí. Obtížnosti hry jsou - Easy, Normal, Classic a Impossible. Stary Enemy Unknown jsem zboznoval...skoda tech bugu ke konci, kvuli kterejm sme to nikdy vlastne nedohrali. Tftd taky dobry, ale mozna jsem pak mel uz radeji Apocalypsu. No kazdopadne jsem zvedavej co prijde ted;) jestli pak se dockam zihadel, lavin a dabelskych odpalovacu *1*
  • Mno tak to by pak asi nedávala smysl guerilla válka v podání xcomu, kdyby nás vybombardovali z orbity. Ale z nějakýho důvodu si vybrali pozemní útok. Ale čekal bych něco jako, že nás chtěj využít a nějak zpracovat;). Tady jsou i jiný teorie...

    http://www.ufopaedia.org/index.php?title=The_Mysteries_of_X-COM#Why_did_the_aliens_use_limited_force_during_the_First_Alien_War.3F


    Nicméně....V novým xcomu k sbírání zbraní a nábojů člověk skutečně nebude mít důvod..Ono to totiž nežere náboje, ale jen akci v daným tahu. Tudiž situace, kdy jsi uprostřed cizácký báze po půl hodinovým boji a nemáš ani náboj do pušky se ti stát nemůže. Ale věř mi, že ti pak nějaká s nábojema, která se válela na zemi fakt vytrhla trn z paty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit